» »

Kdo bi/bo vodil slovensko "vstajo"?

Kdo bi/bo vodil slovensko "vstajo"?

BlueRunner ::

kmetek je izjavil:

glejte simple je:

DVIGNITE VES DENAR IZ BANK.
OBRTNIKI NE PLAČAT PRISPEVKOV IN DDV.
LJUDJE MANJ ZAPRALJAT PO KAFIČIH ITD, MANJ DDVJA.
NE PLAČAT RTV PRISPEVKOV.

Cela vrsta ljudi je v limitu (ali pa zakreditiranih do vratu) - kaj šele, da bi imeli denar, ki ga bi lahko dvignili. Če nehaš plačevati obresti, boš orubljen po kratkem postopku (eIzvršba).

Obrtniki, ki ne bodo plačali prispevkov ali DDV jih bo DURS po kratkem postopku rubil (znova eIzvršba). Če pa bi slučajno želeli ne-plačati obvezne članarine dodatnim birokratom v OZS, pa jih bo rubil CURS (carinska uprava - eIzvršba).

Zapravljanja po kafičih je že itak manj in posledično tudi DDV-ja. Velik del luknje je ravno iz naslova manjše potrošnje in to ne samo po kafičih. Brez pomivalnega stroja se da živeti, avto je lahko star tudi 10 let in ne več "največ 5", ... Vse, kar ni nujno se odlaga v prihodnost.

Neplačilo RTV prispevka - DURS, eIzvršba, Game Over.

Vsi tvoji predlogi so za vse ljudi, ki imajo dejansko težave, en navaden kup dehtečega govejega ekskrementa. Ljudi, ki že komaj sestavijo konec s koncem bodo spravili še do konca na tla. Še posebej potem, ko bodo leteli ven iz lastnih nepremičnin ali pa izgubljali najemne pogodbe.

Pa še nekaj si zapomnite. Vstaje niso vodene. Vstaje ne vodi nihče. Ljudje, ki vstanejo samo izberejo nekaj posameznikov, ki v njihovem imenu komunicirajo. Vstaja potrebuje en glas, ni pa to glas vodje. Če se pojavljajo vodje/odrešeniki je to samo in izključno običajna politična glavopralnica v malo drugačni preobleki.

tomi66 ::

Slovenci smo prevec neenotni za vstajo. Itaq nimas kaj, ce ropotas se sami malo umaknejo-globalisti, Slovenija je drobiz, imajo kongres in posledicno ves svet(nuke goes over economy). Tu (na slo tech)bi lahko vedeli, ker sem tu leta 2004 bral, da imajo tehnologije za branje misli. Kasneje sem se preprical, da Matrico posteno prakticirajo(reptilci-vodijo ljudi z elektromagnetno stimulacijo zivcnih poti in EM "harassment").
Spet jim grem v zelje, ampak karkoli (krize, intrige, zarote) je samo zavajanje od resnice, da je clovek vsaj tisocletno-bitje. Pojdite RAW DIET, surfajte, videli boste RAW is ultimate. Pojdite pogledat tole stranko(v podpisu), zelo liberalna, saj ne, da bo zmagala, samo pritiskajte pa bodo stopili malo nazaj. JFK movie(ko je rekel, samo da ropotas, tudi ce ne zmagas, every voice counts).
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

gruntfürmich ::

tomi, malo manj žganja & cerkve pa bo...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tomi66 ::

Double Matrix check it out, zelo zanimivo, zakaj nas vodijo,
ker mozgani ustvarjajo realnost in potem je to njihova realnost
lp
www.hempaq.wordpress.com

Pyr0Beast ::

Oh koliko bullshita.

The bit I don't understand is , "why would half the worlds population choose to create a reality for themselves where they live in poverty with out enough food to eat" ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jype ::

Double Matrix je hoax. Quad Matrix is real!

tomi66 ::

Spet bodo tezili "off topic", veliko stvari tudi meni ni jasnih, toda doloceni so vodeni, najbolj verjetno boljsa polovica sveta(genetsko, zahod), Slovenija ima eno najboljsih genetik na svetu, samo poglejte extreme: Strel, Humar, Krizaj tudi statistika pravi, da imamo na prebivalca super sportne uspehe(na 2 mio, football team npr.) in tako ali tako mi je bilo jasno, da imamo najmanj diabetesa, obesity(60% sveta je genetsko iztrosenega). Tako, da v evropi in ZDA to kar dobro dela (Matrica, EM suckage), drugace pa ne morejo vseh, 7GigaHumans, ce spoznas enega na sekundo, jih v 70-letnem zivljenju spoznas samo 2Giga(HeHe).
lp
www.hempaq.wordpress.com

djordjevic ::

