» »

SLOweb free iNET stuff

SLOweb free iNET stuff

asteroidk ::

SLOweb free iNET stuff



ja to zveni kot reklama, a se mi zdi, da je stran ki smo jo postavili s prijatelji zelo uporabna.



Preveč svari na iNETu je placljivih!

SLOweb se je odločil da vam omogoči free email, free vhost redirect, free web redirect, ipd.

V prihodnje, če nam bo uspelo dobiti hitrejšo linijo in več diskovja si lahko obetate tutdi free webhosting in še in še...



Zanimajo me vaši komentarji, ideje (katero free storitev bi lahko še ponudili), ...

P.S.: Stran še ne deluje dolgo časa, zato nekateri deli še niso dokončani...
Vse se da, le potruditi se je potrebno!
  • spremenila: asteroidk ()

Elemen_T ::

Ni slaba ideja...a je tudi zelo malo možnosti da taka stran tudi uspe... saj jih je drugod po svetu vse preveč...tudi design ni slab. Servisov še nisem preizkusil...ko jih bom, bom še kaj komentiral...še ena napaka:
SloWeb je neprofitna organizacija
To ni res! Na straneh imate namreč pasice Central Iprom-a...

lp

asteroidk ::

smo neprofitna organizacija! bannerje imamo, da bomo lahko nadgradili streznike (vecji disk in s tem možnost webhostinga :D)

Veliko rajsi bi imel kake druge bannerje kot central iprom .. samo zaenkrat (še) ni sponzorjev :'(
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

[SpydeR] ::

Res dobr ideja. Sem že registriral svoj mejl. (btw kolk prostora mam na voljo za svojo pošto?) Aja pa pri registraciji poštnega predala javlja neke napake:
Warning: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/mail/func.php:78) in /var/www/root/html_header.php on line 4
...
Drgač pa je stran kr kul, motjo me sam bannerji.
:D

asteroidk ::

spyder: hmmm v kerem brskljalniku ti to javi ?
bannerjou vem da je prevec.... samo mormo cimprej dobit denar za disk da bo omogočen tudi webhosting ;)

prostor za email je trenutno neomejen ...
(mamo se 1gb diska frej ...)
ko bo diska zmanjkoval (prevec userjou) bomo pa omejil... spet odvisno od tega koliko je uporabnikov etc.. :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

[SpydeR] ::

V internet ecplorerju 5.5
Aja kaj vam za te oglase plačajo? Mislu sm, da so ti oglasi od iproma sam tako, da čim več ljudi zve za stran. Ker če so samo za povečanje obiska pol bolš, da jih umaknete, ker se dobra stran sama hvali :D
Aja še glede omejitve placa na mejl strežniku: ko boste omejeval bi blo lepo, če bi nam pustl vsaj ene 15MB placa:))

Drgač pa le tako naprej!

asteroidk ::

ja za oglase dobimo placan..(sicer bl mal ..)
S tem dnarjem upamo da nam bo uspelo kupit nov disk da bo mail quota sekar unlimited in da bomo lahko omogočili webhosting:D:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376286492 (9784) hariscorale
»

kako je z oglasi na s-t

Oddelek: Slo-Tech
212460 (2101) Primoz
»

CentraIprom

Oddelek: Omrežja in internet
211812 (1561) freejack
»

Bannerji?

Oddelek: Omrežja in internet
241780 (1508) Misak
»

Oglasi na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
141641 (1504) ahac

Več podobnih tem