» »

nakup prenosnika iz zda

nakup prenosnika iz zda

Skadi ::

Pozdravljeni,
razmišljam o nakupu prenosnega računalnika iz amazon.com. Gledal sem malo cene in so pač prenosniki smešno poceni; nato sem pisal mail na carino kako je z davkom in dejansko moram plačati samo 20% ddv-ja,kao carinska stopnja za prenosnike je prosto (tak je bil njihov odgovor)

Mislim da so garancije pri proizvajalcih prenosnikov itak globalne,tako da s tem,mislim da tudi ne bi smelo biti težav.
Kako je kaj z napajanjem? Ker pretvornike oz. adapterje ki sem jih našel na enaa.si nimajo funkcije da bi pretvorili napetost.

Torej, zanimajo me vaše izkušnje z kupovanjem iz amerike oz. iz amazona. Kako vsa zadeva poteka,na kaj je treba biti pozoren ali se dejansko to splača,kako je kaj z morebitnim vračilom,..itd.
Hvala za odgovore!

Lp
Sandi

__X__ ::

za uveljavljanje garancije le najprej pokliče servis v Sloveniji, da boš le 100%.

bluefish ::

Za kater prenosnik se konkretno gre? Načeloma je veliko bolj smiselno naročati iz UK ali DE.

Skadi ::

Ja,res je. Na UK in DE je tudi kar pestra izbira,tako da...
Načeloma kupujem ta prenosnik,ampak se še nisem povsem odločil,lahko mi tudi podate kak predlog. Kupujem ga z displayem od 13,3" do 14"
http://www.amazon.com/Samsung-14-Inch-L...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651158654 (49200) c00L3r
»

Nakup prenosnika iz Avstrije

Oddelek: Kaj kupiti
101978 (1654) tilen970
»

Lahek prenosnik v nižjem cenovnem razredu?

Oddelek: Kaj kupiti
322816 (1539) Matej1088
»

Kupovanje preko amazon.de

Oddelek: Pomoč in nasveti
3820594 (12820) bluefish

Več podobnih tem