» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
23 / 302
»»

figula ::

oj, jaz sem pa včeraj naletela na staro serijo: Kung Fu The Legend Continues
http://www.imdb.com/title/tt0103460/

In prav uživam ob gledanju lahkotnih zgodbic.

Gregor P ::

Jaz si tega nikoli nisem upal gledat:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

figula ::

Zakaj ne?
Svet in civilizacija sta varna pred vsakršnim opustošenjem in pogubo, v vsakem delu pa rešijo kako dušico ali dve :)

Gregor P ::

Zdelo se mi je, da si preprosto nikoli ne bi odpustil, če bi gledal:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

figula ::

Resen fant, kaj? :)) Jaz se pa nič ne bojim poneumljanja s takšnimi zgodbicami.

oemdzi ::

hehe to je pa bilo pred 10 leti ali vec na A kanalu ob 10:30, vem ker so me takrat k masi gnali, ko bi jaz raje to gledal. Zdaj sem pa antikrist in ne hodim v cerkev pa me vec niti ne zanima serija :))

p.s.
Pa kaj je se bila ena serija Sheena (al nekaj podobnega), neka "divjakinja" v dzungli. To sm tud velik gledal, sam zdaj bi se mi verjetno zelodec obrnil od tega crapa ;((

edit: evo nasel http://www.imdb.com/title/tt0261492/ in to sta samo 2 sezoni, vrtel so jo pa par let, da sem imel obcutek, da jih bo vsaj enih 6 ce ne 8 sezon :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Lion29 ::

sheene pa res nisem nkol gledu... sem pa vidu kar nekaj delol xene
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Jaz sem tudi takrat gledal Sheeno na a kanalu[:))sej je bila dobra mačka:)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

Pogledal se 2. in 3. del serije Chicago Fire... mi je zelo vsec... I am gonna stick with it...

ta zenska mi pa mesa jajcka :D

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

leiito ::

Shameless? Remake angleśkega hita, William H Macy, 8.5 imdb. "...we were not blue collar, we were no collar."). Že dolgo nisem videl dobre komedije, z izjemo standupa, brez dvoma najtežji žanr.

JC Denton ::

Lion29 je izjavil:

Pogledal se 2. in 3. del serije Chicago Fire... mi je zelo vsec... I am gonna stick with it...

ta zenska mi pa mesa jajcka :D



meni tudi. Lie to me, sem gledal skoraj samo zaradi nje.

Lion29 ::

Se ena nova "Medical" serija

Emily Owens MD





A young doctor realizes that working as an intern in a big hospital is very much the same as being in high school.



Ceprav mi je glavna igralka bila prej zelo antipaticna in mi je grda ku smrtni greh... je v tej vlogi dokaj simpaticna... zelo socialno "nerodna", quirky...

meni je kar vsec (serija, da ne bo pomote)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

MERLIN SPOILERS




matr so smotani :D...tip se malodane zjoce...sem mislil, da se bo koncno izpovedal... "I have magic. Magic is not all evil. I have helped you many times"... in pol ne..."There's no place for magic in Camelot" :(

pismo nas drazijo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kratos ::

Da nebom odpiral po nepotrebnem nove teme me samo zanima če mogoče kdo pozna kakšen program za windows 7 ki ti prikazuje izide izbranih serij ? oz. kakšno spletno stran če ni takega programa (vem da za ios obstaja) in da piše kolk dni je recimo do izida novega dela.
Hvala za pomoč.

Gregor P ::

Nekdo je enkrat (vsaj mislim) podal tole spletno stran: My Episodes
(na forumu imajo tudi MyEpisodes Win 7/Vista Sidebar Gadget)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Okapi ::

Jaz gledam tole.
http://next-episode.net/

kratos ::

Super ! hvala vam za informacije. Po vsej verjetnosti bom uporabil kar metodo od Gregorja P, se mi zdi najbol prijazna uporabniku :)

Lion29 ::

za vse tiste, ki bi pa radi videli malo bolj konkretno za vecino serij, tudi preteklih

EpGuides VSE

EpGuides Tekoče
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Hello, nov tuki gor in med prvimi temami me je ta najhitreje pritegnila, ker zadnje 3 leta v glavnem gledam samo serije, ko mi seveda čas dopušča:D
Zlo rad mam predvsem dobre zgodovinske serije in drame; najmanj kake humoristične (predvsem novejše so skoraj vse WTF?!?!) in pa sci-fi.

