» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
26 / 34
»»

Jerry000 ::

Pubeci...s čim se brijete po glavi? Imaste mašinco, žiletko,...? Jaz se z žiletko ampak iščem če je mogoče kakšna mašinca ko bi me na 0 postrigla...

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Pubeci...s čim se brijete po glavi? Imaste mašinco, žiletko,...? Jaz se z žiletko ampak iščem če je mogoče kakšna mašinca ko bi me na 0 postrigla...



Na nulo v smislu, da bi bila betica popolnoma gladka pa brez žiletke ne bo šlo na koncu, da narediš finiš.


vsak strižnik za lase brije na nulo. Jaz občasno uporabim potem na koncu še brivnik za brado in si betico "spoliram" do visokega leska.

Jerry000 ::

Z brivnikom gre lepo? Katerega pa imaš? Ma te žiletke so drage ful...20EUR za 3.

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Z brivnikom gre lepo? Katerega pa imaš? Ma te žiletke so drage ful...20EUR za 3.



Imam 10 let starega Brauna serije 3.



Jaz drugače uporabljam od Gilleta blue3 , ki so kao za enkratno uporabo.



Jaz se z eno takšno žiletko lepo brijem brez problema 1 mesec. Cena 3- eh okoli 4€ oz. 6-ih 6-7 €.

10 let nazaj je bil takšen braun serije 3 okoli 150€, danes je enak 70-80€.

Cene brivnikov o se zelo pocenile. S philipsovimi nimam izkušenj.

Danes se dobi za 150€ že kar serija 5 v SLoveniji ali tujina kakšno višjo serijo 7 recimo po ugodni ceni.

Meni braun bolj odgovarja, ker ima brivno mrežico in zmanjša iritacijo kože.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

IL_DIAVOLO ::

Raje majhen tic, kot pa izguba las. In ne, se ne norcujem. Ker tole pa ti po mojem res zbije samozavest.

Jerry000 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Raje majhen tic, kot pa izguba las. In ne, se ne norcujem. Ker tole pa ti po mojem res zbije samozavest.

Sploh ne. Men je kul bit pobrit, tudi ko sem imel lase sem se na 2mm bril :). Imam pa brado, tko da se je samo obrnilo ;)

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Z brivnikom gre lepo? Katerega pa imaš? Ma te žiletke so drage ful...20EUR za 3.



Imam 10 let starega Brauna serije 3.



Jaz drugače uporabljam od Gilleta blue3 , ki so kao za enkratno uporabo.



Jaz se z eno takšno žiletko lepo brijem brez problema 1 mesec. Cena 3- eh okoli 4EUR oz. 6-ih 6-7 EUR.

10 let nazaj je bil takšen braun serije 3 okoli 150EUR, danes je enak 70-80EUR.

Cene brivnikov o se zelo pocenile. S philipsovimi nimam izkušenj.

Danes se dobi za 150EUR že kar serija 5 v SLoveniji ali tujina kakšno višjo serijo 7 recimo po ugodni ceni.

Meni braun bolj odgovarja, ker ima brivno mrežico in zmanjša iritacijo kože.

Greš prvo s tem braumom in potem z žiletko čez ali samo braum? Ker sem gledal nekaj podobnega ampak ne vem kako na kratko to obrije.
A z eno od teh žiletk se 1 mesec briješ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Alien123 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Raje majhen tic, kot pa izguba las. In ne, se ne norcujem. Ker tole pa ti po mojem res zbije samozavest.


Takim beta ljudem kot si ti ziher. :D in se ne norcujem.

IL_DIAVOLO ::

Ne bit zdaj uzaljen. To je pac dejstvo.

Vazelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne bit zdaj uzaljen. To je pac dejstvo.

dajmo obratno: pleša ali 25cm tič?:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Jerry000 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne bit zdaj uzaljen. To je pac dejstvo.

