» »

Kdo bi/bo vodil slovensko "vstajo"?

Kdo bi/bo vodil slovensko "vstajo"?

noraguta ::

tomi66 je izjavil:

Mah, saj se mi ne da z vami, konstruktivnost je 0%, kar veste ja Jansa in Pahor, socialci so podenj, nic ne naredijo, zato pljuvajo kot pri Jerry Springfield.
lp

ja sej teb k uni reptilci konstruirajo je drugo , se sprašujem če niste slučajno že v vladi?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

guest #44 ::

8-O

I pity him, it's probably not his fault.

donfilipo ::

Nikarte, kaj pa če mož dela test, kako manipulirati z 'došebrižnimi' forumaši easy ko banana?

Da vrši en mali eksperiment?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

guest #44 ::

Močno dvomim...mislim, da this guy is for real.

donfilipo ::

Potem naj se ne sekira. Pošasti so vsakodnevna reč. Na žalost pa nič ne pomagajo. No s pravim pristopom dosežemo, da tudi škodijo ne:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

noraguta ::

če so na dost kratki ketn
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

tomi66 ::

Hey
Tipicno, pametnjakovici se delajo pametne, da zanikajo.

Jaz nisem niti malo nerealen, imaste pa ogromno paranoikov. Pa nisem siguren, ce so nerealni, ker se nisem spuscal na to podrocje, ker imamo veliko vplivnih v Sloveniji in mislim, da nam ne bodo s HAARP-om kaksne vecje stale delali. Drugace pa skupina HAARP-zlocin proti clovestvu-na FaceBook-u, grejo zelo dalec ->

TEST ORGONSKIH ANDROIDOV V SLOVENIJI
Izvajamo test in analizo dogajanja v atmosferi Evrope, Severne Afrike in Slovenije, ne, da bi vplivali na tok dogodkov.
Dvignili smo svoje orgonske androide v zrak.
Namen je med drugim detektirati vse kritične lokacije v Sloveniji, ki še nimajo orgonske zaščite in nevtralizacije delovanja Haarpa.
V kolikor tega ne bi storili, ne bi imeli vpogleda v kritična področja, kjer bi spomladi lahko prišlo do tornadov, neurij s točo ipd.
Na daljavo bomo ukrepali le v primeru resne ogroženosti.
Hvala za razumevanje.

lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

noraguta ::

Tipicno, pametnjakovici se delajo pametne, da zanikajo.
ja ta butasti pa parafrazirate freuda ko zmanjka agrgumentov. tole z zanikanjem je prežvečeno. bi imel pa rad spolne odnose z planarno sejo državnega zbora ter orgonskimi kindroidi. ali alhko zrihtaš seanso?
Denial @ Wikipedia
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

noraguta ::

drugač pa tud tele prevarante kukr si ti že poznamo a si kej v žlaht z Slavcem? http://www.ati-e-import.si/
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

BlueRunner ::

Premalo risperidona... se zgodi. Gremo naprej.

noraguta ::

sicer so pa zanimive tudi UMARjeve ugotovitve , http://www.umar.gov.si/informacije_za_j...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Valvoline ::

Sej ni čudn,če smo na samem vrhu po številu državnih parazitov glede na št prebivalstva.

donfilipo ::

BlueRunner je izjavil:

Premalo risperidona... se zgodi. Gremo naprej.


A jebiga zdej.

Tipična dohtarska.
Pa kaj moti en malce out patron in kak shapeshifter tu in tam?????

Problem so IDIOTI, ki jih kar lepo v človeški vsakdanji obliki, gledam na ekranu, ki bodo zjebali komplet slovenijo (a moguče bogami i šire:). Kaj smo pa tu predpisali? A?

Več evrov????

Ne pomaga sorry:))>:D:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

BlueRunner ::

Problem so IDIOTI, ki jih kar lepo v človeški vsakdanji obliki, gledam na ekranu, ki bodo zjebali komplet slovenijo (a moguče bogami i šire:). Kaj smo pa tu predpisali? A?

