» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
18 / 307
»»

Okapi ::

Poskusi s korejsko Iris.

Iris (TV series) @ Wikipedia

Lion29 ::

mah sej angleskih je cel kup...tut kandaskih

od kanadskih mi je bila recimo pri srcu being erica, pa flash point je tut kanadska...pa ena ko je tip bral misli in delal na intervencijski voznji, se ne morem spomnit imena...sam vse te imajo kar mocan ameriski pridih


od UK mi je recimo kul Merlin, pa camelot, ki so ga ukinli, pa recimo zlo mi je bil vse robin hood (ki se je koncal) sem jih gledal tut kar precej, sam se jih trenutno ne spomnem

aham, una ko bere misli je The listener
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

krho ::

Še Eureko so ukinili :(. Je bil taka lahkotna ZF komedija
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Gregor P ::

Za tole zadevo je že kdo slišal?

Cybergeddon
"The real target in war is the mind of the enemy commander, not the bodies of his troops." - Captain Sir Basil Liddell Hart, Thoughts on War, 1944. Cyberwarfare, cybercrime, and cyberterrorism are the tools our enemies are turning to in order to attack the "mind" of the United States ...

Sicer nisem prepričan, ali bo to serija, ali film:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

hm ... ne morem več popraviti komentarja (to je bilo pa dokaj hitro)

skratka še ena povezava, ki pa meni verjetno zaradi kakšnih regionalnih omejitev ne deluje;(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Smurf ::

Zivjo,

malce mi je zmankalo idej za serije (ukinjajo mi vse serije katere so mi vsec :( ), tako da iscem ideje.

Zanima me predvsem sci-fi (te sem verjetno vecina ze videl), sci, tudi fi gre (ampak brez superherojev), ne sme bit komedija.

Mogoce par primerov za referenco kaj je po mojem okusu:
- SGA, SGU (celo bolj kot SGA, I know I'm weird)
- BSG
- Terra Nova
- ST
- Fringe
- Game of Thrones

Malo sem ze brskal in razmislam, da bi probal:
- Merlin
- Primevel (to sme ze sicer vide pa me ni precej pritegnila, tako da bo backup)
- Revolution
- True Blood

Se kaksen predlog?

Izi ::

Smurf je izjavil:

Malo sem ze brskal in razmislam, da bi probal:
- Merlin
- Primevel (to sme ze sicer vide pa me ni precej pritegnila, tako da bo backup)
- Revolution
- True Blood

Vesoljskih ZF serij trenutno ni. SGU je bil zadnji.
Tukaj imaš sortirane trenutne ZF serije:

Magija:
Merlin
Camelot
Once Upon a Time

Vampirji, Zombiji, Volkodlaki:
Lost Girl
True Blood
The Vampire Diaries
Teen Wolf
The Walking Dead

Dinozavri:
Primeval

Nadnaravne moči:
Alphas
Haven
Supernatural

Post apokaliptične:
Falling Skies
Revolution
The Walking Dead

ZF kriminalke:
Continuum
Fringe

Lion29 ::

supernatural bi dal raje 2 kategoriji visje... ne spada k andnaravnim mocem, sorry ;)


k nadnaravnim pride se
1: the listener
2 being erica
3. touch ?

5. warehouse 13 (ta spada bolj k magiji?)



k vampirjem in podobno se
Grimm
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Izi ::

Lion29 je izjavil:

supernatural bi dal raje 2 kategoriji visje... ne spada k andnaravnim mocem, sorry ;)

Kako da ne? Bog, angeli, hudič in peklenščki imajo nadnaravne moči, se pojavljajo in izginjajo, teleportirajo po celem svetu, ...
Res so prisotni tudi duhovi in podobni stvori iz verskega sveta, ampak klasičnih pošasti kot so vampirji in zombiji pa ni, zato sem se odločil za nadnaravne moči. Pa naslov supernatural tudi pomni nadnaraven. Vztrajam pri moji klasifikaciji :P

Warehouse 13 sem pa pozabil, ja, ta je pa tudi problematičen, ker so ljudje bolj ali manj normalni, ampak so predmeti uročeni. Pa še precej vleče na komedijo, tako da ne vem kam sploh spada. Mogoče med ZF komedije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Lion29 ::

ce si klasificral nadnaravna bitja (vampirji, warewolfi... sem spadaj tut demoni etc)...

nadnaravne moci pa za ljudi s posebnimi sposobnostmi, ki jih pr supernaturalu ni
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Izi ::

OK, naj ti bo ;)

Smurf ::

Keri vampirji so pa najman podobni twilightu se pravi najstnica, ki se zaljubi v vampirja cemur sledi drama :D?

