» »

Ugodno BLUE orbi

Ugodno BLUE orbi

Tzar ::

Cena novega Blue ORBa samo 2800 SIT (račun pa garancija pa to).Fajn,a ne?
Za info pisi!
:D
Življenje je lepo!

Tzar ::

Psimo tale luzer mi je cist sporocilce skril med njegovimi bedrijami.no se enkrat glede blue orbov,cimrpej naroct ce vas zanima.Narocil je ze kr neki!:D
Življenje je lepo!

Lucio ::

Ti pa jih po ceni 1800 SIT kupiš v Italiji.

Dober biznis ni kej.8-O

Tzar ::

Ja kupim jih v Italiji in pol ti zraven se prilozim originalen račun (nekega slovenksega podketka) in ti zanj garantiram še leto garancije.
Dobr sme pogruntal,jest sem pa mislu kok bom zaslužu (sarkazem):D
Življenje je lepo!

OZZY ::

Pri Megahitu jih tud dobiš po taki ceni (2700). Sam niso blu orb ampak so od titana. Isto sranje drugo pakovanje bi lahko rekl.

GANDALF ::

sam ne titnaovih hladilnikov kupvt. sam tega ne:'(

kuntek ::

Kaj pa je narobe z Titanom???

luni ::

Gandalf daj ne deli takih nasvetov na podlagi svojih izkusenj z enim (1) kulerjem!
Artificial Intelligentia

pramarko ::

Jest sm kupu pr Mlacomu Blue Orba (TT) in ker je moj brat studiral ekonomijo in vse skupaj obvlada, je zadevo dobil za 2400. Mogoce zato, k sma zraven kupla se pol giga rama, pa ker so vidli kaka reveza sma:D

Pretorijanec ::

Pou giga RAM-a? Kva pa bos s tolk RAM-a?

pramarko ::

2x po 256MB ... za 2 computora

Stripy ::

No, jaz sem zadnjic tudi v Mlacomu kupoval in so mi dali vse po ceni brez DDV. Sicer sem kupil bolj dodatno opremo kot zvocnike, modem, vent... Ampak prislo je nekaj cez 20k SIT kar znese 4k popusta. Ni slabo.

Tzar ::

Končno dobu svojga Blue OrB.
Vidm d ni blo nič resnih interesentov,vsaj s te strani ne!
Življenje je lepo!

kayot ::

Kakšen Blue orb.
Vodno hlajenje je zakon.

Matek ::

Pri JAE jih dobiš za 2000, pa tudi če nič drugega ne kupiš, z DDV, in tud če nimaš brata, ki študira ekonomijo.8-)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tzar ::

Ej Baldrick mal se skuliraj. Pa preberi kako seje prodajal Blue Orb. Preko rač firme z računom in garancijo.
Pa mal lepš se obnašaj smrkovc.:\
Pr JAE pa 100% niso 2000 SIT!
Življenje je lepo!

Opkow ::

Tzar

Drugic mal prever pri Jae-tu samem preden zacnes trdit nasprotno.. Edin ce nisi pikolovski pri cenah

Cena BlueOrba pri JAE-tu
THERMALTAKE HLADILNIK ZA GRAFIČNE KARTICE 2.078,00 SIT

in ce kliknes na napis THERMALTAKE HLADILNIK ZA GRAFIČNE KARTICE se ti pokaze tudi slika BlueOrba...

LP

Matek ::

Hvala za podporo Killer, tebi, Tzar, pa :P.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BlackAdder ::

Luni, hvala za izbrisan post.
Pa ne da si se toliko poboljšal, da ne preklinjaš več - ko boš dal v forum opcijo iskanja, ti bom poiskal vse tvoje lepe kletvice, ki so bile mimogrede praviloma totalno izven konteksta.

Zase mislim, da sem se povsem upravičeno razjezil nad brezobzirnimi preprodajalci, ki svinjajo forum in zato uporabil povsem ustrezno frazo.
Pa veliko uspeha pri brisanju postov, narod ti bo hvaležen!
BlackAdder stroke again!

BlackAdder ::

Mimogrede, če se že greš glavnega in odgovornega urednika, raje izbriši, zakleni ali pa prestavi neustrezen post v samem bistvu, to je na začetku, ne pa da cenzuriraš le nekatere odgovore.
BlackAdder stroke again!

BlackAdder ::

Tzar, o takih kot si ti pa je škoda izgubljati besede.

Svojo smrkavost si neizpodbitno dokazal.
BlackAdder stroke again!

Mate ::

No ja blackadder, ti kr jest odgovorim. Ce je kdo dokazal svojo smrkavost si to ti. Razlog je preprost, namen tega foruma je kulturno komuniciranje in razpravljanje o raznih tehnicnih stvareh in NI namenjen pizdenju enga cez druzga.

Tzar ::

OK konc debate!Nam "več švercal" na slo-techu. Sam če pogledaš datum mojga POST-a in preveriš kolk so bli orbi tisti dan-teden boš pač vidu kolk je ura.
upam pa da se noben nau dregnu v ta post čez kakšen mesec ali dva ko bojo orbi 1200 SIT.
hvala za razumevanje8-)
Življenje je lepo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje Prophet 2 MX

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71033 (942) alien-w
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271553 (1195) Evil|One
»

mamaplata hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61137 (1049) VASkO
»

Hlajenje Geforce 2mx

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81258 (1143) element
»

THERMALTAKE Hladilniki v ESSEDI

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191870 (1606) alien-w

Več podobnih tem