» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
25 / 300
»»

Outcast ::

Boardwalk Empire S03E03: upam da se bo zdj končno začelo dogajati...

Tr0n ::

Boardwalk seka. :)

IL DIAVOLO ::

S02E10 in S02E12: Dela, ki sta bila res nepredvidljiva, kot je tudi celotna serija hehe

oemdzi ::

The killing se je koncal ? 2 Sezoni in je to to ? Ker na imdb nic ne pise od 3 sezoni.

kmetek ::

piše piše.

IL DIAVOLO ::

Zaenkrat se nič prav ne ve...ima namreč majhno gledanost.

Obstaja pa velika možnost, da se bo serija vrnila.

kmetek ::

Peklo ::

Poznate kakšno serijo na ravni Friendsov ali Seinfelda? Na ravni mislim kakovostni ( smešni ) igralci, zanimivi liki, dobre fore... gledal sem HIMYM pa mi je s časoma postala dolgočasna, Big bang theory je recimo uredu, videl sem tudi že scrubs ki sicer ni slaba ampak ne doseže Friendsov.

Lion29 ::

two and a half men
big bang theory
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Peklo ::

že videno :)

Lion29 ::

ma ki ni nekih dobrih sticomov, so vsi povprecni...

pol pa poglej (ne ravno sitcoma)
my name is earl in
raising hope
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Jaz pa iščem serijo v stilu psych.

Shawn in gus sta res legendi...res uživam v tej seriji.

Okapi ::

The Finder.

oemdzi ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Jaz pa iščem serijo v stilu psych.

Shawn in gus sta res legendi...res uživam v tej seriji.


V kakšnem smislu v tem stilu ? Mentalist ? Monk ? Ali da je bolj nonstop komedija vseskup ?

Sicer sem najprej pogledal Mentalista in šele nato začel gledati Monka in spoznal od kje so vlekli material. Monk mi je generalno bolj všeč, ker vsak primer je ponavadi zgodba zase(situacije se ne ponavljajo), kakor tudi reševanje primera, medtem pa Mentalist izkorišča pri mnogih primerih eno in isto foro, pa tudi sam način reševanja primera mi je pri Monku bolj realen in tudi precej bolj zanimiv(edino me moti da včasih z njegovimi +9999 fobijam že pretiravajo :D ). Glavna zgodba/rdeča nit je pa definitivno boljša pri Mentalistu in to brez debate.

Vendar verjetno si to že gledal ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

IL DIAVOLO ::

Da temelji na komediji, ja...ampak, da ima tudi nekaj resnosti, ko gre zares.

Upam, da me razumete, kaj mislim :)

Glede primerjave mentalista in monka...z mojega vidika je mentalist neprimerljivo boljši, monk mi deluje dolgočasno.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

oemdzi je izjavil:

medtem pa Mentalist izkorišča pri mnogih primerih eno in isto foro,


nisem gledal mentalista, ampak ce je res tako, si bom ogledal.... ker ne morem verjet, da je tolko detektivskih, medicinskih, legal serij, pa nikoli ne uporabijo istih stvari... primerov pa na tisoce.... to me izredno moti, da je tako malo realisticno... da je stvar zanimiva pa lahko se vedno resijo...

zanimivi humorni seriji

Bored to death

s tedom dansonom in cachom galifanakisom



ta druga, je nova detektivka, meni glede dinamike likov zlo dobra, je

Common Law



Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oemdzi ::

nisem gledal mentalista, ampak ce je res tako, si bom ogledal


Saj ne da je dobesedno isto, ampak veliko primerov si je zelo podobnih (npr da si "izmislim" umor v druzini, krivec je druzinski clan, kako da dobi ? Pretenta ga z laznem dokazu in pripravi do priznanja(kar je okej ce bi 1x, ali 2x, samo to se zacne kar ponavljat). Je pa zgodba precej bolj zanimiva in boljši komični vložki, ki so pa pri Monku ponavadi vedno na isto foro (fobije).

Mi je pa res huda scena, ko raziskujejo pri Monku umor manekenke, pa reče Monk pomočnici, da se naj izogiba hrane, ker je vidu kako je ena glihkar bruhala :)) Tle sm se pa vlegu ...

IL DIAVOLO ::

Mentalist ima pri meni tudi prednost, ker naravnost obožujem serije z liki, ki imajo nadpovprečen nivo razmišljanja.

