» »

Ima kdo bančni račun v USA?

Ima kdo bančni račun v USA?

tkonko ::

Na paypalu imam 50€, ki jih lahko izplačam le na bančni račun, ki je odprt v zda. Paypal account je na fake ime, zato lahko izplačam le na tak način. Če ima kdo možnost, mu teh 50€ izplačam, ti pa meni vrneš 40€, na moj pravi paypal račun, alertpay, TRR, moneybookers...

Ne gre za nikakršno napi****cijo. Info PM

Tilen ::

A med fejk in pravim Paypal računom pa transakcija ni mogoča? Kako pa to?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

tkonko ::

ne ni... acount je limited in ne gre pošiljat denarja. Lahko narediš edino withdraw (izplačilo), ki ima 2 možnosti: na bančni račun v zda ali na kredino kartico, ki pa je zaradi fake podatkov ne morem registrirat.

turkx90 ::

Isto sem imel na fake ime, samo spremenis na pravo ime, dokazes da si to res ti, in naj bi blo vse ok....vsaj pri meni je blo, vendar se je vleklo kar dolgo.

tkonko ::

Sicer nisem poskusil, ampak imam že odprt račun na moje ima, tako da dvomim da bodo sprejeli 2 accounta z istimi podatki. Če se ne bo noben javil, bom poskusil...

turkx90 ::

Na paypalu imas lahko 2 računa na isto ime, en za osebno rabo in en kao poslovni.

tkonko ::

no tega pa nisem vedel... bom poskusil spremenit. hvala za info

Yohan del Sud ::

PM gor dol. Tle smo firbci. Zakaj že rabiš paypal račun na fake ime? Ali je poslovna skrivnost?
www.strancar.com

tkonko ::

Ja saj ge ne rabim v bistvu, ampak leži že nekaj časa denar gor, pa ga je škoda tak pustit :)

element ::

Kup si kej lepega za tistih 50EUR :), bo najlažje.

turkx90 ::

Ja pozabu se napisat, da če ti ne šusti posiljat kesa ali placevat z njim, ti bo še manj pustilo da ga dvignes z racuna brez dokazila da je racun pravi.

tkonko ::

lahko dvignem z računa brez dokazila, na bančni račun v zda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738601 (21632) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134820 (14784) igi82m
»

Paypal - nakazilo na bancni racun

Oddelek: Pomoč in nasveti
91888 (1731) St235
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316642 (8963) techfreak :)
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213742 (12182) fosil

Več podobnih tem