OMFG. Kaj ti ješ? 8-O
No grave is deep enough to keep us in chains.

tomi66 ::

Presno(RAW DIET)ni dovolj, na netu predlagajo, People, eat more sprouts. SproutPeople
To je "ultimate" food, do nadaljnega, I'm working further
lp
www.hempaq.wordpress.com

guest #44 ::

Vsi vrjetno imate kdaj občutek, da ste edini na svetu, ki imate prav.

No, ko berem temo oz poste od tomija66...bi si želel biti dictator for a day. Kuhat mi začne v sebi in obup me prime zadari nemoči, da take ljudi....



anyway...don't mind me, carry on

tomi66 ::

ma ja, saj si samo forum addict nerve, s tabo si clovek tezko pomaga, ti cim bolj kuhaj
lp
www.hempaq.wordpress.com

jype ::

Če si zvest svojim načelom, potem se moraš boriti tudi za njihovo pravico do proizvajanja govna.

V roke mi je bila porinjena knjiga, v kateri piše da tisti, ki gleda v mikrovalovno pečico med delovanjem, oslepi.

Kljub temu, da sem ponesreči že gledal vanjo, pa še vedno vidim, se oseba, ki me je s knjigo želela za moje dobro poučiti o škodljivih vplivih tehnoloških izboljšav, še vedno popolnoma strinja s knjigo.

V knjigi je na vsaki strani vsaj nekajkrat opisano, kako študije potrjujejo, kako raziskave kažejo, kako je znano in kako so že stari Etruščani vedeli to in ono, nikjer pa ni nobene reference, da bi te trditve lahko kdorkoli preveril (je pa na koncu knjige poglavje "literatura", kjer je naštetih še 18 knjig istega avtorja).

tomi66 ::

Ain't everything same sausage. Nazadnje sem bral, da imajo ljudje, ki jedo iz mikrovalovke, full vec krvnih strdkov.
lp
www.hempaq.wordpress.com

guest #44 ::

tomi66 je izjavil:

ma ja, saj si samo forum addict nerve, s tabo si clovek tezko pomaga, ti cim bolj kuhaj
lp


uff...

...kako naj človek ne postane cinik v tem svetu??

jype ::

jverne> ...kako naj človek ne postane cinik v tem svetu??

Ostane egoist.

(Globalni, jasno.)

guest #44 ::

hehe

brb

*goes buy his own personal army*

tomi66 ::

jea, tezko je biti angel v peklu,
toda "drive absolute", da si izziv samemu sebi, cloveska trenja so nonsense
lp
www.hempaq.wordpress.com

guest #44 ::

Dokler čakam prevoz vn, da grem podpirat svoje reptilian overlorde z zapravljanjem časa in denarja ob šanku in praznoglavega potikanja za lahkimi in neumnimi ženskami...bom prebral o raw diet, čeprav vrjetno je to vse skupaj zarota naših reptilianskih sužnjelastnikov, da nam omogočajo občutek svobode.


Heating food above 116 degrees F is believed to destroy enzymes in food that can assist in the digestion and absorption of food. Cooking is also thought to diminish the nutritional value and "life force" of food.

Typically, at least 75% of the diet must be living or raw.


Fucking lions, they think they're so cool by eating live prey! Wholegrain zebra ;((

tomi66 ::

Ja, sprouti imajo vse encime za prebavo+hormone, 20-30% proteinov, veliko mineralov in vitaminov in se smatrajo za brezplacno hrano, ki te ne stara. Levi so cistilci, samo se jih bi dalo na vege nafurat. Drugace bi "natural engine of fertilization or holy cow goes too lazy -> patogenizem, must like life"
lp
www.hempaq.wordpress.com

Pyr0Beast ::

Umm. Zakaj folk te ljudi posluša ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jype ::

Ker so stokrat zabavnejši od TV dnevnika.