Pri teh pomaga večja doza Xanax >:D

Tarzan ::

Se lahko hitro popravi vse skupaj, če se popolnoma prelufta javno upravo, ukine in združi nekatere agencije. Občine naj se končno prelevijo v krajevne skupnosti, to kar so trenutno občine, pa naj bodo lepo pokrajine. Na ta način bo denarja na lepem spet ogromno za pokrast in bodo/mo končno spet vsi veseli.

donfilipo ::

BlueRunner je izjavil:

Problem so IDIOTI, ki jih kar lepo v človeški vsakdanji obliki, gledam na ekranu, ki bodo zjebali komplet slovenijo (a moguče bogami i šire:). Kaj smo pa tu predpisali? A?

Pri teh pomaga večja doza Xanax >:D


Jok.
Onda još više i lakše seru:))

Je kar lepo racionalna razlaga, da jim se na vprašanje:

Where do all the troubles come from?

Odgovori lepo:

Uranus:))

Ali pa kaka podobna razlaga ala shapeshifters, ki je vendarle veliko bolj optimistična, od realnega stanja. Pa premislite zakaj.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Pimoz ::

25.2.2011 17:00:00 spontani zbor na trgu republike - izraz nezadovoljstva

Malajlo ::

Izraz nezadovoljstva nad čem?

Goody ::

kr tko, to je sedaj moderno, pa dejmo še mi.

Malajlo ::

Aja, če Libijci pa Egipčani, zdaj še Hrvati, bi res lahko tudi mi. A štant s pivom bo?

Goody ::

Valda, če ne so pa kafiči blizu, pa une ko znajo kocke metat bomo povabli...

Pšenični ::

"Aja, če Libijci pa Egipčani, zdaj še Hrvati, bi res lahko tudi mi. A štant s pivom bo? "

Če bo pir, zastojn, bo folk pritisnu sploh gorenjci...

Pimoz ::

:D a ni fajn :P že misu na petkovo pivo pomirja :)

Goody ::

A že veste kaj hočemo? Ene par postov nazaj si nekaj o tem spraševal? Mogoče ne bi bilo slabo če ne bi samo pivo hotli? Mogoče še burek?

Pimoz ::

vem kaj bi sam želel. ker odziva ni bilo od nikjer.
želel bi:
- da se poišče boljša rešitev malega dela
- da se pravično (za ljudstvo in za te ljudi same) sodi ljudem, ki so bili na tapeti zadnje čase. Govorim tako o politikih kot tudi o ljudeh iz področja gospodarstva
- za smotrno preureditev slovenskega gospodarstva
- za ureditev izplačila nagrad direktorjem podjetij; in sicer izplačilo nagrade po izteku štirih let od kar so odšli. To pa zato ker se šele tedaj pokaže dejanski +, ki so ga v podjetju naredili.
- za ureditev državne uprave
- za odhod polikov prejšnega sistema
- itd. nebom vsega pisal.

Ne ponujam absolutnih rešitev samo nakazujem kaj je narobe in ponujam predloge.

moj_nick ::

Znižanje dohodnine za 5 odstotnih točk.
110111001001010001010000

Pimoz ::

Goody ::

Matr, če imamo takšne brezidejne revolucionarje se nam pa slabo piše:

- kakšno boljšo rešitev malega dela?
- pravično sojenje (ha, ali tega ne želimo vsi, razen vpletenih?)
- smotrno preureditev gospodarstva : in to je?
- nagrade direktorjem: vsem podjetjem ali samo državnim, ali dejmo kar nacionalizirat podjetja?
- kakšno ureditev državne uprave?
- kateri pa so politiki prejšnjega sistema ? Je to tudi JJ recimo, pa lepi BP?

Nič ne ponujaš na žalost, samo prazne floskule...