Sej nismo užaljen...dejstvo pa tud ni :D. Sorry, tud če bi mel lase bi se bril. Če pa teb to ni ql pa ni treba posploševat. Če maš pa majhen tič pa ne bit užaljen, uporabi tehniko

IL_DIAVOLO ::

Seveda je dejstvo. Tako kot je dejstvo, da urejeni in pobriti lasje izgledajo neprimerljivo boljse od naravne plese. Nekateri so prav badass, posebej ce si se puscajo brado.

Brez zamere Jerry :)

Alien123 ::

Mene bi dosti bolj motlo, če bi majhen bil. In mislim da ženske bolj gledajo na višino, kot pa lase :D

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:


Greš prvo s tem braumom in potem z žiletko čez ali samo braum? Ker sem gledal nekaj podobnega ampak ne vem kako na kratko to obrije.
A z eno od teh žiletk se 1 mesec briješ?


Brivvnik obrije gladko, smao morjao biti lasje pod 1 mmm... brivnik je predvsme uporaben, ko si postrižen na nulo in potem vsak dna zbrivnikom pobriješ tisto , kar je zraslo in da je glava vedno gladka. Dela nimaš več kot za 2-3 minutke.


Jaz si trenutne ne brijem glave, uporabljam samo strižnik za lase s katerim se postrižem na nulo. Britvice mi povzročajo na glavi zaraščene lase in dobim mezolje.


Ko imaš enkrat glavo pobrito na nulo, je obraba britvice minimalna, če to počneš na 1-2 dneva resdno.

Vazelin ::

Alien123 je izjavil:

Mene bi dosti bolj motlo, če bi majhen bil. In mislim da ženske bolj gledajo na višino, kot pa lase :D

Tom cruise?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Moški z lasmi bo vedno bolj privlačen, pod pogojem da ni ena grdoba kot tisti brez.

IL_DIAVOLO ::

Vrascene dlake imas zaradi uporabe giletk, ki imajo vec rezil. Vec kot je rezil, bolj drazi kozo. Zacni uporabljat DE safety razor.

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vrascene dlake imas zaradi uporabe giletk, ki imajo vec rezil. Vec kot je rezil, bolj drazi kozo. Zacni uporabljat DE safety razor.


Problem imam samo na glavi, če si grem z britvico brit. Nimam pa problemov na vratu.

Vazelin ::

Lasje so običajno prvi znak ki nas obvestijo o minljivosti!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Alien123 ::

Vazelin je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Mene bi dosti bolj motlo, če bi majhen bil. In mislim da ženske bolj gledajo na višino, kot pa lase :D

Tom cruise?


Zdaj pa ga daj ob the rocka, al pa vin diesela.. ko palcek bi stal polek :D

bambam20 ::

Alien123 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Mene bi dosti bolj motlo, če bi majhen bil. In mislim da ženske bolj gledajo na višino, kot pa lase :D

Tom cruise?


Zdaj pa ga daj ob the rocka, al pa vin diesela.. ko palcek bi stal polek :D

Se popravljam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Alien123 ::

Od kje tebi ideja, da je špurav majhen clovek z lasmi bolj privlacen od dveh nabitih celavih tipov? :D..

Pusti ti tote sexy moske/zenske :D

IL_DIAVOLO ::

Steroidi enako delujejo na moskih manjse rasti. Enako izgubis lase in pridobis na masi ;)

Alien123 ::

Ja.. sam pr vlkih moskih je lepse videt nabitega, kot pa manjsiga..

Jerry000 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Seveda je dejstvo. Tako kot je dejstvo, da urejeni in pobriti lasje izgledajo neprimerljivo boljse od naravne plese. Nekateri so prav badass, posebej ce si se puscajo brado.

Brez zamere Jerry :)

Saj o tem je pa govora tu, jaz se brijem po glavi, brado pa ne ;)

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Greš prvo s tem braumom in potem z žiletko čez ali samo braum? Ker sem gledal nekaj podobnega ampak ne vem kako na kratko to obrije.
A z eno od teh žiletk se 1 mesec briješ?


