» »

končno našel bužirke in kabelske mrežice....eno vprašanje če kdo ve

končno našel bužirke in kabelske mrežice....eno vprašanje če kdo ve

kitara8 ::

končno sem našel dolgo iskano stvar. sedaj pa vprašanje:

http://www.elektrotrgovina.si/spirale-p...
zanima me na kakšno dolžino se kupijejo teli... a je to cena za meter ali cena za pol metra ali kaj.. nič ne piše... nekje piše 300m pakiranje... sam to mmočno dvomim ali so se zmotili ali pa je cena narobe.

a gdo ve mogoče.

mr1two ::

To je cena za meter, pakiranje pa pomeni, koliko je tega v enem kosu. Če piše torej, da je pakirano 300m, pomeni, da lahko največ 300m v enem kosu dobiš. Gre pa cena po metru.
Boš kable urejal? Pimp my kišta :)

kitara8 ::

točn tko pimp my kišta. joj pomojem je en mesec odkar iščem tole sranje. na coolpc so ga mel pred enmu mescm pol sm pa mal cincov glede enga hladilnika za grafo k sm naslednič hotu kupt jh pa nism več dobu in od taktrt naprej so nedobavljivi. ko sm vesel da sm najdu ne morš vrjet. zj bom pa uzel po ene 2m vsakega pa bo.

mr1two ::

Saj tudi če ti ostane viška, boš že kje porabil. Sploh pa je cena precej ugodna. Mislim, da so tisti kiti, ki so jih prodajali tolko časa nazaj presegali 10 evrov.

Če boš urejal kablovje po kišti:
Se ti pa splača malo pobrskat še za tole: pripomoček za snemanje moleksov
Dobiš ga zdravn tega kita , mogoče še kje drugje. Ti pa povem, da močno pohitri dol jemanje moleks priključkov. Druga opcija je, da si narediš sam. Najdeš tulček, ki je še ravno tolko velik, da gre na posamezen pin in si z njim pomagaš. Sicer te čaka mučno delo z zatiči(vsak pin ima 1 ali 2 listka, ki se zaskočita, da ne pade vse skupaj ven, ko priklapljaš na disk, cdpogon...)
Potreboval pa boš še kakšen fin izvijač(navaden) za ostale konektorje dol pobrat... in pa en popoldan časa:D
Še dobro da prodajajo napajalnike, ki imajo že vse kabelčke oblečene:P

kitara8 ::

heh moj ma enega oblečenega sedaj pa bom še ostale.
am saj sem že dajal dol. ponavadi kar z dvema malima izvijačema, takrat sploh nisem vedel da to obstaja :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optika v notranjost hiše (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6620311 (10698) ToniT
»

a so te GURS ocene nepremičnin realne

Oddelek: Loža
255130 (4025) shintaro
»

UTP kabel - max- dolžina ?! komu verjet ?

Oddelek: Omrežja in internet
4514251 (10036) Pyr0Beast
»

MTV's "Pimp My Ride" hoax?

Oddelek: Loža
303585 (1936) Stepni Volk
»

PMR oz. Pimp my ride (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1049942 (8179) AndrewSmith

Več podobnih tem