» »

HTC HD7

HTC HD7

BigSmoke ::

Zanima me če si kdo lasti omenjen mobilnik. Zanimajo me izkušnje z njim in OS Windows Mobile 7.(lahko katerkoli telefon z omenjenim operacijskim sistemom) Windows Mobile vs Android
  • spremenil: BigSmoke ()

ZaLoMaT ::

*Windows Phone 7 nima čisto nič skupnega z Windows Mobile, saj je bil spisan iz 0, in je posledično usvarjen za touch screen mobilnike.

Windows Phone 7 odlična stvar, ki ima nekaj dumbass napak, prihaja update ki to odpravi, neštetokrat prestavljen izid updata naj bi torej končno prišel 8. marca.

http://www.gsmarena.com/htc_hd7-review-...

overall good phone!

BigSmoke ::

Ali se mi splača počakat samsung galaxy s2? Kaj pa galaxy s v primerjavi HTC HD7?

jazbec ::

galaxy s je boljši
ampak počakaj na sgs2-dvojedrni procesor pa cena bo padla sgs-ju

BigSmoke ::

kdaj pa pride sgs2?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

ZaLoMaT ::

jazbec je izjavil:

galaxy s je boljši
ampak počakaj na sgs2-dvojedrni procesor pa cena bo padla sgs-ju


Zakaj je Galaxy S boljši? Ker potrebuješ lagfix za normalno delovanje?
Fantje dajmo malo utemeljevanja ...

jazbec ::

zdej je gor že ko ga kupiš froyo pa ni več freza

pa android je boljši od windows phone7

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

ZaLoMaT ::

jazbec je izjavil:

zdej je gor že ko ga kupiš froyo pa ni več freza

pa android je boljši od windows phone7


Aja? No torej tvojo trditev iz lastnih izkušenj zavračam, saj sem imel tudi sam v preteklosti Galaxy S, če ne vrjameš pokukaj na google oz. youtube.
http://www.google.si/search?q=galaxy+s+...

Zakaj je WP7 slabši od Android ?

In ne, sam nimam WP7 !

jazbec ::

majo frendi froyota gor in jim ne freza
js mam darky-jev rom gor in ne freza

in ja imam sgs katerega bom zamenjal za sgs2
pa pred sgs-jem sem imel iphone4;)

WP7 slabši od androida
android ima več aplikacij zato je slabši-moje mnenje
pa android je bolj priljubljen med uporabniki
ko se bo WP7 bolj razvil bo pa druga pesem

ZaLoMaT ::

Torej tudi trdiš, da niti 1x nisi doživel sesutja aplikacij ali sistema na Galaxy S?
Imajo tvoji prijatelji na mobilniku lagfix? Brez tega je telefon praktično neuporaben.

Uhhh kako objektivno priporočaš mobilnike, še dobro da ga imaš sam in si že imel na testiranju mobilnike z WP7 ...

jazbec je izjavil:

WP7 slabši od androida
android ima več aplikacij zato je slabši-moje mnenje
pa android je bolj priljubljen med uporabniki
ko se bo WP7 bolj razvil bo pa druga pesem


Android ima več aplikacij, od katerih je več kot 3/4 neuporabnih.
*smeh* - na tvoj razlog.

BigSmoke ::

Ali kdo ve kdaj pride SGS2?

Maxl ::

Samsung Galaxy S fanboyi :D. Vzemi HTC HD7, ker SGS je že "stara roba" pa še Samsung je - pač jajc. Izid SGS2 pa še ni točno napovedan...

