» »

Nvidia kernel mode has stopped working and has been recovered

Nvidia kernel mode has stopped working and has been recovered

nogometas1 ::

Zdravo!

Zanima me če ima kdo mogoče iste težave oz. ve kakšna bi lahko bila rešitev. Igram namreč igro Call of Duty 2 in med 5 letnim igranjem igrice mi še nikoli ni delalo enakih težav kot do sedaj! Med igranjem igre mi igra zamrzne, me vrže na namizje(za 2-10sec) in nato nazaj v igro, vmes pa mi napiše Nvidia kernel mode has stopped working and has been recovered. Če mi kdo lahko pomaga bi bil zelo hvaležen.

lp

ender ::

Sesul se ti je gonilnik za grafično kartico. Za začetek poglej, da ni hladilnik na grafični zapacan, in da se ventilator lepo vrti (ker lahko pride do sesuvanj če se ti grafična kartica pregreva).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

nogometas1 ::

Računalnik sem zdaj celovito prepucal, spihal, pobrisal in je čist kot ob nakupu..no skoraj hehe :P. Kaj pa glede gonilnikov?

ender ::

Če hočeš, naloži najnovejše.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Gremio ::

Iste probleme imam tudi jest..pri najnovejših driverjih se mi je pojavilo to opozorilo,
vceraj pa se pri starejših,hm.Je mogoče kriv dx11?
Pregledal sem graficno z nvidiainspector-jem,ki pa ni najdel nic pretresljivega..temp.je bila okol 40,test je sel uredu cez..

Ima kdo kaksno idejo,kaj bi blo to?

nogometas1 ::

moja graficna funkcionera na dx7 in dx9 tako da ne verjamem da je to..nevem splačalo bi se probat tudi s tem da probava s formatiranjem računalnika?

WWDC ::

Imam enak problem namreč ko zaženem server pri igri BF3 mi takoj vrže eror in napiše Nvidia kernel mode has stopped working and has been recovered. imam zadnje driverje 310.64. Prej je delovalo vse ok. Sem pa zato dal najnovejše driverje ker imam SLI in igram far cry 3. Prosim za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z R9 290

Oddelek: Pomoč in nasveti
386037 (5142) Napajalc
»

Nujna pomoč - Nvidia Kernel Mode Driver has stopped responding

Oddelek: Strojna oprema
122377 (2147) S53SG
»

ATI Radeon HD 4800 Series driver

Oddelek: Pomoč in nasveti
101819 (1482) DeeCoy
»

štekanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141356 (1173) toma168
»

Vista 64bit, problemi z igricami

Oddelek: Pomoč in nasveti
101358 (921) Mordecai

Več podobnih tem