Glede space sci-fija pa vem, res zalostno :(.

Camelot zgleda kar vredu, mogoce bom pocekiral se kaksno bolj zgodovinsko (spartacus, borgias).

IL DIAVOLO ::

Sem jaz edini, ki mu grejo na kurac serije z nadnaravnim shitom?

Gregor P ::

Starejši ko sem, vedno težje jih gledam (torej neka magična fantazija brez neke znanstvene osnove), ampak pri kakšnih animejih mi je še vseeno.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oemdzi ::

Gregor P je izjavil:

Starejši ko sem, vedno težje jih gledam (torej neka magična fantazija brez neke znanstvene osnove), ampak pri kakšnih animejih mi je še vseeno.

mene pa nadnaravne moci ne motijo, ter superheroji... moti me le nesmiselna (ne)uporaba nadnaravnih moci ... Naprimer superman (regentski vid), namesto da bi pogledal cez steno, gre on noter pogledat, pa njegova superhitrost, namesto da bi jo uporabil on gre rajsi z surovo mocjo skozi zid rinit v zasedo, ali pa samo normalno seta (so se precej bolj bizarno nesmiselne, samo se jih ne spomnim)... Pac moti me ta naivno narejen zaplet, ki sploh ni realen ce se ze grejo neke supermane ki niso mentalno zaostali :D

p.s. tale superman se nanasa na tistega iz Smallvile, serije mi je bila kar vsec samo sem nenehno videval vecje in manjse nesmisle

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Gregor P ::

Mah Smallville je bilo tudi ene 5 min ZF, ostalo pa težka najstniška drama totalno razvajenih najstnikov:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Lion29 ::

ene same serije z ljudmi z nadnaravnimi mocmi isem videl, ki bi eskalirala... in so se pojavili drugi "ljudje" z enakimi ali drugacnimi mocmi....

superman in spiderman sta samo ena taka primera iz filmov... v seriji je to povsod...

jaz bi raje videl normalno dramo/komedijo z redkimi elementi nadnaravnih moci... recimo GOT je (skoraj) taka
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Izi ::

Gregor P je izjavil:

Mah Smallville je bilo tudi ene 5 min ZF, ostalo pa težka najstniška drama totalno razvajenih najstnikov:8)

Tukaj si pa brcnil v temo. V Smallwile ni bilo nikoli nobenih najstnikov. Serija pa še vedno velja za najboljšo in najbolj gledano serijo vseh časov.
Serija je trajala 10 let in na koncu so bili že vsi igralci krepko čez 30 let. Glavni igralec je imel v zadnji sezoni že 34 let, Lana Lane 28 let, Lex Luthor 39 let, Chloe 29 let. Starši teh "otrok" pa so imeli vsi že tam blizu 70 let.

Gregor P, ti moraš biti pa res že star ko Zemlja, da 30 letnike mešaš z najstniki :P

Gregor P ::

To da je bila serija uspešna sploh ne zanikam:) ... ampak če se ne motim, se je vse skupaj začelo v srednji šoli, torej so igralci igrali najstnike, mar ne?;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lion29 ::

vecina igralcev, ki spila najstnike so krepko prek 20... sploh ni point kolko so bli igralci stari ampak kaj nam zeli serija prodat ;)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Izi ::

Čisto na začetku so res bili nekateri še v šoli, potem pa so bili že dolgo časa vsi po službah in zamenjali že kar nekaj služb. Vsi bi že davno imeli otroke, če ne bi živeli dvojnih življenj.
Je pa res, kar je omenil Lion, da so do konca serije že čisto vsi imeli raznorazne super moči.

Lion29 ::

revolution time...

pol pa parenthood in switched at birth.... mislim da how I met your mother ne bom gledal... mogoce zadnje dve epizode... ker mi je ratala, tako kot community, bedna
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Gregor P ::

Izi je izjavil:

Čisto na začetku so res bili nekateri še v šoli, potem pa so bili že dolgo časa vsi po službah in zamenjali že kar nekaj služb. Vsi bi že davno imeli otroke, če ne bi živeli dvojnih življenj.
Je pa res, kar je omenil Lion, da so do konca serije že čisto vsi imeli raznorazne super moči.

Najmanj 4 sezone je zate čisto na začetku?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Jst ::

SciFi suša je res žalostna. Sam nisem gledal v celoti Farscape, pa sem na Amazonu naročil bluray kompet serijo ter film za 87EUR (serija) + 15EUR (film) naročil ravno ta teden.