BladE_ ::

Imel sem Androida in WP7. Edina dobra lasnost WP7 je, da vse teče gladko, vse kar odpreš ima animacijo... V ostalih stvareh je Andorid mnogo boljši, predvsem pa bolj zanimiv za uporabo.

malix ::

Kaj je res da na win 7 ne moraš instalirati piratov?
www.malix.si

BladE_ ::

Mislim, da mora biti telefon "rootan"... nič pa ni neizvedljivo -> http://forum.xda-developers.com/forumdi...

malix ::

Sem gledal malo. Kar me je še najbolj zmotilo je to, da morajo biti aplikacije posebej za Win7 in ne za 6.5

Torej se lahko poslovim od navigacije IGO8 :(
www.malix.si

Dr_M ::

SGS se vedno hudo steka, se posebi 2.2, ki je zaenkrat se vedno edina uradna froyo verzija za Slo. 2.2.1 je malenkost bolje, ampak se vedno je za dokaj gladko delovanje potreben lagfix. Trenutno imam Darky 9.3 s speedmod kernelom, lagfix vklopljen.

Mimogrede, pri vsaki nadgradnji ROMa je potreben WIPE, drugace precej aplikacij ne dela vec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Goody ::

Dr_M je izjavil:

SGS se vedno hudo steka, se posebi 2.2, ki je zaenkrat se vedno edina uradna froyo verzija za Slo. 2.2.1 je malenkost bolje, ampak se vedno je za dokaj gladko delovanje potreben lagfix. Trenutno imam Darky 9.3 s speedmod kernelom, lagfix vklopljen.

Mimogrede, pri vsaki nadgradnji ROMa je potreben WIPE, drugace precej aplikacij ne dela vec.



ad1) svašta

ad2) svašta...

Komentar: mogoče bi kakšen drug custom Rom probal pa ne bi bilo ne prvega (štekanje brez lagfixa (sam ga sicer nimam, ne vem pa zakaj bi bil lagfix kakšen bau bau: če izbereš ext4 ta data in system recimo je povsem enako kot ima že v osnovi nexus s) in ne drugega (povsem normalna uporaba non-wipe upgrada)

Dr_M ::

Goody je izjavil:

Dr_M je izjavil:

SGS se vedno hudo steka, se posebi 2.2, ki je zaenkrat se vedno edina uradna froyo verzija za Slo. 2.2.1 je malenkost bolje, ampak se vedno je za dokaj gladko delovanje potreben lagfix. Trenutno imam Darky 9.3 s speedmod kernelom, lagfix vklopljen.

Mimogrede, pri vsaki nadgradnji ROMa je potreben WIPE, drugace precej aplikacij ne dela vec.



ad1) svašta

ad2) svašta...

Komentar: mogoče bi kakšen drug custom Rom probal pa ne bi bilo ne prvega (štekanje brez lagfixa (sam ga sicer nimam, ne vem pa zakaj bi bil lagfix kakšen bau bau: če izbereš ext4 ta data in system recimo je povsem enako kot ima že v osnovi nexus s) in ne drugega (povsem normalna uporaba non-wipe upgrada)



Namen tvojega posta je...troll?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Goody ::

Imaš instaliran en totalno zablotan custom Rom (sam poglej njegovo velikost proti ostalim...) in jamraš zaradi štekanja in potrebnega wipanja. Kaj tvoj post sploh v temi ki primerja Win7 in android (recimo, ker začetnik teme je spraševal glede HD7) sploh pove???

In ti govoriš o trollanju?!?!?! (jebe lud zbunjenog press)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

bobi1992 ::

Pozdravljeni!

Imam telefon HTC HD7 T9292 in na nemu nameščeno Windows phone 7 in Ubdatam sistem pa noče mi posodobiti in me zanima kaj se da narediti? Zanima me kako se da telefon dati v slovenski jezik! Telefon je v uriginalu bil v Angleščini in me zanima kako se to da nardit! In me zanima kako se se aplikacije nalagajo če mi lah kdo pomaga k ve in kako bi telefon ratal uporaben!

- Prosim za pomoč in kakšen HTC PC Suite če ma kdo to?
- Telefon je nov in rabim pomoč da dam v red ga!

Lp.Sebastjan C.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325737 (72247) 21kiss
»

Kateri telefon naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
184624 (3091) kerco46
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711132 (8712) Lonsarg
»

nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
304401 (3839) amacar
»

Kateri high-end telefon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212884 (11161) Juwe

Več podobnih tem