Torej, najljubše pogledane serije, ni nujno v tem vrstnem redu:
- Breaking Bad
- The Wire
- Dexter
- Generation Kill (mini serija:)
- Boardwalk Empire
- Rome
- The Walking Dead
- Mad Men
- Pillars Of The Earth (še ena mini serija:)
- Sons Of Anarchy
- Hell On Wheels
- Sopranos
- Boss
- Homeland
- Falling Skies
- Six Feet Under (imam še polovico zadnje sezone)
trenutno pa Shameless (US) season two: zelo všečna serija, prva sezona še nekoliko boljša kot druga, čist adijo pamet zapleti in razpleti, modrovanje Franka, pa Fiona, kot soseda Veronica sta res petardi!
(tud nimata kakih problemov z 'odvečnimi' cunjami na sebi:D)

Sem dobu tuki gor neki predlogov za pogledat, ki se mi zdijo nekak dobri oz imam navado zadnje čase, da počakam na celo serijo in jo potem pogledam v šusu.
Tole bom verjetno prečekiru:
- Strike Back
- Last Resort
- Arrow

Lion29 ::

game of thrones??
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

game of thrones??


:) Dobro opazuješ, sem vedu da se bo slej ko prej nekdo spotaknil ob GOF:D

Ja, pogledu sem obe sezoni (knjige žal ali pa na srečo nisem prebral, ker je baje res dobra) in nisem bil preveč impresioniran nad pogledanim, glede na vso publikacijo, dobre ocene knjig itd...ne vem, nekako me niso prepričali, posneto, igralci so res top, mi pa potegne mal vse skupi na kako srednjeveško Santa Barbaro:D
...se spomnim, da sem celo prenehal gledati prvo sezono nekje na sredini za kak teden dva:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Lion29 ::

no, ker si napisal zgodovinske drame, sem sklepal, da i ti mogla bit GOT vsec... no ni ravno "zgodovinska" but you catch my drift

no kul
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

LOST?????

Outcast ::

oo7 je izjavil:

LOST?????


Da bom pogledu LOST, sem se odloču ene pol leta nazaj, ker je bila ena izmed serij, ki sem jih gledu tko random, ko se prišle ven; kot recimo SFU in prva sezona mi je bila zanimiva, napeta, pol sem pa nehal gledat sredi druge sezone, pa začel gledat Boos-a...ne vem, rad imam, da je serija čim bolj 'realna', če se lahko tako izrazim.
...jo imam na stand-by, sam ne vem kdaj pride na vrsto:D

Prvo Shameless (US) drugo sezono do konca:)

Killermode ::

Lion29 ::

ONCE UPON A TIME SPOILER













me je skoraj na rit vrglo, sem se rolal ene 2 min ko sem v vlogi velikana uzrl Hugota - Hurleya :D:D

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

cortez ::

Pa dobro, a noben ne gleda TREME ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

Lion29 ::

ne
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

The borgias je tudi huda8-)

Outcast ::

Shameless (US) pričetek snemanja sezone 3, lokacija Chicago, winter time (again!), z pozdravi gospodične Rossum: http://instagram.com/p/RqyHZpo9Y1/

kow ::

Pogledal 3 dele Last Resort. Ocena: 2/10 (francozinja dvigne oceno)
Pogledal 2 dela Revolution. Ocena 1/10

medenko ::

Homeland renewed za sezono 3

http://tvline.com/2012/10/22/showtime-r...

slabo kaže za 666 PARK AVENUE :(

flameir ::

Justified je meni najljubša.

leiito ::

Outcast je izjavil:

Lion29 je izjavil:

game of thrones??


