» »

Ctrl+A

Ctrl+A

puchweiller ::

Pozdravljeni!

prosim, če mi zna kdo razložiti, zakaj se mi občasno dogaja, da ko kliknem CTRL+A mi lepo označe vse datoteke-vse lepo in prav. Ni pa prav, ko kliknem isto, torej CTRL+A, se mi prva datoteka avtomatsko spremeni v te znake: ¸56+' nato se odpre winamp, microsoft outlook, mozilla in pomoč za qtorrent.

Za zaščito uporabljam ESET Smart Security in Malwarebytes ter občasno pregledam še s Spybot in ad-aware.

Kaj naj naredim, hvala za odgovore in lep pozdrav!

Duhec ::

Za test, da vidiš, če te ne heca tipkovnica, Ctrl+A izberi z miško.
Torej odpri raziskovalca, z miško klikni na neko mapo z datotekami, v zavihku "Edit" izberi "Izberi vse".
Se ti lepo označijo vse datoteke v tej mapi ali se ponovi napaka kot jo opisuješ ?

puchweiller ::

Ne napaka se mi ne ponovi. Torej bo treba tipkovnico zamenjat? Al jo samo malo spihati?


Duhec je izjavil:

Za test, da vidiš, če te ne heca tipkovnica, Ctrl+A izberi z miško.
Torej odpri raziskovalca, z miško klikni na neko mapo z datotekami, v zavihku "Edit" izberi "Izberi vse".
Se ti lepo označijo vse datoteke v tej mapi ali se ponovi napaka kot jo opisuješ ?

amigo_no1 ::

Če imaš čas, najprej razdri& očisti.

Duhec ::

Okol jo obrn pa ene dve vzgojne po hrbtu, da izpljune tiste smeti med tipkami. Pa vsako tipko mal pobezaj, lahko je kak Alt zaštekal in ti potem razume čisto drugo kombinacijo.

puchweiller ::

duhec in amigo no1, najlepša hvala vama za nasvet, opravil kot mi je bilo rečeno; razdrl. očistil in posesal. Hvala vama in lep dan še naprej.

Ja pa še tole pod tipko alt je bil papirček,grrr :)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel KDE 4.6

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
206987 (6060) Jst
»

guest uporabnik odvzem vec pravic

Oddelek: Pomoč in nasveti
201382 (948) Cold1
»

iz dveh slik v eno

Oddelek: Pomoč in nasveti
71550 (1465) anika87
»

c# undo, redo, paste

Oddelek: Programiranje
5937 (837) japol
»

Preimenovanje datotek (množično)

Oddelek: Programska oprema
321644 (1285) tha_man

Več podobnih tem