» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
24 / 302
»»

Outcast ::

Jst sm pogledu skoraj celo prvo sezono Revenge. Pa mi tud ni blo ze proti koncu prve ni bla neki no...ne vem, res da je blo veliko zapletov, mogoce ze malo nerealisticno prevec:)

IL DIAVOLO ::

Začel sem gledat Boardwalk Empire, kakšna serija pa je to, uff...nova serija na moji top listi.

Nucky je kralj!

Jst ::

Jaz pa gledam povprečno eno serijo zjutraj. Evo, do sedaj sem programiral, kmalu bo Dexter, moram razmisliti, kdaj naj grem spat. Če grem potem, me bo zihr pes prehitro zbudil, če grem sedaj, ko pa sploh nisem zaspan, pa ni nujno, da bom sploh zaspal... jebeno je biti programer... ure kar letijo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

Končal z Shameless(US) rezono 2....postala ena mojih najljubših serij; upam da bo tretja sezona prav tako intenzivna, kot prvi dve!
Prav tako za vikend pogledal prve 3 dele Treme: malo težja zadeva, moraš bit kar skoncentriran, mi je pa zelo zanimiva oz 'spektakularna' serija, ker se dogaja po Katrini, s tem da ima veliko težo v seriji tudi jazz scena v New Orleansu.
Fajn serija:)

Killermode ::

Kdo gleda 666 Park Avenue ?

Do zdj se mi zdi kr zanimiva.
Mogoč mi deluje baba učasih mal tečna.
Uglavnem se mi zdi povsem gledljiva serija.

IL DIAVOLO ::

A gleda kdo The unit?

bluefish ::

Ja, je bila kar dobra serija.

meXem ::

Zdravo,

zanima me, kje na netu bi lahko našel, potegnil, oz. pogledal starejšo hrvaško TV serijo "Villa Maria" (2004) ?
pogooglal sem že vse živo, pa nič koristnega... :(

Upam, da se skriva kje na netu :)

http://www.imdb.com/title/tt0425723/

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meXem ()

Outcast ::

meXem je izjavil:

Zdravo,

zanima me, kje na netu bi lahko našel, potegnil, oz. pogledal starejšo hrvaško TV serijo "Villa Maria" (2004) ?
pogooglal sem že vse živo, pa nič koristnega... :(

Upam, da se skriva kje na netu :)

http://www.imdb.com/title/tt0425723/

LP


Mogoče se z razlogom skriva:)

klemenSLO ::

dexter v epizodi 7 ko se v avtu peljeta s Hano: " He picked the wrong car " :D
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Jst ::

Nekaj, kar se zgodi v tej epizodi, se zgodi že v prvi knjigi...


---

Moje mnenje: Serijo bi morali končati, ko je bil z Lumen. Tisto sezono bi tako morali podaljšati za ene 5 delov, zato, da bi kazali, kako se mu meša, ko so mu ubili Rito. Tisti ex-cop bi zbral dokaze, Dex bi pa z Lumen pobegnil underground.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

gslo ::

jaz pa vedno, ko vidim Yvonne Strahovski v Dexterju začnem vpit "Sarah Walker, ne varaj Chucka!" :-D

sej ne vem kaj mi je blo, da sem Chucka pogledal do konca.. mogoče imam soft spot za to igralko. ;-)

Killermode ::

Ma ja pomojem vsak k je Chucka gledu mu ta igralka sploh ne paše v Dexterja...
Čeprav je kot igralka vredu za to vlogo.

Lion29 ::

dejte o dexu debatirat v namenski temi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Za zanimivost....slovenska serija Na terapiji ima oceno na IMDB 3.4

medenko ::

mah glupi instant tv američani z iq 0.01

http://tvline.com/2012/11/16/last-resor...

Okapi ::

Drobna zanimivost - v Go On Matthew Perry omeni hokejista iz Slovenije, Mybalzicha:D


O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

oo7 ::

Hudo:)

Outcast ::

Zaključu z drugo sezono Treme, kjer se življenje že počasi vrača v ostaljene tire (po Katrini), je še vedno veliko dobre glasbe notri, je pa mogoče malo lažja kot prva sezona. Potegnil sem tudi soundtracka obeh sezon; jazz-blues-rock albuma, super!
Tretja sezona gre proti koncu, čakam, da pa malo zamenjam plato, sem pa začel gledati Hell On Wheels drugo sezono, brez kakršnih večjih pričakovanj, ker mi tudi prva sezona ni bila neki posebnega...

oo7 ::

Včeraj sem gledal film In Bruges:)In,ko je bilo konec filma sem še malo gledal kdo je igral in vidim ime Željko Ivanek.Sem šel pogledat na IMDB in vidim,da je Slovenec:O.
Zanimivo je pa to,da igra v tolikih nadaljevankah (24,Oz,Mentalist,True Blood,Nevarna igra,Heroji in Dr House in še mnogih drugih)pa se ga spomnim pa nisem vedel,da je Slovenc.
Ima zelo lepo kariero8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LapD ::

No rojen je bil res v Sloveniji ampak že od otroštva živi v zda. Je pa kar znan side role igralec
web&motion designer

Okapi ::

Znan je tudi po tem, da dosledno zahteva strešico na Ž. Sicer smo ga pa že vsaj enkrat imeli na tapeti. Je bilo pred nekaj leti obdobje, ko se je zdelo, da nastopa v praktično vseh serijah.;)

O.

Lion29 ::

pa pismo no, gledate serije, pa ne veste tega, da je zeljko slovenec :|

mama njegova baje da je slovenka, rojen tukaj, odrascal pa v zda
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

A bi morali?

Lion29 ::

JA, definitivno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

No, če ti tako rečeš.

