» »

ATI Radeon HD 4800 Series driver

ATI Radeon HD 4800 Series driver

beukcan ::

Lep pozdrav!!
Ker sem laik na računalniškem področju bi prosil za pomoč!!

Imam problem z grafično kartico ATI Radeon HD 4800 Series!! Med igranjem igre mi slika zamrzne potem utripne in se vrne nazaj v igro!!
Zvok ne zašteka!! Sem se malo pozanimal in so mi svetovali da so najbrž driverji!! Ampak jaz niti ne znam tega poiskat niti dol potegnit iz neta!!
Tko da bi prosil če to kdo zna da mi pomaga!!

lp beukcan!!

damirb03 ::

Na tej strani so gonilnikiki , http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage... .

sharkboy ::

Zdravo, prosim za pomoč. Imam enak problem, kot ga je navedel uporabnik, ki je odprl temo. Imam grafiščno kartico Ati Radeon HD 5670 1GB. Med igrico mi vsakih 10min zamrzne ekran, zvok še vedno slišim, kakšenkrat pride slika po 5-10sec nazaj, kakšenkrat se pa računalnik restarta. Sem naložil najnovejše gonilnike za grafično kartico, vendar če ne igram igrice, mi desno spodaj v Windowsih pokaže okence, v katerem piše "The display driver has stopped working and has recovered". Preden to napiše se za 2 sekundi ekran zamrzne, takoj za tem postane črn in potem napiše to opozorilo.

Rekli so mi, da je najverjetneje kriv napajalec. Na računalnike se ne spoznam preveč, zato bi prosil za pomoč.

Obstaja kakšen programček, kateri bi "izmeril" temperaturo posameznih komponent računalnika? Je možno, da se mi izklaplja zaradi pregrevanja?


LP Jure

Uros2213 ::

Ce bi rad izmeril temperaturo graficne si poberi Gpu-z.Drugace pa mislim da napajalc ni kriv,lahko pa je problem v pci-x16 rezi.Napisi se kaj podatkov o compu

alro ::

Dobeer dan. Imam enank problem samo da se meni slika ne vrne nazaj samo črna je po 10 minutah igranja. Ga resetiram in probam in spet črna slika učas so pa tut kr ene vijolčne pa rjave packe če enkran

RejZoR ::

Če se to dogaja se med igro izvede GPU recovery, kar sicer pomeni, da se je sesul driver al zarad softwara al pa hardwara in se je driver nato resetiral in ponovno zagnal namesto da bi pokasiral BSOD.

Osebno sem največkrat naletel na ta problem kadar sem grafično preveč navil.
Lahko pa je kaj drugega.
Vsekakor za začetek posodobi driverje na najnovejše (trenutno Catalyst 11.2). Očisti prah na hladilniku in preveri če se ventilator vrti kot je treba. To bi bilo nekako to za začetek.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

alro ::

Ja sej bi sam računalnik je v garanciji

BladE_ ::

Niste edini s takim problemem(tudi jaz ga imam) -> klik, klik...

Edina rešitev, ki pomaga pri meni je da znižam frekvenco potem dela ok, drugače vsakih 10min zašteka za 5-10sec potem pa spet dela... Sumim pa, da grafična ne dobi dovolj štroma, sofwersko se pa ne da zvišati voltaže... Imam HD4850.

alro ::

in kako znižati frekvenco

nejko12 ::

živjo imam sledeč problem
ati radeon hd 4870
ko zaženem igro mi napiše display driver stopped responding and has recovered
uporabljam najnovejše gonilnike in windows 7 64bit
prosim za pomoč hvala

DeeCoy ::

Poskusi še s starejšimi gonilniki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Radeon R9 280 - display driver stopped responding

Oddelek: Pomoč in nasveti
9845 (672) luxxx7
»

Kaj dela računalnik ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182301 (1772) SLOarmy12
»

Težave z R9 290

Oddelek: Pomoč in nasveti
386279 (5384) Napajalc
»

Nvidia kernel mode has stopped working and has been recovered

Oddelek: Pomoč in nasveti
6592 (470) WWDC
»

Problemi z grafično in SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
263241 (2647) Rippy

Več podobnih tem