Zadnje čase kupujem bluray-e serij in neverjetno koliko bonus materiala je zraven. Pri BSG, katera je bila moj prvi nakup, sem bil res pozitivno presenečen, nad vsemi behing the scene, intervjuji,... najbolj pa, da so nekatere epizode, ki so na TVju trajale 40min, na blurayu trajajo več kot eno uro!

In kot vidim pri opisu Farscape, je tudi tu bonus materiala za 28ur. (ali 22?)


---

Dobro, da ne gledam 5 serij na dan. Bi se mi zmešalo od suše. Imam raje dobermana. :) (ki me ravno sedaj prosi ven - pač navada pred spanjem)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

mislim, da sem ze parkrat povedal, pa bom se enkrart...

parenthood rox...cel kup fenomenalnih igralcev in zakon writing...ta serija je res nekaj izvirnega, nek poseben pristop, ki ni slicen z nobeno drugo serijo

Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oemdzi ::

@Lion29: ti pa zagotovo zapravis pravo premozenje za vse te serije ki jih pogledas :P

Lion29 ::

lol, ja... travniki so skozi pokoseni, mam prav urejeno :D

sem pa ze velikokrat razmisljal, da bi res kupil kako... in kaki 2 leti nzaj bi def. kupil sg-1 in friendse, ce bi jih meli na disku... DVDji in Bluraji se mi zdijo totalno podn in mi ne pade na pamet, da bi kupil nekaj na tako neobstojnem mediju... sploh pa na ceumu poklcu... pa cene tut niso lih dosti dostopne...

ce se spomnijo kaj takega kot je google play (market) ko kupis app in si vedno lastnik in imas vedno stopno svojo digitalno kopijo, potem bom verjetno stisnu kaj za BB recimo ali GOT
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Lion29 ::

lol citizen khan cracks me up....:D

ok, zdaj pa cisto zares spat, jutri bo spet dolgi dan :)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Okapi ::

ce bi jih meli na disku... DVDji in Bluraji se mi zdijo totalno podn in mi ne pade na pamet, da bi kupil nekaj na tako neobstojnem mediju.
Ja, ker diski so ful bolj trajni:)) Pač priznaj, da v resnici ne bi kupil, ni si treba izgovorov izmišljevati.>:D

O.

Lion29 ::

diski so velik bolj obstojni kot dvdji in blurayi, da ne govorimo o tem, da so 10x bolj prakticni...

in ne, valda ne bom tega priznal, ker sem bil ze tik pred tem, da bi kupu friendse in sg-1, ampak da bi mel 40!! DVDjev v prvem primeru in kar 54 DVDjev v drugem primeru? ob skoraj 1.000 CDjih in DVDjih ki se ze valjajo doma.... ne, hvala
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Smurf ::

Jst je izjavil:

SciFi suša je res žalostna. Sam nisem gledal v celoti Farscape, pa sem na Amazonu naročil bluray kompet serijo ter film za 87EUR (serija) + 15EUR (film) naročil ravno ta teden.

Mene osebno je Farscape razocaral. Oziroma prvi 2 sezoni sta se nekako solidni, pri 3 pa sem se moral prav prisiliti, da sem prisel cez.

Glede HIMYM delim mnenje, sicer zelo solidna serija, ampak gre downhill (zal).

STASI ::

Glede SciFi suše. Trenutno se rola že 33. sezona dr. Whoja oziroma njegova 11. reinkarnacija. Skupaj je bilo posnetih 726 delov.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

Gregor P ::

Čeprav me dr. Who praktično spremlja že celo življenje, sem si ogledal le nekaj delov, namreč že kot otroku se mi je vedno zdel preotročji, ali naj rečem tak "abstrakten" (ampak sem gledal ker drugega ni bilo):D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Izi ::

Doctor Who je ena boljših serij. Je pa močno neobičajna, celo tako, da se je treba pred začetkom gledanja pripraviti in se malo poučiti za kaj se sploh gre.
Če si gledalec navajen Ameriških serij, brez predznanja ogleda 1 ali 2 dela Doktorja, je 99% gotovo, da se serije ne bo nikoli več dotaknil :D

Serija je Angleška. To je pomembno vedeti zato, da slučajno ne pričakujemo Ameriških vizualnih efektov. Na prvi pogled bo serija delovala močno zastarelo. Angleži jasno na tem področju ne morejo konkurirati Američanom, še posebno ko gre za Sci-Fi serijo, kjer ponavadi pričakujemo divjo računalniško grafiko. Tega tu ni. Nekaj iskric, malo dima in roboti škatlastih oblik.

