» »

trdi disk teževa

trdi disk teževa

compaq ::

-zdravo, sem uporabnik windows 7 professional x64, 3gb ram, 2,1 cpu, 320 hdd Seagate, računalnik je laptop compaq

-in sedaj imam velik problem z diskom in ta je da disk "non-stop" nekaj piše oz. bere to vem po tem da se oblaša vsake 2 sekunde(utripajoča lučka + zvok diska) to je pred dnevi postalo že zelo moteče zato sm windows 7 ultimate zamenjal 7 home premium, ko še to ni bilo bolje sem danes naložil professional, vsi so bili x64 in težava noče izginiti.

-izvedel sem da imata vista in 7 vgrajeno da se ob neaktivnosti defregmrntirata, hec je v tem da to drži samo zakaj meni računalnik še vedno dela tudi če samo brskam po internetu

-je kriv operacijski sistem windows 7 x64 ali disk

pharaon ::

Mislim, da se gre za indexiranje, ne za defragmentiranje. Najbolje, da pustiš, da "zrešeta" do konca, ker bo potem mir.
Pri meni je blo isto, mam prav tako win7 pro 64bit.

compaq ::

aja misliš, da je to samo na začetku, sem zgoraj pozabil omeniti da nimam antivirusa, utorrent je izklopljen, koliko časa pa traja indexiranje....

fosil ::

Ja, win7 na začetku nonstop stružijo po disku, se pa zadeva po kakšnem tednu, dveh nekoliko umiri.
Tako je!

Galaxy ::

Najboljše je, če, preden greš spat daš indeksirat HDD. Zjutraj bi pomoje moglo že bit fertik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri OS uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
13820998 (13998) Apache90
»

Inštalacija Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5610327 (9447) RuskiSnajper
»

Windows 7 razna vpraŠanja

Oddelek: Operacijski sistemi
486889 (5336) bosmla
»

Windows 7 in igre

Oddelek: Operacijski sistemi
294414 (3252) DonAndrino
»

Windows 7 je tu (za razvijalce in študente) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19825625 (14276) ;-)

Več podobnih tem