Brivvnik obrije gladko, smao morjao biti lasje pod 1 mmm... brivnik je predvsme uporaben, ko si postrižen na nulo in potem vsak dna zbrivnikom pobriješ tisto , kar je zraslo in da je glava vedno gladka. Dela nimaš več kot za 2-3 minutke.


Jaz si trenutne ne brijem glave, uporabljam samo strižnik za lase s katerim se postrižem na nulo. Britvice mi povzročajo na glavi zaraščene lase in dobim mezolje.


Ko imaš enkrat glavo pobrito na nulo, je obraba britvice minimalna, če to počneš na 1-2 dneva resdno.

To je pa super, ker ze mi ne da vedno z žiletko, bi si kupil nek takšen brivnik, nekaj takšnega da ima še za brado:
https://www.mimovrste.com/moski-brivnik...

Misliš da je to OK?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:


To je pa super, ker ze mi ne da vedno z žiletko, bi si kupil nek takšen brivnik, nekaj takšnega da ima še za brado:
https://www.mimovrste.com/moski-brivnik...

Misliš da je to OK?



Mislim, da bo. Sploh nisem vedel, da obstaja tudi takšen kombiniran model. Tale model lahko uporabljaš tudi pod tušem, ker je vodooporen.

Po moje boš zadovoljen, samo je pa potrebno brivnik za uspeh na glavi uporabit vsaj na vsaka 2 dneva.

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


To je pa super, ker ze mi ne da vedno z žiletko, bi si kupil nek takšen brivnik, nekaj takšnega da ima še za brado:
https://www.mimovrste.com/moski-brivnik...

Misliš da je to OK?



Mislim, da bo. Sploh nisem vedel, da obstaja tudi takšen kombiniran model. Tale model lahko uporabljaš tudi pod tušem, ker je vodooporen.

Po moje boš zadovoljen, samo je pa potrebno brivnik za uspeh na glavi uporabit vsaj na vsaka 2 dneva.

Super, hvala :)

zan333 ::

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.

Jerry000 ::

Od začetka tudi nova frizura pri frizerju zgleda čudna. Potem se navadiš. Enako je ko se obriješ. Pa se ne z žiletko ampak z mašinco na nekaj mm sprvo. Potem ti bo šlo na živce to in boš žiletko vzel. Jaz imam raje z žiletko...je pa res da imam brado, kar malo pomaga (vsaj meni).

stara mama ::

Tud starost pomaga. Starejši kot si, bolj ti paše gola glava. K videzu starosti pa seveda tud pripomore brada ja.

Alien123 ::

Pr meni pa je obratno, ne grem z bajte ce ni glava obrita :D. Mam pa tudi gosto brado kar je plus

jype ::

zan333 je izjavil:

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.
Ni težko: Pomembno je, kaj je v glavi, ne kaj je na njej.

zan333 ::

Kaj si pa vaše dame kaj misljo, kr mojo je skr kap.

Starost pomaga, sam nemorm pa 20 let cakat.

Glede brade mam pa bolj neck beard ce bi si ju pustu, to pa tud negre.

Jerry000 ::

Bivša ni imela nič proti, je rekla da mi ful paše. Ne vem zakaj je to kao tabu, saj pa lej kok je pobritih od znanih oseb do manj znanih oseb...čisto nič ni narobe to ali grozljivega. Men se zdi bolš pobrit kot pa met neki kvazi redke lase ali plešo, veliko bolj urejeno zgleda.

Alien123 ::

Nenapisano pravilo je, če postajaš čelavi se je najboljše začet z žiletko brit. In se tudi ojačat.. zgleda dosti boljse, kot pa malo lasekov po glavi

jype ::

zan333 je izjavil:

Kaj si pa vaše dame kaj misljo, kr mojo je skr kap.
Navadla se je. Prav, da s preveč las zgledam k tofsy (tisti s pojočo travico) in me vsake toliko napade z mašinco in me detofsificira.