Goody ::

moj_nick je izjavil:

Znižanje dohodnine za 5 odstotnih točk.


to ja, pa EDS recimo, pa ukinitev DS, pa ukinitev vojske, pa izstop iz Nata, pa takojšnja sprememba zakona - obrnjen dokazni postopek pri premoženjskih deliktih, pa takojšnja zamrznitev premoženja ob vložitvi obtožnice pri premoženjskih deliktih, pa ukinitev neomejenega mandata sodnikov, pa ukinitev vseh agencij in direktoratov ua gubljenje vremena io istraživanje ruda (beri Podnebne spremembe, enakopravnost, blablabla)...

BlueRunner ::

donfilipo je izjavil:

BlueRunner je izjavil:

Problem so IDIOTI, ki jih kar lepo v človeški vsakdanji obliki, gledam na ekranu, ki bodo zjebali komplet slovenijo (a moguče bogami i šire:). Kaj smo pa tu predpisali? A?

Pri teh pomaga večja doza Xanax >:D


Jok.
Onda još više i lakše seru:))

Ja, to je res. Ampak, če si ti na Xanax-u, se boš samo smehljal in svet bo lep. :))>:D

Pimoz ::

- študentsko delo in malo delo ni ista zadeva. mogoče celo ukinitev študentskega dela in študentom prakso. tako ali tako jih večina dela med poletjem in takrat so lahko na praksi. študentom ki se pa preživljajo iz tega in doprinašajo dobršn del dohodka svoji družini pa naj se omogoči podoben sistem kot sedaj.
- pravično sojenje s stališča odprtosti le tega (saj so ti ljudje le naredili zločin proti prebivalcem Slovenije. Glede na to, da so namerno škodovali svojim delavcem in jih potisnili na rob preživetja) obenem tudi želim da bi preiskave trajale dlje in bile res poglobljene. to bi dejansko lahko dosegli z odprtostjo preiskav. mogoče tudi zunanji opazovalci?
- glede preureditve gospodarstva nimam poštenih idej tako da kot sem prej rekel sprejemam predloge vidimo pa mislim da vsi da zadeve ne funkcionirajo
- vsem podjetjem. pusti nacionalizacijo pri miru. o njej nisem govoril. to področje se da urediti z zakonom. lahko pa poveš boljši način za izogib slednje situacije: podjetju gre slabše kot prejšne leto. direktor se zaradi pritiskov delničarjev odloči da bo odpustil nek procent delavcev kar pomeni konec leta večji prihodek podjetja. zaradi tega dobi direktor večjo nagrado. v roku enega leta se pokažejo slabosti te odločitve ker podjetje brez točno tistih delavcev ni več tako konkurenčno na trgu.
- preureditev. predvsem zmanjšanje le te. kam potem s temi ljudmi nimam ideje. veliko bonitet za nove tuje investicije v podjetja?
- mogoče sem se narobe izrazil. odhod stare politične garniture vsaj delno. bo to bolje?

ukinitev vojske se nomorem strinjati. lahko pa zmanjšanje na neko realno številko. vojska ne rabi biti največje podjetje v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

moj_nick ::

Goody je izjavil:

moj_nick je izjavil:

Znižanje dohodnine za 5 odstotnih točk.


to ja, pa EDS recimo, pa ukinitev DS, pa ukinitev vojske, pa izstop iz Nata, pa takojšnja sprememba zakona - obrnjen dokazni postopek pri premoženjskih deliktih, pa takojšnja zamrznitev premoženja ob vložitvi obtožnice pri premoženjskih deliktih, pa ukinitev neomejenega mandata sodnikov, pa ukinitev vseh agencij in direktoratov ua gubljenje vremena io istraživanje ruda (beri Podnebne spremembe, enakopravnost, blablabla)...

Progresivno obdavčenje je good; DS, vojska, Nato niso tako dragi, da si jih ne bi mogli privoščit; sodni sistem je na papirju dobro zamišljen (ne potrebujemo novih zakonov), agencije bi pa morale zmanjšati število zaposlenih, zaposlovati za polovičen delovni čas itd.

