» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
66 / 72
»»

allstar ::

ZDRAVO!
ka mogoce kdo ve kaj bi lahka blo namrec dogaja se mi da dc++ ne pokaze vec seznama public hub list pa to je zacel kr naenkrat delat prej je pa use stimal. porte na routerju mam odklenjene! tam mi sicer napise public hub list downloaded sam mi ne pokaze nobenih hubov

Vanadium ::

zapri pa odpri se enkrat public listo. Neki ponavad zabase dc++.

Bakunin ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

damjan11 ::

Pri Revconnectu sem ponovno dal snemat datoteko večjo od 4 GB vendar mi do 4 GB potegne kot šus, naprej pa ne gre , čeprav imam več kot 170 uporabnikov. Kot da je na 4 GB meja ali mogoče kdo ve kaj o tem. Napiše, da nimam dovolj prostora na disku, čeprav je še 100 GB prostora.;(

PrimozR ::

Filesystem? Fat32 mogoče? Ta ima namreč mejo na 4 giga.

damjan11 ::

Ali se da to spremeniti?

R33D3M33R ::

Da. Če imaš Windows XP:
start->run->cmd
V okence nato vpiši:
convert x: /fs:ntfs
x: je pri tem črka pogona
Pri tem se ti na disku nič ne spremeni razen filesystema.
Naj poudarim, da zadeva ni obrnljiva. Nazaj v FAT32 ne moreš več pretvoriti, razen s formatom.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

damjan11 ::

bom probal

damjan11 ::

Zadeva deluje. Disk spremenil v NTFS sistem in sedaj ni problema. Hvala za pomoč

prideb ::

A mogoče kakšen ve kako se pri emule pogleda zgodovino uploada,za par dni nazaj(s tem mislim datoteke in ne samo graf hitrosti)?
Hvala
Lp

nokia6310 ::

Evo pri muli mi napiše nekaj čudnega a kdo ve v čem je problem oziroma zakaj mi tako napiše in kaj moram narediti, da se mi ob vsakem zagonu mule ne bo pojavljal ta napis?
Emule
nobenega naslova strežniške liste v 'adresses. Dat'. Prosimo vpišite veljaven naslov, da bo samoosvežitev delovala
pravilno.
Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: jurre ()

BaRtMaN ::

Greš na Nastavitve, nato na stran poimenovano Strežnik, kjer odkljukaš možnost imenovano "Samodejno osveži strežniško listo ob zagonu".

tomcat ::

Lep pozdrav!
Ker sem se čisto zgubil med posti (prebral sem namreč vse na to temo), ki jih prebiram v vezi z eMulo in zaradi moje nevednosti, saj sem moral računalnik že formatirat zaradi mojega igranja z eMulo, bi vas prosil za pomoč pri eMule v0.47a, in sicer mi ta zadeva laufa že neprestano 3 mesece, ID je visok; pa je download še vedno MAX 20 Kb/s.
Uporabljam modem 1024/256/kbit/s!
Tudi uploading je vedno 24,0 kb/s!
Ali so kakšne nastavitve, ki bi jih moral spremeniti, da se mi dvigne download?
Res pa je tudi to, da sem začetnik, računalnik imam šele pol leta!


Hvala za odgovore in vašo pomoč!

baker ::

Imam dve vprašanji v zvezi z Mulo:
1. Zakaj mi včasih piše da downloada 0.2kb/s MB pa se zelo hitro večajo? Kaj je tuki fora oz. ali to zares downloada al kaj?
2. Ali si moram downloadat novo mulo? Mislm a bo kej hitrejš downloadal al isto.
hvala!

SpIcA ::

Ok zdej ce mi bi prosm en povedu kako odpret porte na routerju imam Jaht vr 2204 router.
Neki sm me že matru sam nevem lih če dela.V winsih imam izklopljen FW!




A sm to prw nastavu? kaj pomeni tisti DMZ? a to 192.168.2.1 to je kao moj ip? mam pa prklopjen kabel na prvi port.
P4 RULZZZ!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SpIcA ()

BaRtMaN ::

Sej ti prikaže ipconfig tvoj ip - 192.168.2.2. Nastavitve za odprtje portov imajo le eno nepravilnost - zadnji oktet ip naslova (internal IP), ki ga spremeni iz 1 v 2.

192.168.2.1 je routerjev naslov.

DMZ pomeni DeMilitarised Zone. Router ima za IP, določen za DMZ odprte vse porte. Preberi si več v Wikipedii.

EDIT: Če ne veš, kaj je DMZ, ga ne rabiš! Ker če vtipkaš tam svoj IP, dejansko izničiš vso varnost, ki si jo pridobil z nakupom routerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

ZeRo_X ::

y0!
Mam en problem!!!
V emule v0.47a sem odpr porte v windows xp firewallu pa mam še vedno low id...
zaj pa ne vem kaj naj narejim da bi meu high id???
a je še kaka možnost da kaj nardim, ker mam čisto vsakič ko se poveže, na kateri koli strežnik lowid. ;((
help!!!
Lp!

