» »

hitman2 bomba

hitman2 bomba

narodnjak ::

naj mi nekdo prosim pove kak se pri hitmanu2 razstreli tisti zid z bombo ,ker me vdeno ubije bomba ko jo vržen,ovači bom popizdil in razbil tipkovnico.zid pa se nahaja v tabli ki se imenuje Tubeway Torpedo,ko tistega človeka rešiš v kleti in prideš z njim do enega zida,tam pa mislim da moreš odvržti bombo pa jo ne znam,ker me vedno ubije zraven.odvržem pa jo z črko G.zraven zida pa je ena velika škatla.skozi zid pa se vidi ker je luknja in prideš v kanalizacijo..prosim pomagajte...pomagajte ..pomagajte....
ja nisam odavde

slon ::

stopiš do zida da dobiš obvestilo postavi bombo
vrzi bombo nato se odmakniki do vrat in z dalincem proži.
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

undefined ::

Da nisi slučajno odvrgel daljinca in sprožil bombo? :D

narodnjak ::

zdaj sem spet špilal pa ne gre.kako pa naj nastavim bombo?odvržem jo z črko G.ali je še kakšna druga tipka.samo ko jo odvržem pri zidu mi takoj eksplodira in sem mrtev...
ja nisam odavde

Hux ::

nesmes jo vrect ker to je nitro glicerin. Lepo jo polozi ob steno se vsedi na njo kot na jajco in daljinec sprozi. :D

narodnjak ::

Hux2 ne se zajebavat...še zdaj nisem tega sranja naredil...
ja nisam odavde

km- ::

kako ti lahko explodira? pritisni desno tipko na miski izberi bombo, pol pejdi do zida pritisni crko G da bombo spusti ob zidu, pol pejdi nazaj cez vrata in z desno tipko na miski izberi remote bomb kontroler al koji k**** in sprozi, zid se razleti in je, sama bomba se res ne more sprozit. Pa hitman2 je full dobra igrica, pa se tezka ni;))

narodnjak ::

sem že ugotovil kaj je bilo narobe.narobe je bilo nekaj z igrico zato mi je bomba eksplodirala ko sem jo odvrgel,sem pa še enkrat šel od začetka misijo in je pol dobro bilo.zdaj pa sem naredil to misijo. hvala vsem za pomoč....
ja nisam odavde

RAMPA ::

Jaz pa imam problem z zgonom igre.
Ko hočem zagnat Hitmana mi pride črn zaslon kot da bo štartal pol pa se spet vrne v windowse.
Imam pa na novo inštalirane XP,direktX 8a,driver od grafične je 38.72.
Če kakšen ve za rešitev naj mi pomaga hvala.:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitman 2

Oddelek: Igre
462192 (722) Tr0n
»

V Afganistanu našli nafto, napad na Iran "neizbežen" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7617405 (15365) Pyr0Beast
»

Novi teroristični napadi (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
555711 (4703) kunigunda
»

Hitman 2 Silent assasin

Oddelek: Igre
8967 (907) VuLc4n0
»

Daljinec za upravljanje z računalnikom

Oddelek: Kaj kupiti
291442 (1039) azeed

Več podobnih tem