Druga stvar je žanr, ki je sicer Sci-Fi avanturistična drama, ampak s precej humorja, kar ni nikjer omenjeno. Gre pa za prikrit Angleški humor, ki je obvezen v vsaki še tako resni Angleški seriji, tukaj pa gredo še malo naprej in jih dostikrat zanese celo v parodijo.
Serije torej ne smemo jemati preveč resno, čeprav se trudi biti resna.

Šele ko smo pripravljeni na Angleški humor, ki je popolnoma drugačen kot Ameriški in na zastarelo vizualno podobo, smo pripravljeni na serijo in potem nagrajeni z odlično igro in zgodbo, kakršnih v Ameriških serijah nikoli ne moremo videti.

V osnovno znanje pa sodi še vedenje, da se v tej dostikrat precej bizarni zgodbi Doktor skoraj na vsakih par sezon preoblikuje v novo osebo, ki si najde novega spremljevalca in ko se ravno navadimo na igralsko zasedbo se vsi komplet zamenjajo, zgodba pa gre naprej kot da se ni nič zgodilo. Tako imamo sedaj že enajstega Doktorja.

Čeprav ima vsak del svojo kratko zgodbo je serija nadaljevanka z rdečo nitjo in je treba začeti gledati vedno na začetku sezone.
Za stare mačke, ki zgodbo že dobro poznajo lahko kakšno sezono tudi izpustijo brez panike, za nove gledalce pa je obvezno začeti s sezono iz leta 2005.
Mislim, da se je že vsakemu fanu Doktorja zgodilo, da je kakšen Doktor enostavno preveč antipatičen, da bi ga lahko spremljal naprej in takrat je bolje spustiti sezono ali dve, dokler ne pride novi Doktor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Gregor P ::

Verjamem, da ni čisto naključje, da je že 11 doktor:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Izi ::

Gregor P je izjavil:

Verjamem, da ni čisto naključje, da je že 11 doktor:)
Ni naključje, prvih nekaj Doktorjev je že umrlo od starosti :P
Serija, z nekaj prekinitvami, teže že od leta 1963, kar je že 49 let nazaj. Prvi trije Doktorji so že pokojni, četrti je star 78 let, ...

Gregor P ::

Saj sam sem gledal predvsem tiste starejše dele, ne pa prvih, mislim da nekje okoli kakšnega tretjega doktorja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

STASI ::

meni je bil antipatičen kot doktor Christopher Eccleston. Zadnja dva sta mi pa cool. Aja pa za tiste ki ne poznate serije. Je tu še nekaj spinoffov: Torchwood, The Sarah Jane Adventures, K-9 and Company...
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Okapi ::

Verjamem, da ni čisto naključje, da je že 11 doktor
Zato pa je dr. Kdo.;)

Torchwood je pa drugače čisto normalna in zelo gledljiva serija (za razliko od Whoja:-)

O.

Izi ::

Okapi je izjavil:

Torchwood je pa drugače čisto normalna in zelo gledljiva serija (za razliko od Whoja:-)
Torchwood je marsikoga odvrnil zaradi mnogo preveč vsiljene homoseksualnosti. Tudi tisti bolj strpni morajo imeti kar dober želodec, da prebavijo vse tiste nazorne osladnosti, poljubljanja, zalizovanja in flirtanja med moškimi.
Če uspeš iti preko tega potem je zadeva bolj moderna in bolj realistična od Doctor Who, preprosto zato, ker je komajda še kaj sci-fi, razen tega, da je Kapitan Jack nesmrten. Gre bolj za kriminalko z nekaj ZF elementi, ampak sama zgodba pa po mojem mnenju ne dosega Doktorjeve.

Malo izstopa edino zadnja sezona "Torchwood: Miracle Day", ki so jo za razliko od ostalih naredili v Ameriško-Angleški koprodukciji in močan Ameriški vpliv naredi serijo bolj gledljivo za običajne gledalce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tomson ::

Mene pa zanima če sem še kakšno od res kvalitetnih serij spregledal, zvrst mi ni pomembna ... pod kvalitetne zame sodijo:
- Deadwood, Rome, Band of Brothers, Pacific, Breaking Bad, Dexter, Game of thrones, Suits, Californation ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

IL DIAVOLO ::

Tomson je izjavil:

Mene pa zanima če sem še kakšno od res kvalitetnih serij spregledal, zvrst mi ni pomembna ... pod kvalitetne zame sodijo:
- Deadwood, Rome, Band of Brothers, Pacific, Breaking Bad, Dexter, Game of thrones, Suits, Californation ...