Pyr0Beast ::

Pa saj je res !! :))
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

tomi66 ::


Ker so stokrat zabavnejši od TV dnevnika.Pa saj je res !! :))=thx


To je vse trivial, see that I'm constructive, generally I wish good. Sklamfajte kaksen kontra argument and be constructive. Drugace pa vec, ko bo moj site gor in knjiga(so stvari preobsezne za forum chat).
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

techfreak :) ::

Kaj če bi se ti že enkrat odločil v katerem jeziku boš pisal?

jype ::

tomi66> Sklamfajte kaksen kontra argument

Skratka počakamo, da kljub svoji nesmrtnosti umreš? I'm game.

tomi66 ::

Kaj če bi se ti že enkrat odločil v katerem jeziku boš pisal?

Saj razumete ne?, se pac malo ucim pa klikerje razmigam
nisem edini
The bit I don't understand is , "why would half the worlds population choose to create a reality for themselves where they live in poverty with out enough food to eat" ?



Skratka počakamo, da kljub svoji nesmrtnosti umreš? I'm game.

Itaq, to ni absolutna nesmrtnost, ampak "slope", da ne izgubljas v casu, celo pridobivas. Sem bil OverClocker, pa sem 2005 naletel na knjigo "Proc s kuhinjskim loncem(Alojzij Kolar dipl. nutricionist, diplomiral v Kanadi)" od Svet je lep-site. Pa sem rekel, zakaj pa ne bi sam sebe "Clockal" in dela 100 na uro, narava je elasticna. Tako, da from slo-tech to human tech.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Mati ::

A v LJ Metelkovo in MB Pekarno so vam internet napeljali?

gruntfürmich ::

Pyr0Beast je izjavil:

Umm. Zakaj folk te ljudi posluša ?

morda je na sporedu ob napačnem terminu:)):D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tomi66 ::

Umm. Zakaj folk te ljudi posluša ?

Ker ga ni, ki ga ne bi zanimalo "longevity", najlazje pa si je reci "discard, you're doing fine".
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

tomi66 ::

Samo to je ze social(chating), kapitalno gre pa -> infos are money, so rekli na upravni fakulteti @2004. Torej -> on topic glede vstaje, ker ljudje opazajo, da stvari hudo iztirjajo in ce je treba, je za vase dobro, ce se zdaj ne morete boriti za pravice, si jutri ne boste mogli skuhati kosila.
Lesson -> Nothing should be too hard. It works then.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Meizu ::

Slovenski narod je žal drobtiničarske narave. Vedno bomo samo čakali na neke malenkosti, potem bomo pa vsi ponosni, češ, poglej kaj smo dosegli. Mislim to je za sam facepalm nardit.

Poglejte francoze - čim jim kaj ne paše, ostane 15 tisoč črpalk brez goriva, če je treba. Ne pa kot mi tukaj, ki se brigamo vsak zase in komaj čakamo, da se našemu sosedu kaj slabega zgodi, da se bomo lahko potihem smejali v toplem naslanjaču - kdor ga ima.

tomi66 ::

Zalostno, v Ameriki imajo zavidljiv kolektivizem, kar se tega tice, vcasih smo pa znali se zase potegnit (proti turkom, nemcem, juga je bila ze rezija), smo pa najbolj obzrta drzava od vseh, smo pa zato najmanj narodno degenerirani, ce gledas->bolj, ko so narodno samozavestni
(nemci npr.) bolj so degenerirani, ker clovek bi mogel biti individum, ne pa serial-national. Drugace se noben narod ne more vec upreti, prevelika vojaska, policijska moc in inteligenca(CIA-mind read/control) tako, da lahko samo upamo, da se bodo spreobrnili, ker si delajo "patogenic lake" z represijo(new world order).
Vsi skeptiki, FEDs imajo taksno moc, da nic ne bi bilo objavljeno brez njihovega soglasja, tako, da lahko vzamete, da se oni sami opisujejo z reptilci, Matrico, New world order, Illuminati, blood chains of control, Zionisti in vse zarote, ker se sami ne vejo, kam bi se dali in kako bi se nasitili od "taking over the world". Niso pa vedeli za nesmrtnost, to pa spremeni stvari "Up side Down", ce jo bodo hoteli, bodo morali voziti pozitivno. Temelj vsake korupcije je bil, saj umres "anyway".
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

guest #44 ::

Ravno berem o skrivnih reptiljanskih labirintih pod LA-jem v ZDA, podzemnih bazah kjer vojska sodeluje z reptiljanci in grey alieni. Zlo zanimivo, nisem si predstavljal, da kaj takega obstaja...vedno sem bil skeptik glede tega, čeprav zdej ko berem to top secret internetno stran mi postaja jasno o čem se gre ja.


