» »

mrežna iz diskete

mrežna iz diskete

amper ::

Zanima me če se da narediti tako zagonsko disketo, da bi samo vstavil disketo zagnal računalnik in bi že imel povezavo v mrežo. Namreč povezal bi se pa v Win XP. Prosim za pomoč ker o teh mrežnih zadevah ne vem čisto nič.

StratOS ::

nope :)

Zakj ti pa nuca NET Boot disketa, ce bi lahko tako rekli temu ?
XP pa ima eno disketo za vspostavitev omrezja, ampak v delujocem sistemu in v delujoci mrezi (povezave, mreza ...) med vec sistemi ( predvsem MS-jevih ).

preglej mal google, o tem vrabci civkajo ..

no tu mas en link http://www.lborosu.org.uk/staff/help/my....
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()

Kaboom ::

kaj pa Boot ROM ? poglej če ima tvoja kartica gor podnožje za čip velikosti onega za Bios, tam gor se da čip, in če je kartici enablana opcija boot from ROM at startup te med zaganjanjem računalnika vpraša če hočeš OS zagnat z diska drugega računalnika

tako so to včasih reševali v velkih trgovinah ko so bli rami dražji od monitora... pa problemov s podatkovo bazo so se rešli...

če se na tak način da povezovat v novejše sisteme ne vem, ampak v računalništvu velja pravilo: nema da nima
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

amper ::

Mene namreč zanima zato ker bi rad naredil MP3 player za v avto in bi preko mrežne nalagal nove komade in brisal stare. Rad bi pa naredil tak sistem da bi se mi čim prej zagnal ne da bi še nalagal drajverje za mrežno. Namreč potem bi naložil mrežno samo kadar bi jo rabil seveda z diskete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 98; temeljit pregled ali format?

Oddelek: Operacijski sistemi
321987 (1463) Pyr0Beast
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190295035 (22692) Skrat
»

Linux na pentium I

Oddelek: Operacijski sistemi
8873 (716) mazy
»

Išče se micro Linux distribucija z grafičnim web browserjem

Oddelek: Operacijski sistemi
231956 (1441) ajagodnik
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452261 (1632) BlackHole

Več podobnih tem