» »

Povišanje temp za 20?

Povišanje temp za 20?

Paramedic ::

Na Abitki KT7 raid nimam gor original sonde pod procu, ampak prilotano eno iz takih ko so na kablu zraven, zato mi le-ta pokaže previsoke temperature. Ampak ne razumem zakaj mam ob zagonu temp. ok. 30, ob normalnem delu pa ok. 50 - (tolk napiše v MBM in drugje)? Za 20°C se poviša temp. v 15 minutah, kolikor traja da se mal ogreje. A bi lahko to eksponentno naraščalo. Če se poviša za 1°C, napiše 1.5°c več - primer. :|;((
End transmission.

ChiefThunder ::

Čeprav se temperatura zviša za 20 to ni nič takšnega (no, ja je, ampak ni kritično), še posebej če je procesor navit. Za najvišjo možno temperaturo uporabi stability test(warming up), pa boš videl kolk je max temperatura proca.
Kokr si reku, najbrž ti sonda napačne podatke sporoča.

luni ::

tiste modre kuglice, ki jim nekaeri pravijo sonde pac niso najbolj natancne pri odcitavanju temperature in so bolj namenjene odcitavanju sistemske, oziroma temperature zraka... tista sondica na kablu, ki je cisto tanka, pa ima precej boljsi stik s procesorjem in tudi precej hitreje in bolj natancno odcitava zadeve
Artificial Intelligentia

Paramedic ::

Tisto sondo pod procu so zlomli pri upogibanju, zdej mam pa gor prilotan zadnji centimeter, dva, sonde na kabl. Nič modre kuglice. Zdej me samo zanima a mi ta sonda kaže tako prekleto točno temperaturo, da je več, kot ugotavljam na forumu od drugih, ali pa mi kaže preveč?!:\Mam pa Rain 2.0 prižgan ves čas, in piše trenutno: ohišje 35, proc 52! Ko se ga prižgal pa je blo ohišje 19, proc 32. Eto- upam, da si zna kdo to razožit. Če zna naj še men.:)
End transmission.

Paramedic ::

Pozabu pa sm povedat najbolj pomembno:DDuron ni OC in ima voltažo 1.45 V -> 0.05 manj od normalne!
End transmission.

OZZY ::

Lahko, da maš res tako temperaturo, lahko pa da so senzorji res fuč. Pri men je tko, da se mi comp po približno eni uri hard uporabe brez dodtnih ventov segreje iz 38 st proc na 49 in znotraj ohišja iz 22st na 35. To pa je d700 na defult voltaži.

Paramedic ::

Ozzy: po tvojem odgovoru sodeč je kr možno, da res kaže sonda prav :))
End transmission.

Pretorijanec ::

Jz sm si iz USA nabavu CopuNurse in sm ugotovu, kolk je MBM norobe meru. Zato sm kompenziru in zdej vem tocn temp ud proca!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je res, da ABIT plosce kazejo 10 stopinj visje temperature?

Oddelek: Navijanje
291659 (1239) mloncar
»

Čitalec XP temperaturne diode (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
905843 (4568) Jux
»

temparatura XP 1700??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172361 (1743) bodom
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492332 (1355) Markoff
»

Temp Detection

Oddelek: Pomoč in nasveti
131333 (1205) Marjan

Več podobnih tem