A number of patents were granted by the United States Patent and Trademark Office for various mind control methods, including "nervous system excitation" (1968),[10] and remotely monitoring and "altering brain waves" (


Shit is super serial man!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

tomi66 ::

Si pa zgoden, ali pozen?
Nic ni TopSecret, potem ti ne bi videl, so pac sami povedali, saj 2004 je bilo na slo-tech v novicah, en dosti zanesljiv vir.
Vse zarote, vkljucno z Osamo in WikiLeaks so zavajanje javnosti. Ali verjames, da Osame niso mogli, kot je rekel Bush "smoke him out of his hole", ah crap, ce bi ga hoteli, bi ga imeli v parih urah. Torej je vse bolj burleska za bebcke. Tudi folk, ki ve za vse te stvari, tudi HAARP, jim nic ne pomaga, so prikrajsani za dejstvo, da je clovek v bistvu nesmrten(tudi vera tako pravi, cloveska dusa je nesmrtna)
lp
www.hempaq.wordpress.com

tomi66 ::

Se za OnTopic
Z delom vlade je nezadovoljnih kar 78,6 odstotkov vprašanih

Pa se, ko sem prej rekel, da nima noben narod moznosti, ker ne jebejo, je vse rezija
Vojska s streli pokosila protestnike
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Valvoline ::

Kaj ga tuk serjete z tem Egiptom,Alžiriho itn... kaj mislite kdo bo tam prišel na oblast. To bodo sami muslimanki talibansko naravnani ultra verski fanatiki. Retardiran muslimanski del sveta potrebuje diktatorjev,da brzdajo islamski ekstremizem. Uvedba demokracije tam kjer je Islam je praktično mission impossible.

eziga ::

Valvoline je izjavil:

Kaj ga tuk serjete z tem Egiptom,Alžiriho itn... kaj mislite kdo bo tam prišel na oblast. To bodo sami muslimanki talibansko naravnani ultra verski fanatiki. Retardiran muslimanski del sveta potrebuje diktatorjev,da brzdajo islamski ekstremizem. Uvedba demokracije tam kjer je Islam je praktično mission impossible.


Ljudje v Tuniziji, Egiptu, ... so se uprli zaradi podobnih problemov kot jih imamo mi (brezposelnost, mladina brez prihodnosti, ...). Glede ekstremizmov ima krščanski svet pod okupacijo več islamskih dežel, kot obratno.
www.epaket.si

Mr.B ::

Valvine, ima probleme da leva usmeritev EU, ne bo kos Muslimanom in njihove mentalitete. Ah sej to ni niti sedaj, samo če tega ne vidiš na dopustu, potem ni problema.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Valvoline ::

eziga je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Kaj ga tuk serjete z tem Egiptom,Alžiriho itn... kaj mislite kdo bo tam prišel na oblast. To bodo sami muslimanki talibansko naravnani ultra verski fanatiki. Retardiran muslimanski del sveta potrebuje diktatorjev,da brzdajo islamski ekstremizem. Uvedba demokracije tam kjer je Islam je praktično mission impossible.


Ljudje v Tuniziji, Egiptu, ... so se uprli zaradi podobnih problemov kot jih imamo mi (brezposelnost, mladina brez prihodnosti, ...). Glede ekstremizmov ima krščanski svet pod okupacijo več islamskih dežel, kot obratno.

Vseeno,al se bo oblast zamenjala z novim diktatorjem(po godu CIE seveda,pravzaprav sem prepričan da vse kar se tam dogaja is directed by CIA ) al pa pridejo mudžahedini na oblast. demokracije ni in je ne bo v nobenem primeru.

Zgodovina sprememb…

_Enterprise_ ::

eziga je izjavil:

Ljudje v Tuniziji, Egiptu, ... so se uprli zaradi podobnih problemov kot jih imamo mi (brezposelnost, mladina brez prihodnosti, ...). Glede ekstremizmov ima krščanski svet pod okupacijo več islamskih dežel, kot obratno.
dej ne nabijej s tem primerjanjem razmer v sloveniji in egiptu. ne rečem, da nekaterim ljudem tukej ni vse z rožicam postlano, ampak je razlika med izgubo službe v sloveniji in izgubo službe v egiptu. človeku more it kar precej slabo, če se gre samovžgat. revščina tam dol je nekej povsem drugega kot revščina tukaj.