:) Dobro opazuješ, sem vedu da se bo slej ko prej nekdo spotaknil ob GOF:D

Ja, pogledu sem obe sezoni (knjige žal ali pa na srečo nisem prebral, ker je baje res dobra) in nisem bil preveč impresioniran nad pogledanim, glede na vso publikacijo, dobre ocene knjig itd...ne vem, nekako me niso prepričali, posneto, igralci so res top, mi pa potegne mal vse skupi na kako srednjeveško Santa Barbaro:D
...se spomnim, da sem celo prenehal gledati prvo sezono nekje na sredini za kak teden dva:)


Game of Thrones si zasluži ogled, vrhunska produkcija. Knjiga/e so pa še boljše, dasiravno adiktivne in zelo dolge. Format žal ne omogoča karakterjev predstaviti tako večdimenzionalno kot knjiga.

Dexter se mi zdi vse slabši, verjetno bi morali serijo končati že prej. Ta kao neka dilema zdaj, ali bo še sestra vigilant, ali ga bo zaprla, je slabo izpeljana, njen lik, že prej šibek, je zdaj prav dolgočasen.

Shameless sem si snel pa tudi sam, odlično ocenjen z obeh strani, sicer remake angleškega showa (nasploh zadnja leta gledamo renesanso inteligentnega angleškega humorja, Ricky Gervais,The thick of it, Shameless...), ampak me še prej čaka Louie. Nekdo bi me moral plačevati za gledanje in branje.

Outcast ::

Jst sm Shameless skoraj pri koncu:(, res mi je fajn taka 'sproščujoča', nezahtevna serija.

Kar se pa Dexterja tiče, sem imel tudi jaz podobne občutke, vsaj predzadnji dve sezoni. Sicer čakam na celo sezono, tako da zadnje sezone ne morem pokomentirati.

Me pa zanima tale Treme: po trailerju zgleda kar obetavna + Lester iz 'The Wire' je not:) Edino Khandi Alexander mi je rahlo antipatična, verjetno samo zaradi vloge v CSI Miami.
Tako da danes DL prvo sezono, pa povem če je zakaj!

oo7 ::

Kašna je pa tale serija:Boardwalk Empire jo kdo gleda?Je vredu?:)

Lion29 ::

Tako Arrow kot Chicago Fire sta vedno bolj kulj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Boardwalk Empire je vrhunska - čeprav 3. sezone še nisem začel gledati, ni časa za vse;)

O.

DarwiN ::

Evo eno interesantno za vas kronične entuziaste... Prašanje... Kter lik vas je izmed vseh serij najbolj razžalostil, ko so ga ubili/skenslali? :D Pa jasno ne v finalnem delu serije.. Nekje vmes, po par sezonah...

Sem ravno premleval na to idejo... Maybe Daniel Jackson, dr. Becket iz Atlantisa, George O'Malley iz Grey's anatomy.. :D President Palmer iz 24? Uuuuf 24 je huda tle, ker so skor vse poklali. :D

Bellick iz Prison Breaka, lol? ;)

Sam sem znal že večkrat tut kakšno solzico potočit.. Saj lahko ostali tut priznate..:=)

Torej kdaj ste bili najbolj emotional...?

Stari Winchester iz Supernatural?... Eh...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Okapi ::

Tiste, ki pogrešajo več sci-fija, in vse, ki so brali stripe Heavy Metal (ali v francoskem izvirniku Metal Hurlant), bo verjetno zanimalo, da je bila pravkar predvajana prva serija (6 nadaljevanj, 25 minutnih) Metal Hurlant Chronicles.
M%C3%A9tal Hurlant Chronicles @ Wikipedia

Nisem pa je še pogledal, tako da o kakovosti ne morem nič reči.

O.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Kašna je pa tale serija:Boardwalk Empire jo kdo gleda?Je vredu?:)


Tako kot je Okapi napisu: vrhunska!
Prikazuje zelo zanimiv čas 'razvoja' ZDA in sicer čas prohibicije, pojavijo se prve droge na trgu:), spletke itd itd: dobra kamera, da o igralcih ne govorim:)
Tudi jaz še nisem začel gledati tretje sezone; bo treba počakati do začetka decembra, da bo cela zuni!

medenko ::

leiito ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kašna je pa tale serija:Boardwalk Empire jo kdo gleda?Je vredu?:)


Tako kot je Okapi napisu: vrhunska!
Prikazuje zelo zanimiv čas 'razvoja' ZDA in sicer čas prohibicije, pojavijo se prve droge na trgu:), spletke itd itd: dobra kamera, da o igralcih ne govorim:)
Tudi jaz še nisem začel gledati tretje sezone; bo treba počakati do začetka decembra, da bo cela zuni!