Svoje pa še doda Lisbonova...že v prison breaku mi je bila zelo všeč ;)

Napetost seriji daje Red John.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

lol, na 90210 full pretiravajo s product placementom :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Ima kdo izkušnje z Terminator: Kronike Sare Connors (2008-2009)?
Se splača pogledati?

Tr0n ::

Jp.

Killermode ::

Outcast je izjavil:

Ima kdo izkušnje z Terminator: Kronike Sare Connors (2008-2009)?
Se splača pogledati?


Če si fan SyFy definitivno!

itak37 ::

Peklo je izjavil:

Poznate kakšno serijo na ravni Friendsov ali Seinfelda? Na ravni mislim kakovostni ( smešni ) igralci, zanimivi liki, dobre fore... gledal sem HIMYM pa mi je s časoma postala dolgočasna, Big bang theory je recimo uredu, videl sem tudi že scrubs ki sicer ni slaba ampak ne doseže Friendsov.


Meni so odlicne te:
How to make it in America
Wilfred
Office
Louie
Life and times of Tim

Okapi ::

30 Rock recimo.
Last Man Standing je tudi zabavna - sicer bolj družinska.
Raising Hope - ta je bolj v slogu My Name is Earl (ki je super).
Episodes tudi ni slaba - Matt LeBlanc igra samega sebe.

O.

JC Denton ::

Januarja prihaja zanimiva serija The Following, Kevinom Baconom v glavni vlogi (FBI agent), ki lovi serijskega morilca.

miraldi ::

Mi lahko pomagate pri izbiri naslednje TV serije, ki bi jo gledal?
Do sedaj od TV serij, ki sem jih gledal so mi bile najboljše naslednje:

-Breaking bad - (komaj čakam nadaljevanje)
-Sons of anarchy - (komaj čakam nadaljevanje)
-The walking dead - (komaj čakam nadaljevanje)
-The wire
-Touch
Kaj bi mi vi priporočali, da si ogledam in, da me čisto noter potegne?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Okapi ::

Shameless.

Lion29 ::

shameless +1
game of thrones
dexter
boston legal
scandal
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Jaz sem pa v maratonu zdaj pogledal Breaking Bad vse sezone.Moram rečt,da mi je nadaljevanka kar prirasla k srcu kolkr je sprva nisem maral.Zdaj pa treba čakati na nadaljevanje Breaking Bad,Walking Dead pa komaj čakam,da se spet začne Game of Thrones,Spartacus in The Borgias;)
Trenutno pa gledam Boardwalk Empire,ki je res super nanizanka pa še enkrat po dolgem času sem se spravil gledati Star Trek Voyager samo zaradi Seven of Nine:P,ki je ubistvu čista (10/10):)

Outcast ::

miraldi je izjavil:

Mi lahko pomagate pri izbiri naslednje TV serije, ki bi jo gledal?
Do sedaj od TV serij, ki sem jih gledal so mi bile najboljše naslednje:

-Breaking bad - (komaj čakam nadaljevanje)
-Sons of anarchy - (komaj čakam nadaljevanje)
-The walking dead - (komaj čakam nadaljevanje)
-The wire
-Touch
Kaj bi mi vi priporočali, da si ogledam in, da me čisto noter potegne?


-Boardwalk Empire
-Dexter
-Shameless
-Mad Men
-Homeland

IL DIAVOLO ::

Ta shameless pa si res moram pogledat, če ga tak hvalite :)

Samo zanima me, če UK ali US?

Predvidevam, da UK...

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

US.

IL DIAVOLO ::

Za US sem slišal, da je slab remake :|

Lion29 ::

slabo slisis....

ja pol p poglej UK
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Bom pogledal obe, pa bom videl ;)

miraldi ::

Evo sem si pogledal hitri opis serije Shameless in se mi dopade. Tako, da to bom sedaj začel gledat :) Tnx!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Lion29 ::

glad we could help

Lion29 je izjavil:

shameless +1
game of thrones
dexter
boston legal
scandal



evo, se arrow bi dodal na spisek... ni nek presezek a je zelo gledljiv
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Matija82 ::

Peklo je izjavil:

Poznate kakšno serijo na ravni Friendsov ali Seinfelda? Na ravni mislim kakovostni ( smešni ) igralci, zanimivi liki, dobre fore... gledal sem HIMYM pa mi je s časoma postala dolgočasna, Big bang theory je recimo uredu, videl sem tudi že scrubs ki sicer ni slaba ampak ne doseže Friendsov.


Meni je HIMYM dosti boljša kot Friends oz. HIMYM = "Friends" za odrasle/odrasli "Friends".