ZeRo_X ::

Aja pa še to (se opravičujem)

Starting TCP connection test...
TCP test failed! UDP test will not be performed.

ti mi piše ko dam test ports 8-O

uporablam pa router asus wl-520G
Lp!

BaRtMaN ::

Odpreti moraš tudi vrata (porte) na usmerjevalniku (routerju): navodila za WL-500G, verjetno imaš zelo podoben vmesnik na svojem usmerjevalniku.

ZeRo_X ::

Tnx! dela zaj je high id :D
Lp!

KetchUP ::

POZDRAV VSEM
Mene zanima če kdo ve kaj naj naredim da bi mi E-mule optimalno laufala.
Prej sem meu 0.46 pa mi je konstantno downloadalo okol 60Kb/s zdaj pa z 0.47 pa mi ne pobira nič
pa kje dobim kako pomoč za nastavitve?

Hvala:'(

Jan987 ::

Jest sm si šu zdej tud odpirat porte, pa me samo zanima kje dobim to zadnjo številko ki se začne 162.168.1.x. Torej kje naj dobim ta x

Bakunin ::

em... start | run | cmd | "ipconfig /all" ?

Jan987 ::

Hvala!

Ccasper ::

jst sm pa kupu smc7004vbr router pa mi peerweb dc++ ne downloada pa searcha. ke morm te porte odpret pa kere porte

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ccasper ()

Bakunin ::

> kupil sem si smc7004vbr usmerjevalnik pa mi peerweb dc++ ne "downloada" niti ne isce.
> kje ter katere "porte" moram odpreti ?

odgovor?

Ccasper ::

sm probu pa ne pomaga. probu sm pa porte med 10000 in 60000. ubistvu 10001 in 59999

Ccasper ::

ok zdej mi dela :) v nastavitvah sm meu možnost za pasivn firewall tist sm obkluku pa dela :D

Invisible15 ::

Js imam tut en problem z Emule in sicer se mi kar sam ugaša. Kdo ve kaj bi lahko bilo narobe.

TommyLee ::

Mam eno vprašanje. Rečmo, da ti ISP blokira P2P programe.Bi se dalo kak prelisičit, da bi DC++ delal? Torrente dl-a normalno z uTorrentom (z drugimi odjemalci ne gre).
www.dornik.si

BaRtMaN ::

Spremeniš privzeta vrata (port), ki jih uporablja program.

TommyLee ::

Spremeniš privzeta vrata (port), ki jih uporablja program.


To sem že spreminjal, a je vedno isto :\
www.dornik.si

tina_tea16 ::

Žijo jst mam tud en pšroblem.zadnje čase se mi pri programu emule 0.47a stalno dogaja da mi napiše "emule je izvedel neveljavno operacijo zato bo prekinjen....za več informacij se oglasite pri trgovcu...". a mogoče kdo ve kaj nrdit kr to se mi zadnje čase dogaja res ful pogosto.;( že vnaprej thanx for help

Bakunin ::

utorrent ter azureus imajo "encryption".
DC++ pa bo tezje "zakriti"....

jkocja5 ::

kako zrihtaš neko datoteko za poslušat. če je končnica .rar
življenje ni praznik, je šolski dan

tom80 ::

Kako to misliš, za poslušat?

.rar datoteke ekstrahiraš (razširiš) z WinRAR programom.

nightbodom ::

Zivjo!

A mi lahko nekdo pomaga! Sm se pri Azureusu neki igral pa kao nove torrente naredu.. zdaj pa ne morem tega dol zbrisat (tega je k solate, pa mi gre na zivce). Skos mi javi napako:

Removal Action Vetoed
This download is the result of a resource being shared.
To remove the download remove the associated share.

In kje naj zdaj najdem to... in kaj sploh je to...


Hvala za pomoc!

megy ::

Sem prebral ogromno tem, vendar nisem našel rešitve za svoj problem. Kupil sem nov računalnik in nanj inštaliral mulo (na prejšnjem mi je delala brezhibno). Rutar je nastavljen pravilno, nastavitve v muli so tudi pravilne, High ID. Mulo zaženem, začne downloudati, po nekaj minutah pa zablokira (pojavi se belo okno in javi napako). Probal sem že z večimi različicami mule, vendar je pri vsaki isto. Nimam več ideje, kaj bi lahko bilo!

Hvala za pomoč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: megy ()

Cokolesnik ::

Zanimiv hrošč v e-Mule?

Če imate nastavljen angleški jezik v omenjenem programu, boste vedno pri iskanju dobili nastavljen pogoj Any/Server, če jezik spremenite v slovenščino, pa boste vedno imeli nastavljen pogoj Arhiv in ne Karkoli, kot bi pričakovali. Verjetno zato, ker se Any in Arhiv začenja z isto črko? :\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

PrimozR ::

Da, ker so razvrščeni po abecedi.

