» »

Beta Crysis 2 ušla na internet

1
2
»

RuskiSnajper ::

Reporti so večinoma napačni , igra je popolnoma nedelujoča , napake so vseposod in pojavlajo se freezi in crashi , kot sem pogledal na nekaterih straneh , pravijo da se sploh ne splača ker so velike razlike med releasi in repacki, kar pa pomeni da jih večina ne deluje enako , oz slabše.

Splh se ne splača , tole je lahko sabotaža , jas ... in veliko drugih pa itak namerava kupiti original ker je dober PC špil in za to si crytek zasluži.

Seveda najbol mene vabi singleplayer in modding.

ABX ::

Berserker je izjavil:

Do neke mere imate prav, meni je negravžno igrat MAG na ps3 z dualshock3, počutim se kot da sem prvič na konzoli. Edini fps ki sem ga z lahkoto igral je bad company 2. Prednost pri konzolah je enakost med vsemi igralci (isti hardwere, ista igralna oprema).


Do neke mere je res, vendar ne pozabit na TV, kdor ima ogromno in kvalitetno plazmo je v prednosti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

zlobcek ::

Men je pa špil kar uredu. Sicer se mi je obesil pri eni od misij, danes probam eno drugo varjanto. Na grafiko sicer nisem toliko pozoren - vse na full na 24" dela uredu, mi je pa všeč način igranja. Že enki sem obe preigral kar nekajkrat.

Bom po dolgem času v en šplil spet investiral. Mi je všeč.

Berserker ::

ABX je izjavil:

Berserker je izjavil:

Do neke mere imate prav, meni je negravžno igrat MAG na ps3 z dualshock3, počutim se kot da sem prvič na konzoli. Edini fps ki sem ga z lahkoto igral je bad company 2. Prednost pri konzolah je enakost med vsemi igralci (isti hardwere, ista igralna oprema).


Do neke mere je res, vendar ne pozabit na TV, kdor ima ogromno in kvalitetno plazmo je v prednosti.


Plazma je baje slabša za igranje. Večin igralcev pa itak kupi konzolo če ima doma kakšen LCD, ne poznam skoraj nikogar ki bi še igral na starih katodnikih.

mtosev ::

Pirati bodo prvi igrali Crysis:) Face so ti pirati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ABX ::

Berserker je izjavil:

ABX je izjavil:

Berserker je izjavil:

Do neke mere imate prav, meni je negravžno igrat MAG na ps3 z dualshock3, počutim se kot da sem prvič na konzoli. Edini fps ki sem ga z lahkoto igral je bad company 2. Prednost pri konzolah je enakost med vsemi igralci (isti hardwere, ista igralna oprema).


Do neke mere je res, vendar ne pozabit na TV, kdor ima ogromno in kvalitetno plazmo je v prednosti.


Plazma je baje slabša za igranje. Večin igralcev pa itak kupi konzolo če ima doma kakšen LCD, ne poznam skoraj nikogar ki bi še igral na starih katodnikih.


Večina != boljše.
In ne, LCD ni boljši za igre od plazme. Slabe barve in črnina, zakasnitev slike ter input lag so glavne negative lastnosti LCD-ja. Za nekoga mogoče zanemarljivo, vendar če iščemo najboljše je pomembno vedet o čemu govorimo.
Seveda govorimo o top plazmi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Machiavelli ::

Če gledaš razvijalce iger,razvijajo igre na Računalnikih in na Starih Kadotnih monitorjih..no vsaj večina jih tako...

Dober kockasti monitor je dejansko bolj odziven in barvit kot pa lcd.
Da negovorim kako so stari monitori že imeli eyefinity resolucijo in hd resolucijo...

Edini minus je gretje in zavzemanje prostora,ponavadi se zid obarva v črno kjer je stari monitor...pa tud študije kažejo da je lcd za učke malo bolj prijazen...
Nigaaazz

Bor H ::

bullshit, na katodnikih imajo razlog za delo sam še oblikovalci, pa še te vedno manj zdej ko imamo že dokaj dostopne IPS monitorje, programerji (ki jih je velik del pri igrah) pa delajo na LCDjih, ker če lahko tipka hitreje kot se monitor odziva je car
recimo kle maš eno fotko iz studia People Can Fly, kjer vidiš ene dva dellova monitorja, za katera sumim da sta iz njihove U serije

cel kup monitorjev

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

ABX ::

Ne mešat razvoj z igranjem.

Vsak monitor (CRT, plazma, LCD) ima svoje prednosti in slabosti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prve verzije Microsoftovega Edgea tudi uradno na ogled

Oddelek: Novice / Brskalniki
154293 (1627) simnov
»

Ušla zgodnja beta Windows Blue (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14636340 (29283) Jst
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570025 (59190) opeter
»

Izšel kandidat za izid Internet Explorerja 9

Oddelek: Novice / Brskalniki
85471 (4906) simnov
»

IE 6

Oddelek: Programska oprema
81181 (1055) tejo

Več podobnih tem