» »

Dremel, vrtanje in Internet trguvine

Dremel, vrtanje in Internet trguvine

Pretorijanec ::

Ke se u Sloveniji dubi Dremel tool? S cem v rezete lukne u ohisje. Mislm ceu pustopk. Kero orodje, ker svedr,... Kere so najbolse internet trguvine za hardweare (v anglescini) k pusiljajo tut u Slovenijo?

alien-w ::

dremla majo v Bauhausu, pa kje drugje tut se sigurn. Zravn dubis en kup nastavkov, potem pa izbiras, s cim bos delal.

Yohan del Sud ::

knandski bigfoot computers je edini s te celine za kerga jest vem

Red_Mamba ::

jst sem si dal delati vmesnik na dremel vrtalnik tako da sem gor dal glavo od proxonovega vrtalnika in lahko sedaj vpenjam od 0.5mm do 3.5mm, to je kot prva stvarca kar se ti izplača naredit.

Ko sem izrezal ščitnik za ventilator na ohišju sem uporabi cutoff wheel (tako kot majhna fleks šajba), mašinco do konca in izreži. Obvezno nosi kakšna očala če se ti slučajno naredi da se ti zlomi šajba in da ne boš dobil kaj v oko. Malo tudi zaščiti, da ne letijo opilki po notranjostia, da se ne bo kaj pokadilo ko boš naslednjič vklopu kompjuter.

KamikazA ::

Jaz mam pa kr zbirko proxxona pa nimam problemov z nastavki|O Drugače je pa tkole za doma pa po terenu bolši dremel, ker ma 220v motor pa ne rabiš trafotov! Sam za pro. uporabo je pa Proxxon zakon!!!

Pretorijanec ::

Ok. Ampak kerga mi bol priporocate? Plexxor-ja al Dreml-a? Ker bi pu vas biu bolsi?

Red_Mamba ::

To se boš mogu pa sam odločit. Po ceni se mi zdi da pride proxon cenej, za dremela sm dal 32000SIT (je že par let nazaj, zdej je že izboljšan model zuni z tacho-tom). Če nucaš 220V je dremel bolš če pa 12V pa proxon.

Pretorijanec ::

A z Dremlom se da vrtat. Mislm cist tko kt iz bormasino?

KamikazA ::

Pejdi si v eno štacuno pogledat pa bo.
Kr se pa vrtanja tiče s 40W sam za male luknice(tiskana vezja......) 100W pa že malce bolj dogaja!
Dremel je pomoje bolj praktičen za 5 min dela na teden, sam pa proxxoni 10x bolš v roko sedejo, sploh 40W.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše mnenje, Proxxon ali Dremel?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
64020 (3836) Jonny boy!
»

Kak se reče 'dremel' pravilno

Oddelek: Šola
51119 (1000) markko
»

Dremel

Oddelek: Kaj kupiti
131997 (1751) Jackal
»

kje se dobi dremel

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
243414 (2968) e-marko
»

Dremel vs Perceuse Minilor?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101458 (1335) Lio

Več podobnih tem