JC Denton ::

Sej dve leti nazaj mislim da je bil z njim intervju v Vikendu.

JC Denton ::

Kolk vas še gleda Fringe? Meni je zadnja sezona kar dobra, škoda, da bo le še par delov. :(

jest10 ::

JC Denton je izjavil:

Kolk vas še gleda Fringe? Meni je zadnja sezona kar dobra, škoda, da bo le še par delov. :(

Čakam na konec sezone, potem si vzamem dan za ogled

Killermode ::

Jst še gledam Fringe sproti. Ti tazadnji deli so prav zakon :)

Outcast ::

Pogledal drugo sezono Hell On Wheels.
Po eni strani nič pretresljivega, po drugi je še vedno zelo barvita, polna dogajanj, se je pa zame sezona malo nepričakovano končala. Upam na tretjo sezono, čeprav nisem nikjer zasledil, da bi jo posneli, oz je na 'hiatus' kolikor sem razumel:(

Kdo mogoče spremlja drugo sezono Homeland-a in tretjo Boardwalk Empire-a?

papasmrk ::

Homeland mi je prov top in komaj čakam, da pride naslednji del.
Pa tale ki igra Jessico Brody je prov hot :D

Aston_11 ::

Merlin. Rome (ponovno).

Bi gledal še kaj drugega, pa me nekako ne prepriča. Revolution - nič od nič, vsaj prvi 4 deli.

Homeland sem pogledal, me pa ni potegnilo, da bi ga gledal tudi drugo sezono, morda pa vseeno, bomo videli.

itak37 ::

Homeland in Boardwalk Boulevard sta vrhunski. Trenutno je gledljiva se Vegas. Tistim ki je vsec Homeland, naj si pogledajo Rubicon, na zalost so jo po prvi sezoni skenslali.

Se dve dobri komediji: Wilfred in pa Parks and Recreation, ki sicer tece ze 5. sezono.

Outcast ::

@papasmrk: ja, huda je tale Jessica oz. Morena; je igrala že v kar nekaj serijah, meni osebno se je najbolje vtisnila v spomin v seriji Firefly.

Danes štartam tako z drugo sezono Homeland (hvala za vaša mnenja), da vidim, če bo dosegla 'višino' prve sezone.
@itak37: Homeland in Rubicon sta si podobni seriji?

Vegas sem pa tudi že hotel preveriti, pa mi nekako ni pritegnil z svojo zgodbo, že Vegas kot mesto mi deluje way too much načičkano:D

IL DIAVOLO ::

Tako je, boardwalk empire ga zowna!

Top serija!

A gleda kdo serijo Boss?

Zgodovina sprememb…

krOOokO ::

Spremlja kdo serijo The killing? Sam sem pri koncu 1. sezone, je zelo gledljivo.

Lion29 ::

uuu.... samantha carter pr supernaturalu :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

figula ::

Spremlja kdo serijo The killing? Sam sem pri koncu 1. sezone, je zelo gledljivo.


Sem začela, pa sem morala prekinit - enostavno mi je preveč zlezla pod kožo.:8)

papasmrk ::

Čak...pa ne moreš prekinit zato ker ti serija zleze pod kožo, tako serijo je treba gledat do konca :))

itak37 ::

@itak37: Homeland in Rubicon sta si podobni seriji?
V Rubicon analist CIA-e razkriva eno veliko zaroto, povezano s teroristi. Po kvaliteti in atmosferi je primerljiva z Homeland, imo.

The Killing in Boss sta tudi vrhunski za moj okus.

bluefish ::

Ja, serija Rubicon je bila super.
Žal je konec prve sezone pustil kup vprašanj in je brez nadaljevanja gledanje pravzaprav zguba časa.

figula ::

Čak...pa ne moreš prekinit zato ker ti serija zleze pod kožo, tako serijo je treba gledat do konca


Mi je zlezla na bolj creepy način. Se mi zdi da predvsem zato, ker zraven precej prikazuje starše. Tu me je zvilo.
Ko bo konec serije mi prosim povejte kratko obnovo :)

Outcast ::

Včeraj začel z tretjo sezono Boardwalk Empire; se strinjam z večino komentarjev, tudi meni je serija zelo všečna.
Prav tako imam na lagerju še Homeland drugo sezono.

Kar se Boss-a tiče: prva sezona mi je bila precej dobra in predvsem gledljiva za politično zvrst, za vroče prizore pa poskrbi miss 'ex-Beverly Hills star' pomočnica...baje je precej aktivna tudi v drugi sezoni:D
Bo za pogledat!;)

IL DIAVOLO ::

The killing si morate pogledat...res zelo šokantna serija! Jaz še pri nobeni seriji nisem občutil tega kar sem pri tej seriji. Smrt hčerke nam predstavi na tak način, kot je v real lifeu.

Zelo napeta serija, polna preobratov...konec je epski!

Zgodovina sprememb…

papasmrk ::

A ni drugač tale The Killing ameriška verzija neke danske serije Forbrydelsen

krOOokO ::

papasmrk je izjavil:

A ni drugač tale The Killing ameriška verzija neke danske serije Forbrydelsen

Ja, je.

Drugače pa je serija vredna vsake sekunde, ker je res vrhunska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

Lion29 ::

lol


becouse sire, this time, I have chosen.....a woman


lol

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krOOokO ::

Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kakšen konec sezone pri The killing, SICK!
Gremo gledat 2. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

IL DIAVOLO ::

krOOokO

Če ti je konec pri 1. sezoni bil "sick", ti bo konec pri drugi sezoni "supersick" ;)

Ve kdo, kdaj se vrne sherlock...ga prav pogrešam hehe

Zgodovina sprememb…

««
24 / 302
»»