» »

Paypal - nakazilo na bancni racun

Paypal - nakazilo na bancni racun

svincnik90 ::

Imam problem pri nakazovanju denarja s paypala na svoj bancni racun
Racun imam odprt pri Banki Koper (Visa Electron). Postopek je sledec: kliknem wihdraw money,potem izberem funkcijo withdraw to a bank account. Vpisati moram dva seta stevilk in sicer st. racuna, kjer ni nobenga problema, problem se pojavi pri zahtevi vpisa routing number - 9 stevilk. Nihce mi ne zna pojasnit kje najdem to routing number (nekako se mi zdi, da se to uporablja le v Zda). Hvala za pomoc in LP

s6c-gEL ::

"Withdraw to a bank account" dela samo za ZDA paypal kliente.
Ti kot EU klient lahko nakažeš samo na VISA kartico.

svincnik90 ::

Problem je, da zgleda kot da je moj racun registriran v zda (lahko da je prislo do moje napake pri ustvarjanju racuna)- tam pise, da tega ne mores spremenit, racun lahko le zapres in odpres novega.nov racun ze imam kjer je vse tako kot mora biti, vendar zdaj ne vem kako naj prenesem denar iz tega starega racuna na novega, saj mi vedno zahteva potrditev kartice (kar pa ni mozno, saj sploh nimam odprtega racuna v zda). Kaj se da storiti? Se da prenesti oz poslati denar na drug paypal racun brez kartice? Hvala

s6c-gEL ::

Prvi PP račun, Withdraw -> Withdraw funds to your card.

radmannsdorf ::

Ne vem če nima banka koper take kartice, da lahko z njimi plačuješ, ne moreš pa na njih dobivat denarja, ker v bistvu so te kartice samo za plačevanje.
Jaz recimo z Skb Visa Debit, lahko nakazujem denar s paypala na svoj bančni račun, ker je kartica vezana na moj osebni(pravi) račun. Imaš ti pri Banki Koper samo to predplačniško Visa Electron, ali imaš tudi pravi račun pri njih?
Brez problema pa bi moral denar nakazati na drug Paypal račun, saj denar očitno je na Paypal-u.

svincnik90 ::

Problem je samo v nakazilu iz enega PP racuna na drug PP racun, saj pri drugem PP racunu ni problemov pri nakazilu na bancni racun.
Ko kliknem send money moram napisat email tistega, ki mu posiljam ter vsoto, ko nadaljujem pa mi PP zahteva da dodam oz potrdim kartico (cesar ne morem naredit ker nimam racuna v zda!). Zato s posiljanjem denarja ne morem nadaljevat dokler ne dodam bancne kartice. Mogoce se ti prenosi opravijo na kaksen drug nacin in ne s funkcijo send money? Hvala

Mitch ::

Malce "off-topic". Ali lahko plačam s Pay Safe kartico, če neka storitev podpira plačilo preko Paypala?

radmannsdorf ::

@Mitch, ne.

Mitch ::

V čem je potem poanta PaySafe kartice?

St235 ::

da plačuješ tam kjer jemljejo paysafe?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790760600 (2733) aspire2k
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817136752 (16716) igi82m
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311705 (10422) Oktan
»

PayPal withdraw z Mastercard

Oddelek: Omrežja in internet
273803 (3413) amigo_no1
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256902 (6068) rakun24

Več podobnih tem