-Jani- ::

Hmmm, zakaj se mi vztrajno niža Successful Upload % pri Muli?

Odkar ga spremljam, je šel iz ~ 72% ---> 65 % ob tem, da sem v tem času samo uploadal.
Sem jaz kaj 'kriv'?

cortez ::

lp

pri muli mam HighID pa mi še zmeram slabo vleče (5kb max). Vleče mi pa zmeram samo od 1-ga uporabnika na enkrat. zanima me še. al je boljše se povezat na strežnik, ki ima manjši ping, ali na tistega, ki ima več datotek oz. uporabnikov.
prosil bi še, če lahko poda kdo kakšen link za boljše nastavitve emule.Hvala.

Bakunin ::

> prosil bi še, če lahko poda kdo kakšen link za boljše nastavitve emule.Hvala.

kdor prebere - ta najde.

rikta33 ::

mene samo zanima, kaj in kje moram v e-muli nastimat pr nastavitvah naslednje:
ko kopiram link s filmom z osloskop.net e - mula mi sploh ne prevzame te linke za download. verjetno je kje pri muli kaj za obkljukat samo tega pa ne vem.prosim za pomoc. hvala.:) :) :)

nightbodom ::

Helou! A ima kdo F-secure internet security 2006 in mu dela probleme pri Azuresu... in sicer problem ima z (rumen NAT/firewall) Distributed Database's UDP port mapping... kao da zaradi firewalla ne prepušča dobr.. in to se mi je pojavlo k sm si F-Secure instaliral. Sm probal pri nastavitvah njegovga firewalla kaj nastavit... ampak brez uspeha. Btw. Azureus mam pod izjemo za njegov port...

Torej če kdo ve za rešitev... prosim pomagajte!!

Haby ::

Mene grize težava>:D

do predkratkim mi je mula delovala več kot odlično, potem pa se je začelo dogajati .......sledeče

Če z noč ko recim mulo pasti, ni več povezana s strežnikom:(
nastavitev do takrat nisem spreminjal

Je po defoltu samodeno osveževala server.met??? se tudi sama povezala če je padel strežnik?

zdi se mi da se povezuje še sama, ni pa pravega nabora strežnikov8-O

Dobro sem si rekel, bom nadgradil zadevo;)

pa je ostala ista jeba:(


Imel isti problem (uporabljam xtreme mod) ampak sedaj mi mula takoj ko se zastarta nabije uporabo proca na 99%, sploh mi ni jasno kaj je narobe. Komp sem pregledal za crve in viruse pa nic ni naslo, nastavitev nisem spreminjal. Ni mi jasno kaj bi bilo narobe:\
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Haby ()

lmorgh ::

pozdravljeni

pred nekaj meseci, ko sem bil še na AMISU mi je internet nekega dne mrknil...no, za to sem krivil router, ker kljub nastavitvam, ki jih nisem spreminjal internet ni deloval...zato sem router odklopil in net je deloval OK...

pa pride dan, ko so me priklopili na t2... zadeva deluje, kot se šika, zato se odločim da bom preizkusil router, ki sem ga vmes ze resetiral...priklopim router, net na vseh racunalnikih dela OK...

fino, si rečem...pa priključimo eMulo...odprem porte tako kot je treba, a mula ostane na LOW IDju...tudi torrenti me imajo za nepovezljivega...

[img]http://www2.shrani.si/files/a561239.jpg...

kaj naj bi bilo narobe? ima to, da sem na dinamičnem ipju kako vezo z low idjem in nepovezljivostjo?
preden sem priklopil router je delalo vse kot bi moralo, tako da to ni blokiranje portov s strani operaterja...

lp, hvala

paradoxxx ::

Jest mam pa en problem z edonkeyom, in sicer ko sem naštimal par datotek za dolvleko in mi je že vse povleklo 80%. Ko sem pa enkrat spet vžgal edonkey pa pogledam pod transfer in tam ni bilo nič. Pol sm pa šov pogledat še pod temp in tam notri so bili vsi fajli, ki se jih naštimal za dolvleko.

Hec je pa v tem, da ne vem kako nej naštimam, da mi bodo ti fajli spet v edonkeyu pod transfer, ker mi je res škoda, ko sem jih ful dolg dol vleku. Če kdo ve, kaj narest, nej pove!

hvala

Sba ::

Kater program bi svetovali namesto eMule, ker se mi ob uporabi le tega router čudno obnaša. Sem odprl porte in ne dela nič hitreje. Moti pa me, da se mi router stalno resetira in to samo ob uporabi eMoule-a? Gre se mi zaradi slovenskih stvari. DC++ pa se mi zdi zakompliceran za uporabo.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Jan987 ::

jah e-mule je od teh k maš slovenske stvari velik gor še najbl preprost pa ponavadi je z njim še njamanj problemov na routerjih
««
66 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267194 (5620) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
102009 (1791) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559787 (8257) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251821 (1187) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342612 (1886) cybermedo

Več podobnih tem