» »

Loctite 242, kje?

Loctite 242, kje?

[MYTiX] ::

A ve kdo, kje se dobi Loctite 242?
Na Conradu imajo samo 222 in 243.
podpis

msjr ::

242 naj ne bi več izdelovali, nadomestil ga je 243.

specifikacija

Loctite(R) 243 is long recognized as industry's leading medium strength threadlocker. And now, the product capabilities of Loctite(R) 243 have been enhanced to offer improved high temperature performance and to cure through light oil contaminations, while maintaining a very reliable cure on passive metal surfaces. Replaces Loctite 242 and the current Loctite 243 formulations.

barakus ::

Jaz sem ga kupil na bolhi 243, drugace pa amazon. Dobiš pa v naših trgovinah sigurno alternativo (tudi rdeča embalaža, samo druga firma, ma je za iste namene).

Dejan99 ::

[MYTiX] ::

msjr je izjavil:

242 naj ne bi več izdelovali, nadomestil ga je 243.

specifikacija

LoctiteŸ 243 is long recognized as industry's leading medium strength threadlocker. And now, the product capabilities of LoctiteŸ 243 have been enhanced to offer improved high temperature performance and to cure through light oil contaminations, while maintaining a very reliable cure on passive metal surfaces. Replaces Loctite 242 and the current Loctite 243 formulations.


Nekje sem bral, da naj bi bil 243 močnejši, česar nočem. Rabim ga pa za vijake na laptopu. Se bom še pozanimal, če je 243 praktično isti kot 242, potem bom kar tega naročil.

Hvala vsem za pomoč
podpis

Highlag ::

Nič bat. Bo 243 čist ok. Uporabljam v službi. Se da vijake čist lepo odvit če je treba. Če pa vseeno misliš, da je premočan, pa vzemi 222.
Never trust a computer you can't throw out a window


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odkrito 47. Mersennovo praštevilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
508435 (6195) jype
»

nForce2 zadnji gonilniki (link)

Oddelek: Strojna oprema
181598 (1290) Oblivion
»

Pomoč pri indukciji

Oddelek: Znanost in tehnologija
342085 (1735) Thomas
»

ker ponudnik??

Oddelek: Omrežja in internet
181739 (1544) singular
»

Kabelski ISP za Bežigradom

Oddelek: Omrežja in internet
131726 (1489) hatch

Več podobnih tem