Ko si ravno omenil dobro kamero, verjetno misliš na to, kar imenujejo cinematography; izbira osvetlitve, leč, filtrov ipd., da ima Boardwalk Empire npr. primerno mračen ton. Laiki namreč pogosto precenjujemo pomen režiserja oz. podcenjujemo pomen ostale ekipe. Montažerja npr, so na Oskarjih enkrat odlično primerjali s kiparjem, ker iz xy ur posnetega materiala naredi končni izdelek, podobno kot nastane kip iz kosa kamna. Le redki režiserji danes tudi montirajo svoje filme, že zato, ker producenti kot financerji običajno diktirajo vse, včasih posnamejo več verzij konca filma in potem na podlagi odzivov testne publike izberejo najbolj donosnega.

Koliko je potem režija obrt in people management in koliko umetnost? V serijah se režiserji pogosto menjajo pa to komaj opaziš, če sploh. Ni redkost niti, da si v večletnih projektih igralci izborijo pravico režirati epizode, Hugh Laurie House MDja npr., potem najbrž ni tak kunšt.

Lion29 ::

ja, ko je serija vpeljana, in sledis skozi vec sezon nekemu reziserju, ni tezko nekaj narediti po njegovem kopitu, zato se ponavadi sprememba ne opazi...

montazer pa je lahko se tak velik ekspert pa ce nima kvalitetnega materiala, se lahko sam za glavo drzi....

nekako smatram montazerja kot delavca gradbinca, fizickega radnika... ki sestavi skup po navodilih arhitekta in vodje gradbincev...posnetke pa montira ponavadi cel kup folka, nad njimi pa bdi tako reziser kot producent....

velikrat ima pa reziser zvezane roke, ker mu tako producent kot zaloznik nalagajo dolocena pravila...

zato vcasih vidimo v kaki posebni izdaji: "director's cut"
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Delavca gradbinca, fizičkega radnika? Ravno o tem govorim, razni Halli in Deakinsi so legende, niso pa zvezde. Prej je režija fizično delo; story board je narejen, scena postavljena, oznake na tleh, lučke, kamera, zvok, igralci na standbyu...

James Monaco, How to read a film, verjetno najbolj referenčna knjiga o umetnosti gledanja filmov, je vredna branja.

Škoda da je slovenska filmska kritika taka kot je. Štefančič je sicer enciklopedičen, ampak niso to recenzije, prej vaje iz prostih asociacij.

Lion29 ::

The Vampire Diaries Spoiler






omg, kolk so tole lame prikazali...guilt od Elene.... prav nepotrebno in lame posiljevanje s tem

pa glupo tudi, da je đeremi dobil tatu, kr sam od sebe, brez da bi kakega vampa ubil...pa to, da mu konstatno perejo mozgane... wtf? komu na cast

mah sem razocaran nad veliko stvarmi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

medenko ::

zadnja sezona je izredno slaba zame.

krentam ::

Gleda kdo Revenge? (Maščevanje - napovednik na POP TV)
Jaz na ABC-ju gledam vsako nedeljo in moram rečt da je ena izmed najboljših serij kar sem jih gledal...zgodba je top shit, igralci isto..
še kdo poleg mene gleda to? No je bila na Foxu (tam sem jo prvič gledal) ,samo novih epizod še niso kupili, prav tako tud POP TV (ki pa itak predvajajo eno in isto stvar 10000000x)..predvajajo lanske sezone..jaz sem včeraj pogledal zadnji dve epizodi (2 sezona -S02E05,SE02E06)..stvar je z vsakim delom bolj zapletena :D
Komej čakam na nov del ju3 :)))
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krentam ()

Lion29 ::

revenge mi je bil nekaj casa kul, zdaj mi je pa meh... v nicemer ni nek presezek
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krentam ::

Men je pa glih to všeč ko vsakič zapletejo zgodbo še bolj kot je bla...bo verjetno več sezon kot 2..
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H
««
23 / 302
»»