Ni vse tko slabo, kot si nekateri predstavljate.
110111001001010001010000

Goody ::

Za moj okus ne. Manjkajo povsem konkretni predlogi, recimo tako konkretni kot sem jih napisal zgoraj.

- kdo bo plačal prakso študentom?
- odprtost sojenja imaš že zdaj, sojenja so redko zaprta za javnost, kako bi pa zgledala odprta preiskava pa mi sploh ni jasno...
- ja, samo pri revoluciji ni zadosti da rečeš tako ni v redu, moraš povedati kaj pa je...
- jah ne vem, če sem jaz lastnik bom sam odločal kako bom nagradil direktorja, so pa grdi kapitalisti iznašli nagrajevanje z opcijami na delnice ( uspešen direktor lahko čez žnj let kupi delnice po fiksni vnaprej dogovorjeni ceni)
- ne ni v redu, morno rečt točno kdo naj gre...

Pimoz ::

ni vse tako slabo, je pa potrebno inovativnih preureditev, ki mislim da jih lahko prinese nova politična garnitura. in ne, ne podpiram niti levi, desnih, sredinskih ali kakršnekoli kombinacije le tega, iti nisem pofarban s kakršnokoli barvo.

Goody ::

moj_nick je izjavil:

Goody je izjavil:

moj_nick je izjavil:

Znižanje dohodnine za 5 odstotnih točk.


to ja, pa EDS recimo, pa ukinitev DS, pa ukinitev vojske, pa izstop iz Nata, pa takojšnja sprememba zakona - obrnjen dokazni postopek pri premoženjskih deliktih, pa takojšnja zamrznitev premoženja ob vložitvi obtožnice pri premoženjskih deliktih, pa ukinitev neomejenega mandata sodnikov, pa ukinitev vseh agencij in direktoratov ua gubljenje vremena io istraživanje ruda (beri Podnebne spremembe, enakopravnost, blablabla)...

Progresivno obdavčenje je good; DS, vojska, Nato niso tako dragi, da si jih ne bi mogli privoščit; sodni sistem je na papirju dobro zamišljen (ne potrebujemo novih zakonov), agencije bi pa morale zmanjšati število zaposlenih, zaposlovati za polovičen delovni čas itd.

Ni vse tko slabo, kot si nekateri predstavljate.


Progresivno obdavčenje zame ni gut, DS, vojska, Nato : jih rabimo? Če zakaj (dobr vojska še najdem kakšen argument, za ostala dva pa ne...), sodni sistem je pri nas v totalni buli, pa ne gre samo za izvajanje, sistemsko je v buli (če ne verjameš, še nisi bil v sodnih mlinih)

BlueRunner ::

Tako, kot stvari trenutno vidim da stojijo, sem se pripravljen udeležiti samo ene vrste demonstracij. Mirne demonstracije, katerih edina točka bo takojšnje izglasovanje nezaupnice vladi in nato nepotrditev novega mandatarja. Samo to in nič več. Nobenih dodatnih točk, nobenih strankarskih sloganov, nobenih podmladkov ali študentskih organizacij, samo mi, ki zahtevamo, da se DZ s tem korakom predčasno razpusti.

Vse ostalo se bo po tej razpustitvi odvijalo naprej po jasnih in običajnih predpisih, kot jih imamo.

Za to sem pripravljen iti na ulico in demonstrirati. Ostala navlaka me ne briga in je samo to: navadna navlaka. O njej se bo odločalo posredno na volitvah, ki jih z opravilno nesposobno vlado nima smisla čakati do naslednjega rednega roka.