Kako sem videti zadeva predvsem njo, ker jaz svojih las itak ne vidim.

miko22 ::

zan333 je izjavil:

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.


Ne poslušaj mojstrov, ki pravijo, da je brez las isto ali boljse. Larifari. Poglej naokoli, kako ženske izbirajo moške. Ti bo to vse povedalo.
Idi k zdravniku(dermatologu), da ti določi tip plešavosti. Če ti določi, da je to gensko imaš na izbiro presajevanje ali propecio. vse je drago, možno, da tudi kaj škodljivo(večina piše, da lulči več ne stoji, če jemlješ propecio - jaz jo jemljem že 15 let pa sexam kot zajec:D ).
Če pa ni gensko, pa boš dobil zdravila in boš imel lase nazaj.
Aja, pa ukrepaj čimprej. Las izgubljen ne pride več nazaj. Meni več ne izpadajo, se je zaustavlo tam ko sem začel jemat propecio, vendar izgubljen ne začne rasti ponovno, ker izgubiš korenino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Jerry000 ::

miko22 je izjavil:

zan333 je izjavil:

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.


Ne poslušaj mojstrov, ki pravijo, da je brez las isto ali boljse. Larifari. Poglej naokoli, kako ženske izbirajo moške. Ti bo to vse povedalo.
Idi k zdravniku(dermatologu), da ti določi tip plešavosti. Če ti določi, da je to gensko imaš na izbiro presajevanje ali propecio. vse je drago, možno, da tudi kaj škodljivo(večina piše, da lulči več ne stoji, če jemlješ propecio - jaz jo jemljem že 15 let pa sexam kot zajec:D ).
Če pa ni gensko, pa boš dobil zdravila in boš imel lase nazaj.
Aja, pa ukrepaj čimprej. Las izgubljen ne pride več nazaj. Meni več ne izpadajo, se je zaustavlo tam ko sem začel jemat propecio, vendar izgubljen ne začne rasti ponovno, ker izgubiš korenino.

Ženske izbirajo tudi obrite, pojdi malo ven in poglej naokoli koliko jih je ;). Niso lasje edini faktor, tudi ne ključni.

Alien123 ::

miko22 je izjavil:

zan333 je izjavil:

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.


Ne poslušaj mojstrov, ki pravijo, da je brez las isto ali boljse. Larifari. Poglej naokoli, kako ženske izbirajo moške. Ti bo to vse povedalo.
Idi k zdravniku(dermatologu), da ti določi tip plešavosti. Če ti določi, da je to gensko imaš na izbiro presajevanje ali propecio. vse je drago, možno, da tudi kaj škodljivo(večina piše, da lulči več ne stoji, če jemlješ propecio - jaz jo jemljem že 15 let pa sexam kot zajec:D ).
Če pa ni gensko, pa boš dobil zdravila in boš imel lase nazaj.
Aja, pa ukrepaj čimprej. Las izgubljen ne pride več nazaj. Meni več ne izpadajo, se je zaustavlo tam ko sem začel jemat propecio, vendar izgubljen ne začne rasti ponovno, ker izgubiš korenino.


Ti si prizadet :8)

miko22 ::

Alien123 je izjavil:

miko22 je izjavil:

zan333 je izjavil:

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.


Ne poslušaj mojstrov, ki pravijo, da je brez las isto ali boljse. Larifari. Poglej naokoli, kako ženske izbirajo moške. Ti bo to vse povedalo.
Idi k zdravniku(dermatologu), da ti določi tip plešavosti. Če ti določi, da je to gensko imaš na izbiro presajevanje ali propecio. vse je drago, možno, da tudi kaj škodljivo(večina piše, da lulči več ne stoji, če jemlješ propecio - jaz jo jemljem že 15 let pa sexam kot zajec:D ).
Če pa ni gensko, pa boš dobil zdravila in boš imel lase nazaj.
Aja, pa ukrepaj čimprej. Las izgubljen ne pride več nazaj. Meni več ne izpadajo, se je zaustavlo tam ko sem začel jemat propecio, vendar izgubljen ne začne rasti ponovno, ker izgubiš korenino.