Glede ameriških na prvo žogo ne vem ravno, lahko pa probaš Misfits. Britanska zadeva, odpuljen humor, hudi prvi dve sezoni. Wilfred spet huda zadeva toda bolj mračnjaško in subtilno kot Friends in co.

Glede Big Banga, hm, IT Crowd mi je super. Čudaško geekovska :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

Lion29 ::

@Matija82: resno? HIMYM ti je boljsa kot friends? In kaj je v seriji bolj odraslega kot pr friendsih?

meni osebno je F velik, velik boljsa. HIMYM sta prvi dve sezoni kr ok, pol pa je ratalo prav beda in se totalno vlece... friendsi pa so postajali boljsi in boljsi... no raen 9. in 10. sezone, kjer je spet malo padlo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Matija82 ::

Lion, čisto resno.

Za like iz Friendsov se mi zdi, da so karikirano otročji in da je neka globina bolj stvar občasnega trenutka. Glede odraslosti, seks in uporaba drog/alkohola sta obravnavana dosti bolj sproščeno in obširno v HIMYM.

Priznam pa, da je minilo vsaj par let od mojega zadnjega ogleda Prijateljev.

Lion29 ::

joey lih tako sexa kot barney... otrocji so pa obojni... jaz ne vidim nobene razlike

razen tega, da je HIMYM veliko bolj cene humor... fore tipa "legen....wait for it....dary" in "challenge accepted" so se izpele...

pr friendsih je vseh 6 likov super in zelo, zelo tezko izberes enega ki izstopa...

pr HIMYM pa se ve, kdo drzi serijo pokonci
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oemdzi ::

Men sta obedve zanic, HIMYM rata zanic malce kasneje, medtem ko pa friendsi me niso nikoli pritegnili (razen kot otroka, samo takrat so mi bile se celo reklame zanimive)

obe seriji pa sem pogledal nekje do konca 2. sezone, tako da mozno da je kasneje kaj boljse, ampak meni tisto videno ne sede ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Lonsarg ::

Ma kdo za predlagat kako scifi-dramo al kako bi opisal svoje zelje. Pac iscem nekaj podobnega kot je Battlestar Galactica, ST Deep Space9, Babylon 5.

Izi ::

Lonsarg je izjavil:

Ma kdo za predlagat kako scifi-dramo al kako bi opisal svoje zelje. Pac iscem nekaj podobnega kot je Battlestar Galactica, ST Deep Space9, Babylon 5.

Na tem področju je največja suša, Na vsakih par let pride ena nova serija, pa še to takoj vsi tako vneto popljuvajo, da jo ukinejo že po prvi sezoni.
"Battlestar Galactica: Blood and Chrome" pride Februarja 2013, drugega ni za pričakovati.
Starejše pa imaš vse predlagane, opisane in predebatirane v tej temi: Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Lion29 ::

edino sci fi, pa se to ne cisto, ki spremljam sedaj (AFAIK) je continuum - srednja zalost
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Peklo ::

Hvala za ideje :)

Lion29 je izjavil:

pr friendsih je vseh 6 likov super in zelo, zelo tezko izberes enega ki izstopa...

pr HIMYM pa se ve, kdo drzi serijo pokonci


This

IL DIAVOLO ::

Sem pogledal shameless UK...čista beda.

Upam, da je US boljša.

NissanGTR ::

na T2 se je v shemi pojavil program CBS Drama in vrtijo Dinastijo, Twin Peaks in podobne serije moje mladosti. Ne morem verjeti, da sem tak nostalgičar in sem si pogledal par epizod Dinastije in Shoguna... Upam, da še Miami Vice enkrat zavrtijo... z veseljem bi gledal tudi Sandokana in Šerifa McClouda

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

mcgyverja,



magnum PI-ja,



riptide,



The Greatest American Hero




A-TEAM




Mork & Mindy




the Six million dollar man




The dukes of Hazzard




The Incredible hulk





ah ja... kaki cajti :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DeeJay ::

Peklo je izjavil:

Poznate kakšno serijo na ravni Friendsov ali Seinfelda? Na ravni mislim kakovostni ( smešni ) igralci, zanimivi liki, dobre fore... gledal sem HIMYM pa mi je s časoma postala dolgočasna, Big bang theory je recimo uredu, videl sem tudi že scrubs ki sicer ni slaba ampak ne doseže Friendsov.


poleg Big Bang Theory še:
- Rules of Engagement
- Modern Family

Obe sta zelo komični.
««
25 / 300
»»