» »

a so dobri tile zvocniki?

a so dobri tile zvocniki?

bodom ::

zio.
en par dni nazaj sm dobu reklamo, da majo v merkurju za 10k tele zvocnike na spodnjem linku:
tale link
pa zravn pise tole:
Aktivni, moč 1.000 W P.M.P.O., Subwoofer in štirje sateliti, možnost priključitve na navadno kartico.

pa zdej mam ene doma za 1,5k glih za silo...a mi lohk kdo pove, ce se mi splaca oz. ce so za kej, da se ne bom ustel8-)

aja pa se tole...mam ene zvocnike od radia 2x 180W menda. pa mi lohk kdo pove, kako se jih zveze, da bi jih mel kr za komjutr...ker nism glih vesc v elektriki:\

hvala, LP

Jebiveter ::

Glede na to, da niso ravno firma pa tudi po izgledu niso najbolj. Vprasanje je koliko imajo RMS-ja. Ti pejd v trgovino pa reci, da bi rad slisal kaksen je zvok. Ce si zadovoljen in mislis, da dobis za svoj denar najvec potem si jih privosci. Drugace pa poglej za kaksne okrog 20.000 SIT, dobis ze orng zvocnike.

Glede tistih od radia: Najbrz so pasivni, kar pomeni, da potrebujes med zvocno in zvocniki ojacevalec. Le-ti pa imajo itak vhode tako, da ga lahko priklopis na comp.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

bodom ::

hmm...

a ma se kdo kako mnenje?

LP

Thanatos ::

tile so tudi bolj za silo :D

San ::

Ne vem no, ne zgledajo najbolj, sam men itak nobeni zvočniki za comp. ne zgledajo vredni denarja. Raje si vzami ene Hi-Fi satelite, pa počasi naredi surround sistem. Tko boš mel zares cool sistem!

Sims ::

Če maš doma kaki HI-FI, ali pa stolpa, ali pa vsaj kaki stari ojačevalec, pa kake bokse, si to gor priklopi.:D

borinho ::

Sm jih priklopu (kupu jih nisem) in so 100% stran vržen denar

SisQ ::

Če imaš zadeve kot pravi SIMS pol priklopi tiste zvočnike, bodo dobro igrali. Če boš priklopil samo zvočnike od radia direktno v zvočno pa ni bogve kaj. To sem si naredil pa je "merda". Brez vmesnega ojačevalca ni koristi.

Malo denarja, malo muzike !>:D

CandyMan ::

Jest sm si mau nazaj kupu Genius Home Theatre k mas 5.1 zvopcnike v lesu pa dau sm 35k! res so vredni svojga dnarja!:D Evo kle jih lahk pogledas http://www.geniusnet.com.tw/product/spe...

Lp

San ::

Kaj nej bi bil ta P.M.P.O. ?
Zgleda kokr ena oglaševalska nategancija folka.

bodom ::

ej hvala vsem za odgovore....

ma sej glih zato sm prasal, ker se mi vse skup zdi kot ena postena 'nategancija'...
se posebno, ker je reklamo izdal merkur:D

ps: kako pa zvezem tiste zvocnike od radia kr direkt brez ojacevalca?
iz zvocnika za racunalnik gredo 3-je kabli...

LP

bodom ::

no...doma nimam nic, kaj sele Hi-Fi al kej podobnga.
sam na zivce mi grejo tile zvocniki zdej k so bli 1,5k in so tle sam zato, da dajo nek zvok iz sebe.
pa ker pise tm da je woofer in tisti sateliti zravn, da ce bo to vsaj kolkr tolk pricaralo muziko v 'pravi' obliki...ne pa kot zdej, k je kot d bi nekdo igral 500m proc od mene v kaki kovinski skatli:D
a se bo poznalo prot temu sranju zdej?

LP

smilyxx ::

Jst bi ksnga creativea nabavu....

Lp
Save water.
drink beer.

bodom ::

hmm...se noben mi ni povedu al se bo to poznalo prot tem zvocnikom k jih mam zdej...
ker nism neki tezki 'zvok navdusenec':D ...bi pa rad da bi vsaj slisal muziko tko kot jo slism na stolpu. a bodo vsaj tolk?
LP

SisQ ::

Vsekakor ti bodo igrali dosti boljše kot zvočniki, ki jih imaš. Če boš primerjal z nekim nevemkako dobrim stolpom boš razzočaran. Za boljše zvočnike ala creative pa boš moral še dodat dobrih 10000. Zato, če nisi zahteven jih kupi.

bodom ::

ne, nism zahteven. sam da dela boljs kot to zdej, ker to je res za en k....:\

aja pa se tole sm najdu, za ceno 12k...Hercules XPS 210 eXtended personal.
slikca...pa se opis:

Total output power 50 Watts RMS
Subwoofer 30 Watts RMS
Dual Satellites 2 x 10 Watts RMS
Special Features: Wooden Case subwooferTreble, Bass, Volume, 3D and On/Off Switch Power.
Game compatibility: DirectSound™ 3D, EAX™ 1.0, EAX™ 2.0, A3D™ 1.0, I3DL2™ , MacroFX™ , MultiDrive™ , ZoomFX™ , EnvironmentFX™ sound cards.
Audio compatibility: MP3 player, CD player and all sound cards
Package contains: Two adjustable satellites, One full audio Control subwoofer, 1.8 m audio cable

kaj se vam zdi?...ker cena je sam 2k vecja kot pr unih...

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bodom ()

SisQ ::

Če si pripravljen dodat 2000 sit ne razmišljaj. Sam izgled je že dooooosti boljši. Verjetno pa tudi kvaliteta. Prav tako pa je firma boljša, tako da boš zadovoljen kot z starimi in z prejšnjo izbiro. KUPI ! ;)

bodom ::

hehe:D
ok, te drzim za besedo:))

ne, ne...ma zdijo se mi dost boljsi kot tisti iz merkurja...se morm pozanimat pa bom vidu kaj bo.

hvala za pomoc.

LP

SisQ ::

Absolutno boš zadovoljen, brez skrbi. Balzam za ušesa "napram" starim. ZIHER !:D

Boky ::

Zgledajo ze boljse. Kje se jih pa da dobit za ta denar ?

bodom ::

ja jst jih dobim za 11.800 SIT tule v sezani...upam da ves kje je to:\

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zvočniki za 230 evrof

Oddelek: Kaj kupiti
321741 (1256) _LoW_
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472303 (1600) boštjan
»

Specifikacije zvočnikov (system response, noise ratio...)

Oddelek: Zvok in slika
143661 (3380) alien-w
»

Razlika med watti?

Oddelek: Zvok in slika
102122 (1945) LordWorm
»

Kateri rač. zvočniki?

Oddelek: Zvok in slika
191852 (1528) JurijTurnsek

Več podobnih tem