» »

INNO Geforce ti4200, da ali ne?????

INNO Geforce ti4200, da ali ne?????

some1 ::

Mene pa zanima kaj mislite o inno geforce ti4200.Saj graficna vem da je dobra sam zaradi proizvajalca kartice INNO ne vem.Ali so od asusa in od drugih kaj bolse za navijat, ker se mi zdi inno ful sumljiv, saj tiste geforce2 je bil od innota zelo krs, kr crkavali so in slika je bila ful cudna ce si navijal( po mojih izkusnjah)?

m.i.h.a. ::

Jaz bom tudi kupil gf 4 ti 4200 in ta definitivno ne bo od inno. Jae ima leadtek in imel je asus gf 4 ti (za slednjega ne vem če ga ima še) kateri sta bolj kvalitetni od inno in še cena je ista (pri mlacomu je inno 28k, pri jae je ista cena za leadtek in za asus torej 28k). Težave so predvsem s hladilnikom, katerega večina menja kmalu po nakupu grafe pa še kaj se najde. Mam pa drugače leadtek gf 4 ti 4200 in sem bil na začetku tudi v dvomih, ampak sem se prav odločil.

ru7 ::

Jst mam tudi z Inno slabe izkušnje, sploh kar se kakovosti tiče. Jst sem pogledu zdej na cenika od jae in AGT pa nism vidu več nobene iz serije Ti

Sami ::

Mam že drugo grafično od Inno3D, zdej mam GF 4 Ti 4200 128MB in je super. Poznam še veliko ljudi, ki imajo Inno3D in so zadovoljni.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

JustVi ::

Tisti, ki so kupili celo kišto pri m so bili prisiljeni kupiti INNO. Veliko jih sploh ne ve kaj imajo not. O OC-u in kvaliteti slike nimajo nobene primerjave.

Moje iskušnje

GF2 in GF3 tiste, ki sem jih videl, slika in OC zadovoljiva

GF4 seria ...slika in OC obupno slaba. dobesedno

nimam nič proti, če je bilo tistih deset, ki sem jih imel v rokah res samo izjema. Manj ljudi, ki sploh ne vejo, da so denar stran vrgli, še slabše...da jih zato oči bolijo

LeQuack ::

Tud jst sm kupu Inno in mi je ze od zacetka crkovala po kake pol ure igranja (cel rac. friznu). Pol sm nabavu od Abit-a in ga seka, lahko igram vec ur neprestano pa se ne prtozuje, gor sm dal se tisto zalmanovo pogruntavscino (pasivno hlajenje), tak oda sedaj ne oddaja nobenega zvoka sploh.

OmegaBlue ::

Inno 3d ti močno odsvetujem, malo pobrskaj po forumu s temi karticami so bile same težave. Priporočam kakšno Gainward ali Leadtek.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

some1 ::

Se bom odlocu kar za asus k mi jo en prodaja za 22k.Pa baje se kar vredu navija z originalnim hladilnikom 310/615.

JustVi ::

Sem danes pri enmu preizkusil INNO GF4 TI4200 128MB DVI/TV OUT. Rezultati: GPU je šel do 260 RAM do 530. Zdej me res zanimajo dosežki...ajd lastniki :\

DjTonic ::

Rezultati: GPU je šel do 260 RAM do 530

Heh zdaj nevem, v kakšnih razmerah si navijal ampak to se mi zdi absulutno premalo.

some1 ::

To je INNO ( 260/530)!!!! Pri prijatelju sm pa danes vidu gpu 275 pa v 3dmarku sami hrosci in nazadnje zmrzne slika!Zato pa vsi tako prodajajo to na bolhi.

SleepLess ::

heh, mogoče sem naletel na dobro INNO-tovo kartico, ampak dela super in tudi OC je kolko tolko dober :), ampak zaradi problemov ki jih imajo drugi bi se tudi sam odločil za kaj drugega če bi sedaj kupoval

thramos ::

inno gf 4 ti 4200 64mb, dela bp, edino hladilnik je crknu 20 dni pred iztekom garancije :)

frenk ::

mogoče dela BP na normalnih nastavitvah ampak pri overclocku se pa userje:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenje o Inno 3d

Oddelek: Kaj kupiti
141129 (980) Tilc
»

Kakšna je razlika med r9200 in r9200SE

Oddelek: Kaj kupiti
241295 (1009) frenk
»

INNO GF FX5900XT ???

Oddelek: Kaj kupiti
101107 (938) m.i.h.a.
»

INNO GeForce fx 5600

Oddelek: Kaj kupiti
381344 (934) Cranchi
»

Moj novi comp.

Oddelek: Kaj kupiti
271555 (1033) boom-bar

Več podobnih tem