Valvoline ::

_Enterprise_ je izjavil:

eziga je izjavil:

Ljudje v Tuniziji, Egiptu, ... so se uprli zaradi podobnih problemov kot jih imamo mi (brezposelnost, mladina brez prihodnosti, ...). Glede ekstremizmov ima krščanski svet pod okupacijo več islamskih dežel, kot obratno.
dej ne nabijej s tem primerjanjem razmer v sloveniji in egiptu. ne rečem, da nekaterim ljudem tukej ni vse z rožicam postlano, ampak je razlika med izgubo službe v sloveniji in izgubo službe v egiptu. človeku more it kar precej slabo, če se gre samovžgat. revščina tam dol je nekej povsem drugega kot revščina tukaj.

Močno dvomim da je pravi razlog za vstajo revščina. Folk je brainwashed,hočejo muslimansko deželo z šerijatskimi zakoni. Še Turčiji se obeta vrnitev v muslimanski stoneage,če pogledamo kaj se tam dogaja na političnem prizorišču.

Zgodovina sprememb…

hruske ::

Vau.

Kako enostavno vas je tomi66 vse speljal stran s teme, ki govori o tem kdo bo vodil vstajo, ne pa o tem kako vas nadzirajo preko <vstavi grško črko> valov.

:)
Rad imam tole državico. <3

kmetek ::

BladeRunner, kar misli si, da je tako simple....

NEPOKORŠČINA DO KONCA.

Thomas ::

Kako enostavno vas je tomi66 vse speljal stran s teme


Vredno premisleka! Takele bumbarije bi znal kdo lansirat v vsako resno debato, ki mu ni všeč.

Ne rečem, da je to, ampak mogoče res boljš ignore take "reptilske" doneske - vedno!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BlueRunner ::

kmetek je izjavil:

BladeRunner, kar misli si, da je tako simple....

NEPOKORŠČINA DO KONCA.

Kaj naj ne bi bilo enostavno? Izvršba?

Poskusi enkrat, pa boš videl kaj predlagaš.

amigo_no1 ::

25 k izvršb ? 50 k izvršb ? 100 k izvršb ?

Potem stvari postanejo malo bolj resne ...

BlueRunner ::

Samo za članarine OZS je bilo lani več kot 14.000 izvršb.

Izvršbe z verodostojno listino (neplačevanja, ki jih je kmetek naštel zapadejo pod to kategorijo) gredo po kratkem postopku in sodišče ne obremenjujejo kaj dosti. Če pa bi jih, bodo pa dodali še nekaj strokovnih sodelavcev.

Na vse to, kar se ne bo plačalo, se doda (in izterja) še stroške izterjave in zamudne obresti. Tudi če na koncu dolgove plačaš, boš še vedno plačal ta dva dodatna stroška.

Kako boš dvignil ves svoj denar iz banke, če si v limitu bi pa tudi rad videl.

Mipe ::

Fantje, fantje.

Civilizacija je pri nas tako napredovala, da nima vstaja nobenega učinka, nasprotno, še poslabša položaj.

Tam doli v Afriki pa itak nimajo tako napredne civilizacije.

Če želite spremeniti stvari v Sloveniji na boljše, GLASUJTE Z FRDAMANO GLAVO.

opeter ::

kmetek je izjavil:

Glejte simple je:

Dvignite ves denar iz bank.
Obrtniki ne plačat prispevkov in ddv.
Ljudje manj zapraljat po kafičih itd, manj ddvja.
Ne plačat rtv prispevkov.


To bi te rad videl. Naslednji dan ti bo policija, DURS itn. trkal na vrata.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

WarpedGone ::

>> Če želite spremeniti stvari v Sloveniji na boljše, GLASUJTE Z FRDAMANO GLAVO.

Še več: premislite in prečistite lastna stališča, da ne boste/bomo zmanipulirane ovce.
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj Turčija nima kaj delati v EU? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9718018 (15076) Heavy
»

Predčasne volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20150307 (46620) Invictus
»

Demonstracije - kako do "Naše republike" (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
506424 (5258) Oldi

Več podobnih tem