Goody ::

Jst pa glih takih ne... To bi samo popeljalo druge prasce k koritu, sprememb za nepolitični, nepovezani folk pa ne bi bilo nobene.

moj_nick ::

@cink44
Glej, ves evil je v visokih davkih. V Jugoslaviji ni bilo dohodnine in stari ljudje govorijo, kako je blo fajn in so vsi imeli vse. V devetdesetih so uvedli dohodnino in pričele so se težave v vseh podjetjih (Tam, Mura itd.).
Davke znižat na primerljiv evropski nivo (lahko tudi srbskega, če ti je ljubše) pa bo vse v redu.
110111001001010001010000

Pimoz ::

- praksa študentom naj gre iz tistega fonda, ki ga je država ponudila za kadrovske štipendije + plačilo podjetja. tako ali tako bodo študente med poletjem krvavo rabili ker jih med letom ne bo. kadrovskih štipendij pa tako ali tako ni dovolj da bi porabile ves tisti denar.
- spet se se napačno izrazil. predvsem sem s tem mislil metode s katerimi bi potunkali vse ljudi, ki so povezani z določenim kaznivim dejanjem, naenkrat. ne da se odkrivajo te stvari po leta in leta (po mojem mnenju predvsem zaradi glooke zasidranosti teh ljudi v slovensko politično sceno).
- ne govorim o revoluciji. imenuj to prebuditev. revolucije so okrutna dejanja posameznikov kar pa me ne zanima.
- se pravi potrebujemo predloge za ureditev tega področja. moj ni dovolj dober.
- vredu. najmanj vsi zdajšni vodje politični strank. + njihovi najbližji podaniki. razpustitev strank in ustanavljanje novih. samo hočem videti mlade ume polne idej na političnih položajih. pa ne premlade in premalo usposobljene prosim.

Goody ::

moj_nick je izjavil:

@cink44
Glej, ves evil je v visokih davkih. V Jugoslaviji ni bilo dohodnine in stari ljudje govorijo, kako je blo fajn in so vsi imeli vse. V devetdesetih so uvedli dohodnino in pričele so se težave v vseh podjetjih (Tam, Mura itd.).
Davke znižat na primerljiv evropski nivo (lahko tudi srbskega, če ti je ljubše) pa bo vse v redu.



:))) Ta o Jugoslaviji me je pa kar nasmejala...Mal si davčne stopnje po evropi naštudiraj. Problem davkov pri nas ni v stopnjah, so kar primerljive - nižje stopnje dohodkov so celo primerljivo kar manj obdavčene kot drugod. Problem je v tem pri kateri vrednosti se te stopnje uveljavljajo...Srednjega sloja pri nas ni, če zaslužiš 2k evrov si že "ta bogat prasec"...Visoke davke pa rabimo zakaj?

tomi66 ::

Mene najbolj skrbijo prometne novele, v kratkem so jih nabil sedem, se prva ni v veljavi.

Ce pomislite, da imajo v Nemciji 10Xnizje kazni za prekoracitev hitrosti in brez hitrostnih omejitev na avtocestah, ti policaj iz 911 ven maha pri 200/h = "Yehaaa".
Tu se kaze macehovstvo, ko smo komentirali te novele(dnevnik,24ur), so ljudje rekli, kmalu boste ustrelili prekrskarja
in mafija, ki se tu dobro pocuti, dejansko nori 200/h po lokalnih cestah, brez vsakih skrbi, saj so plavi tudi mafija.

Torej, mimo grede se ti zgodi 30km cez dovoljeno(se ves ne)in te opali s 1000eur+voznisko+sodnik ti jo more vrnit, kar se ve da stane in traja, ce ti jo sploh vrne, ker to je vse fucki.. banda. To je brutal, zato jih v Ameriki streljajo v obraz, ker so tako "fucki...." nemoralni(punks mentality).
Tudi THC je issue, isto 1000-ka+ne vem kaj se vse, zato, ker je holy plant in boljsi od hrane(garant)+super antioxidant, proti prostim radikalom prometa+kemoterapevtik+hidrator+stimulator, skratka super fuel, nima pa vpliva na reflexe, za kar naj bi bil prepovedan.
BTW 5 vzrokov staranja by A4M=American Academy of Anti-Aging Medicine
(1.oxidacija,2.dehidracija,3.celicno staranje=telomer,4.glanular=zleze izgubljajo produkcijo, 5.globalno staranje=da se stara tvoja okolica in te vlece za seboj)
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Pimoz ::

um samo ne mi o thcju. thc=hidrator? aja od kdaj pa?
thc je droga in kot taka prepovedana. sploh pa ti lahko predstavim kar nekaj dolgoletnih uporabnikov pa boš sam presodil če škoduje ali ne.

