» »

glasbeni stolp

glasbeni stolp

zelenjava ::

Pozdravljeni!

Koliko je vreden stolp philips M567 rabljen, star 5 let namreč ga nameravam od enega kupiti, pa me zanima koliko je vreden.Lp Miha

jest10 ::

Odvisno koliko je zjahan, če sploh še bere CDje,...
Sicer pa si res želiš imeti ta ogromen kup neokusno oblikovane plastike?;((

zelenjava ::

jest10 je izjavil:

Odvisno koliko je zjahan, če sploh še bere CDje,...
Sicer pa si res želiš imeti ta ogromen kup neokusno oblikovane plastike?;((


v glavnem mi prodjalec pravi da cdje bere odlično,res da je kr mal velik sma usen koliko denarja bi ti odštel za 5 let starega če je novi recimo zdaj 220 e

huek111 ::

Jaz ne bi dal več kot 10% novega (25EUR max.)Imam 5 let star plazma TV Samsung, cena novega je bila približno 2000EUR in bi bil vesel, če bi zanjo dobil kaj več kot 200EUR !

___ ::

kakorkoli obrneš je to na koncu le 5 let star glasbeni stolp. če je prijatelj in veš kako ravna s stvarmi mu reči da daš max 50 eur, drugače pa kupi rajši nov stolp, saj nekak ne moreš vedet v kakšnem stanju je ta...

(sem že kupil rabljen stolp, ki je pri lastniku(prijatelju) igral izvrstno. Nekaj dni po nakupu pa se stolp ni hotel več prižgati...na srečo je bila cena 30 eur, samo vseeno nisem bil ravno vesel...)

je pa res da če se stolp pokvari, lahko zvočnike vseeno priklopiš na ojačevalec, kot sem jaz storil ko se je stolp pokvaril....(ali pa že kar takoj na začetku privarčuješ nekaj denarja in si kupiš nov stolp, s katerim boš lahko težil sosedom=))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

St235 ::

Kupi vmesniko kot so ti predlagali in je to to. Ča boš šel rezat konektorje in priklapljat iso priklučke boš imel dosti več dela.

RejZoR ::

Problem Philipsovih stolpov je bralnik CD-jev, ki se je do zdej še pri vseh z leti degradiral do točke, ko ni hotel več brat ničesar. Sama naprava lahko dleuje še 20 let ampak CD-jev ne bo več bral. Tud pri napem je bilo tako. Imamo še navadnega, ki ne podpira MP3 CD-jev, star pomoje ene 10 let.
Na začetku je bral vse, originalne, zapečene Audio CD-je, CD-RW, celo 99 minutne CD-je. Čez čas je nehal brat CD-RW, potem 99min CD-je nato se mu je začelo zatikat pri zapečenih in sedaj vglavnem bere samo še originalne.
Ker ga imamo vglavnem za ozvočenje TV-ja nas ne moti ampak je to nekako splošna hiba Philips stolpov. Razen če so pri sedanjih to kaj zrihtali.

Glede na to da dobiš za 150-200 EUR zelo dobre Philips Micro Hi-Fi stolpe, ki so tud lični na pogled in iz sebe spravijo zelo dober zvok se z rabljeno robo ne bi ubadal. Ker 5 let star stolp iz plastike je vreden ene 20 EUR če mu bralnik CD-jev dela dobro. Drugače pa ni vreden praktično nič.

Časi ko si za entry model dal 80.000 jurjev tolarjev so nekako mimo in za polovico tega zneska v evrih dobiš relativno high end zadevo. Brezhibno in z garancijo. Pol je pa na tebi kaj se ti zdi bolje...

EDIT:
Oh dear, šele zdele pogledal slikco tega čudesa. Če imaš kaj rad svoje oči in oči drugih se izogni zadevi in si raje omisli Philips MCM770 oz nekaj v tem stilu. Neprimerno lepše, boljši zvok in 200 EUR pricetag kot sem omenjal zgoraj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

logit ::

Problem Philipsovih stolpov je bralnik CD-jev, ki se je do zdej še pri vseh z leti degradiral do točke, ko ni hotel več brat ničesar. Sama naprava lahko dleuje še 20 let ampak CD-jev ne bo več bral. Tud pri napem je bilo tako. Imamo še navadnega, ki ne podpira MP3 CD-jev, star pomoje ene 10 let.


Smo imeli kar nekaj Sonyjev in je ista zgodba. Cd enota crkne in maš pol ogromen kup plastike za poslušat radio.

St235 ::

+1, po petih letih mi je na mojem sonyju škripnila cd enota, potem dobiš ogromen obtežilnik za cegle.

Dandanes kupiš lepo nekaj kar zna predvajat nepsoredno z usb ključka/spominske kartice in po možnosti še z dockom za ipod in je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Griffith ::

Jaz sem kot najstnik kupil SIEMENS glasbeni stolp. Drag je bil ko žafran, danes pa od celega stopla delajo samo še AUX vhodi in morda kasetar. :D Tuner in CD sta že zdavnaj šla v penzijon. Ima pa brat AIWA ki pa še danes dela brezhibno.

geniuus ::

če ne kupuješ hi-fi robe, potem priporočam dvd predvajalnik z tunerjem in zvočniki
podpiral bo radio, bral cdje dvdje in mp3, ob enem pa ti prikazal tudi kakšen film na dvdju ali pa divx, če imaš pa še kakšnih 100 preveč pa tudi bluray.
Zvok bo prihajal iz 5+1 zvočnikov in s svojim tvjem ga boš lahko povezal preko hdmi - torej ne bo šumenja

samo v razmislek...

Blinkys ::

Da nebom odpiral nove teme, bom napisal kar tu!

Torej iščem nek glasbeni stolp za mamo tam do max. 200EUR +/- par EUR. Stolp bo v dnevni sobi predvsem za poslušanje radia zjutraj ob kavici, občasno pa tudi za kakšne piknike in podobno. Tako da bi bilo v redu, da ima kakšne zmogljive zvočnike in po možnosti USB vhod.

Lahko tudi kakšne druge variante DVD in podobno!?

Res nima noben ideje?

Kaj res nima nobeden predloga kaj naj kupim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blinkys ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s predvajanjem posnetih CDjev

Oddelek: Zvok in slika
151551 (1275) Han
»

15 let star CD

Oddelek: Strojna oprema
182854 (1981) Martin Krpan
»

Kateri stolp za 200€

Oddelek: Zvok in slika
184483 (4083) mtej_ko
»

Kateri glasbeni stolp?

Oddelek: Kaj kupiti
102237 (2024) baker
»

SONY

Oddelek: Zvok in slika
361964 (1480) Hrček

Več podobnih tem