» »

Raster očala

Raster očala

klemenSLO ::

Pozdravljeni,

na daleč malce slabše vidim 0.5 L/D. Zato za tv in avto uporabljam očala. Ima kdo kake izkušnje z rasterskimi očali? Malce sm pobrskal po netu. Načeloma naj bi pomagale. Cene se gibljejo od 10 -40 €, kar je malo - če res pomagajo.

Jih kdo uporablja?

lp klemen
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

tony1 ::

Tistih 40 EUR raje investiraj v boljši monitor...

Avenger ::

starost?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

klemenSLO ::

30
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Avenger ::

Kot pri vseh čudežnih napravah tudi pri teh očalih velja: če o tem ne slišiš na vsakem koraku govorit, verjetno ni čisto res. Kolikor vem, ta očala pomagajo krepiti očesne mišice in lahko pomagajo pri dioptriji, ki se pojavi s starostjo, drugače so pa nekaj, na čemer se da dobro zaslužit, če stojiš na drugi strani pulta. Če imaš stabilno dioptrijo, se pojdi operirat, če že ne moreš živet z očali/lečami...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

MeGreat ::

meni pomagajo, oči so po nošenju veliko bolj spočite ..

zavajon ::

Jaz sem jih enkrat proval pri sestri in začuda delujejo.
Imam namreč že težave pri branju majhnih črk ("sindrom dolgih rok", leta pač), npr. deklaracij na embalaži. Z njimi to z lahkoto preberem, le dovolj svetlobe mora biti, kajti skozi tiste luknjice ne pride vsa. Kupil sem neka kartonska za 5 EUR v BTC.
Res ni kos preluknjanega kartona toliko vreden, ampak glede na uporabno vrednost mi ni žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročilnica - Recept za očala (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11829795 (4176) energetik
»

Laserska operacija oči (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
809269175 (21349) trancer01
»

Ray-Ban očala - Fake (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10221951 (15516) Jst
»

Očala za izboljšanje vida

Oddelek: Loža
3715012 (13962) roginc
»

Kako odstraniti dioptrijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7921802 (15959) Bananovec

Več podobnih tem