Homeland, prison break, the walking dead, the killing, sherlock in seveda best of the best THE WIRE!

oemdzi ::

se strinjam, the wire nujno poglej

Izi ::

Okapi ::

Torchwood je marsikoga odvrnil zaradi mnogo preveč vsiljene homoseksualnosti.
Marsikaterega homofoba, ja.;)

O.

Lion29 ::

Izi je izjavil:

35 serij, ki jih moraš videti preden umreš
(od leta 2000 naprej)



bah stupid list... jih kar nekaj nisem pogledal... ampak suits si pa recimo ne zasluzi bit tam... je sicer gledljiva.. ampak cammon....

tja spadajo se serije

1. BOSTON LEGAL
2. Weeds
3. SG-1
4. My name is Earl
5. Dead Like Me
6. The West Wing
7. Spartacus

kot rezerve se:
The Good wife
Desperate Housewives
True Blood
The Vampire Diaries
Louie
Parenthood
Merlin

kot tretje rezerve
Smallville
Heroes
Once Upon a Time
Dollhouse
Everybody Hates Chris
Fringe
Gossip Girl
Harpers Island
Revenge
Scrubs



pa ziher sem se kako pozabu :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Jst ::

Smurf: Veliko ljudi mi pa pravi, da sta ravno tretja in četrta sezona boljša.

Sicer pa Farscape. Ko sem prvič dobil "priporočilo" sem pogledal prvi del in si mislil, da sem gledal nekaj drugega. Nekaj prvih delov je bil čisti šok zame. Prav nisem mogel biti pozoren pri gledanju. Potem sem gledal ene malo več kot 5 delov druge sezone in ene 5 delov tretje. To preko pol leta.

In s kupovanjem BluRayjev bom tudi nadaljeval. Itak se v tisti "harmoniki," ne more nič zgoditi mediju. Res je, da so kompletne ali Collectors Edition relativno drage, ampak dobiš zraven toliko več materiala (od video, audio commentary, do postrov, knjižic in v primeru BSG Cylona!!:)), da mi ni problem zapraviti 100EUR na nekaj mesecev. Hell, še za cigarete dam na mesec 50% več.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Okapi ::

Zakaj se reče dobri stari časi? Ker tako dobrih serij, kot so bile Twin Peaks, Northern Exposure, Seinfeld, Firefly, Bonanza, The Saint, Kamiondžije ... ne delajo več.;)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Tomson ::

Hvala vsem, našel kar nekaj novega materiala ....

Sicer pa po mojem osebnem okusu, če komu kaj prav pride, našteto po všečnosti:

1.Rome
2.Deadwood
3.Band of Brothers
4.Dexter
5.Firefly
6.Oz
7.Boardwalk Empire
8.Battlestar Galactica
9.Breaking Bad
10.Game of Thrones
11.Weeds
12.Suits
13.Prison Break
14.Californication
15.Walking Dead
16.The Sopranos
17.True Blood
18.Heroes
19.Modern Family
20.Lost

Trenutno pa v čakalni vrsti: The Wire, Arrested Development, Sherlock, Mad Men


Je pa zanimivo primerjat okus, nekomu je npr. neka serija top, ko meni niti približno ni ne zanimiva ne kvalitetna in verjetno obratno ... :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Nesta ::

Tomson je izjavil:

Hvala vsem, našel kar nekaj novega materiala ....

Sicer pa po mojem osebnem okusu, če komu kaj prav pride, našteto po všečnosti:

1.Rome
2.Deadwood
3.Band of Brothers
4.Dexter
5.Firefly
6.Oz
7.Boardwalk Empire
8.Battlestar Galactica
9.Breaking Bad
10.Game of Thrones
11.Weeds
12.Suits
13.Prison Break
14.Californication
15.Walking Dead
16.The Sopranos
17.True Blood
18.Heroes
19.Modern Family
20.Lost

Trenutno pa v čakalni vrsti: The Wire, Arrested Development, Sherlock, Mad Men


Je pa zanimivo primerjat okus, nekomu je npr. neka serija top, ko meni niti približno ni ne zanimiva ne kvalitetna in verjetno obratno ... :)



"Once upon a time" ne gledas oz ti ni cool?

Vidim da imas naceloma na seznamu vse moje top serije :) Jaz bi sicer se dodal Eureka pa mogoce Haven.
««
18 / 307
»»