tomi66 ::

tetra "hydro" cannabinol
ali vidis hydro?
ja sweet hearth, je hidrator in je bozja rastlina nesmrtnosti, se pa lahko pocutis malo slabotno, ker kemoterapija te! zacasno malo oslabi.
Negativni ucinki so od represije, ta te uspava in ubija duha, duh pa je "best bet" za nesmrtnost, dokler se ne das, ne umres, cloveska dusa je nesmrtna, by religion.
Jaz sem uporabnik 20+ let in sem naredil hudica in pol+
fakulteto, sedaj nutricionizem in sem odkril nesmrtnost(ce se ti celi zob, je to kar dober dokaz in meni se, izpadla mi je plomba in zob se je zacelil pri 37-ih in sem boljsi kot pri 16-ih), to no doubt, da je mj bozja
evo link se enkrat
http://www.hialoha.com/konagold/church/...
http://sites.google.com/site/humanevolu...
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Pimoz ::

v ta kemijska imena se nebom spuščov ker nimam pojma. je pa dehidrator definitivno in iz tega vidika sem jaz vzel prej tvojo izjavo.
jst vidim samo en stranski učinek in ta je več kot očiten. reče se mu skurjeni možgani.
odlične mlade ljudi, ki bi lahko marsikaj počeli je thc enostavno dal na off in to zame ni pozitivni učinek. in zaradi tega ga nebom nikoli zagovarjal.

tomi66 ::

Negativni ucinki so od represije, ta te uspava in ubija duha, duh pa je "best bet" za nesmrtnost, dokler se ne das, ne umres, cloveska dusa je nesmrtna, by religion.

Edino pod THC-jem so odkrili razvoj novih mozganskih celic na misih in podganah-dokaz, da je to rastlina nesmrtnosti, ker mozgani so prvi, ki odpovejo, lahko umres za cem drugim, toda to je zaradi oslabljenega imunskega sistema, ker so mozgani preslabotni, kot dirigent telesa in posledicno imunskega sistema.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Pimoz ::

link do raziskave prosim...

tomi66 ::

To je bilo pa prav tu, na slo-tech, v novicah, za razvoj novih mozganskih celic na misih in podganah in sicer okoli leta 2005,
bom pa se malo posurfal, ce bom kaj nasel.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Pimoz ::

no zdj pa grki spet štrajkajo... in to z našim denarjem
pa dejte no ljudje, sej ne gre za revolucijo samo, da se tistim pr koritu pove, da je vrag šalo odnesu in nej začnejo tud kej migat..

tomi66 ::

Da ni to malo uvod v nuklearno ciscenje, veliko se govori o apokalipsi, ena od verzij je nuklearna,
torej varianta, da so te strajki vodeni-rezirani, da izgleda, kot, da prebivalstvo provocira, potem pa samo malo pocistijo.
Smo imeli tudi v ZDA eno vstajo za sindikate, postaja pravi trend, pri nas bo baje cez par dni,
by Pimoz
25.2.2011 17:00:00 spontani zbor na trgu republike - izraz nezadovoljstva

lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Mipe ::

Ma, nekaj pijanih lolekov... saj vemo, kako to gre - po vsakem petkovem večeru je na tistem trgu več škode in smeti kot po protestih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj Turčija nima kaj delati v EU? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9718153 (15211) Heavy
»

Predčasne volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20150724 (47037) Invictus
»

Demonstracije - kako do "Naše republike" (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
506483 (5317) Oldi

Več podobnih tem