» »

Zakaj je argument žensk HALOOOO?!

Zakaj je argument žensk HALOOOO?!

Aston_11 ::

Opažam, da babe, ko hočejo kaj povedati, naredijo na koncu tistega, kar so hotele povedati, pa povedano ni bilo najbolj jasno, HALOOO?! uau, kakšen presežek...

Kaj je s tem HALOOO? Telefonirajo, ko se pogovarjajo, imajo v ušesih ustavljen zvočnik, pa jih konec stavka kdo pokliče ali pa imajo v ustih mini mikrofon pa one koga pokličejo - HALOOO? Hočejo s tem povedati, da telefonirajo, ko se pogovarjajo? Ali pa se jim zdi, da jih sogovornik ne dosega, ker mu ni kliknilo v pameti, da so nekaj briljantnega in pametnega povedale in da bi se moralo najmanj objaviti na netu?

HALOOOO?!

McHusch ::

Pa valjda, stari. Halooo?!

RedDrake ::

foreveralone.jpg
:))

Pac je trenutno popularna beseda, ne vem zakaj bi se moral toliko sekirat za tako bedarijo.

LordTado ::

Psihološko gledano je to beseda pri kateri bi ti moral prit k pameti oz. bi ti kliknilo da si drug na vrsti:)

keworkian ::

HAALOOOO je samo uppercase string, kjer program (=ženska) želi vzpostaviti virtualno omrežje in se prikonektat na tvoj localhost in ti naredit buffer overflow.

Aston_11 ::

Seksat hoče, pa ne zna povedat direktno ali pa ima slabe joške, pa ti ne klikne, da ona vseeno bi.

LordTado ::

Definiraj slabe:)

Aston_11 ::

Ne morem, ker imajo babe svoje mnenje o svojih joških in tam ne pomaga. Ne morem pa reči - čuj joške imaš (dobre) - HALOO!? Se še nisi slekla...

revvs ::

Preveč ameriških filmov s kurvami gledajo.

msjr ::

Takim dodatkom se reče cruise control for cool.

guest #44 ::

Jz sem vedno mislu, da je to žabarska zadeva. Sam zdej se spomnem, da moja bivša je tud to govorila pa ni bla z lj.

šernk ::

od nekje mi je to znano vendar ne vem od kje :D

v mojih trenutnih krogih vsekakor nobena ne govori na ta način.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Dr_M ::

guest #44 je izjavil:

Jz sem vedno mislu, da je to žabarska zadeva. Sam zdej se spomnem, da moja bivša je tud to govorila pa ni bla z lj.



Nekateri vedno nekaj mislijo, vedo pa nic.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mare_ ::

Vi tega pa nikoli ne rečete, haloo?!

kuglvinkl ::

mare_ je izjavil:

Vi tega pa nikoli ne rečete, haloo?!


Ne, mi rečemo, [vstavi ime], t'fcuk? Glej Cartmana za referenco, kako to izgovoriš.
Your focus determines your reallity

aco111 ::

Ma ... mi ne razumemo ženske, one pa nas ne ... simpl (=.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

algo ::

aco111 je izjavil:

Ma ... mi ne razumemo ženske, one pa nas ne ... simpl (=.

Lp. Allesandro.


Nekako tako, ja. Sicer halo še ni tako "hudo", men je enkrat ena predstavila cel seznam "internetnih" kratic - omg, lol, wtf... sem rekel kaj smešnega je bilo LOL (ja, prav kratico lol je skok govorila, LOL:))), kj čudnega je bilo WTF, če je bila presenečena je rekla OMG itd. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

Bananovec ::

Pač so nekateri preveč vzadaj, da bi ugotivili da so to kratice za hitro pisanje in ne govorjenje.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

tsh2 ::

če reče halo hoče s tem povedati, da se zbudi, oziroma da je nekaj kar govori samoumnevno. ženske so vedno preveč prepričane, da imajo one prav. mogoče zato ker so evolucijsko gledano imele veliko opravka z otroci in napram njim res vedno veš več.

kalko ::

Mnja, ne vem, sem že večkrat naletel na situacijo, ko je bil otrok bolj brihten kot mama. :D

Sem pa zadnjič poslušal eno "cosmo bejbo", staro okrog 30, ki se je po telefonu pogovarjala s svojim tipom. Šlo je približno takole: Živjo lubči, si še bubkan? Aja, maš še vročinčko? Si probal tistega čajčeka, ki sem ti ga prinesla yesterday? Joj srči, men je tok bedkano, k ne morva it skupi na večerčko. Ja lubči, dej se čim prej pozdravčkaj, te miss you ful. Mislim na tebe. Čauči.

Tako da če je samo "haloooo" je še v redu. :))

jazbec ::

panoramic
take ženske grejo meni najbolj na živce
hvala bogu, da nobena moja do zdej še ni bla taka:D

guest #44 ::

kalko je izjavil:

Mnja, ne vem, sem že večkrat naletel na situacijo, ko je bil otrok bolj brihten kot mama. :D

Sem pa zadnjič poslušal eno "cosmo bejbo", staro okrog 30, ki se je po telefonu pogovarjala s svojim tipom. Šlo je približno takole: Živjo lubči, si še bubkan? Aja, maš še vročinčko? Si probal tistega čajčeka, ki sem ti ga prinesla yesterday? Joj srči, men je tok bedkano, k ne morva it skupi na večerčko. Ja lubči, dej se čim prej pozdravčkaj, te miss you ful. Mislim na tebe. Čauči.

Tako da če je samo "haloooo" je še v redu. :))



Cosmopolitan Slovenija, making girls into dumb bitches since 2001.

T-h-o-r ::

kul

kdo bi si pa želel biti s pametno? sami problemi in težave
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

guest #44 ::

Pametne ustvarjajo težave, ker jim je dolgčas, neumne pa ustvarjajo težave ker ne razmišljajo. Tk da...

Aston_11 ::

Ženske najdejo problem za vsako rešitev, pametne ali neumne,... izjava desetletja imo

guest #44 ::

Agree 100%! Če ma tip prevelikega pa se bunijo, da jih boli :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook Dating ne sme v Evropo

Oddelek: Novice / Zasebnost
4010484 (7238) simnov
»

Moški in ženska enakovredna ali enaka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
818670 (6845) mertseger

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030414 (26832) bluefish
»

Metanje iz stanovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6912537 (9817) Invictus
»

Darovanje semena za moške in ženske (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213375 (12138) Clubraider

Več podobnih tem