Ti si prizadet :8)


Mam pa lase :)

Alien123 ::

miko22 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

miko22 je izjavil:

zan333 je izjavil:

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.


Ne poslušaj mojstrov, ki pravijo, da je brez las isto ali boljse. Larifari. Poglej naokoli, kako ženske izbirajo moške. Ti bo to vse povedalo.
Idi k zdravniku(dermatologu), da ti določi tip plešavosti. Če ti določi, da je to gensko imaš na izbiro presajevanje ali propecio. vse je drago, možno, da tudi kaj škodljivo(večina piše, da lulči več ne stoji, če jemlješ propecio - jaz jo jemljem že 15 let pa sexam kot zajec:D ).
Če pa ni gensko, pa boš dobil zdravila in boš imel lase nazaj.
Aja, pa ukrepaj čimprej. Las izgubljen ne pride več nazaj. Meni več ne izpadajo, se je zaustavlo tam ko sem začel jemat propecio, vendar izgubljen ne začne rasti ponovno, ker izgubiš korenino.


Ti si prizadet :8)


Mam pa lase :)


pa mentalne probleme tudi

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:


Ženske izbirajo tudi obrite, pojdi malo ven in poglej naokoli koliko jih je ;). Niso lasje edini faktor, tudi ne ključni.


Potem pa primerjajmo te obritogalvce z unimi, ki imajo lase in kateri ima lepšo žensko ob sebi. Lasje so zelo velik faktor ali bo moški izgledal privlačno. Tipi brez las so v 99% vizuelno neprivlačni. Če bi bili tako privlačni, potem bi vsaj na 5 let bil eden izmed njih najbolj sexy moški na svetu pa se to ne zgodi. Do sedaj se je v zadnjih 39-ih letih zgodilo dvakrat, da sta bila izbrana za najbolj sexy moškega na svetu pleškota. To sta bila v 80-ih Sean Connery in The Rock. Vsi ostali so imeli lase!

Alien123 ::

Pol praviš, da majo lasati lepe ženske, čelavi pa grde? :D

Kakšne ženske majo eni lasati, ke jih z brenerom ne bi :))

Vazelin ::

Lasje so pomembni. To je dejstvo. Izpadanje las pa je ena izmed prelomnic v moškem življenju. Spomni nas, da se staramo, da smo minljivi, da smo že dosegli svoj vrh v fizičnem smislu. Za precej ljudi je izpadanje las precej frustrirajoča izkušnja.

Tisti ki premaga naravo na tem področju je instant milijarder.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Jerry000 ::

miko22 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

miko22 je izjavil:

zan333 je izjavil:

A ma kdo kak nasvet kak se s tem sprijaznit. Star sem komaj 21. Sem si obril glavo, sam zgledam obrit kt da mam raka. Bi rajš noso še tiste lase ki jih imam zaenkrat. Probam čim več vn zbajte bit, ker mi doma prov depra nabija.


Ne poslušaj mojstrov, ki pravijo, da je brez las isto ali boljse. Larifari. Poglej naokoli, kako ženske izbirajo moške. Ti bo to vse povedalo.
Idi k zdravniku(dermatologu), da ti določi tip plešavosti. Če ti določi, da je to gensko imaš na izbiro presajevanje ali propecio. vse je drago, možno, da tudi kaj škodljivo(večina piše, da lulči več ne stoji, če jemlješ propecio - jaz jo jemljem že 15 let pa sexam kot zajec:D ).
Če pa ni gensko, pa boš dobil zdravila in boš imel lase nazaj.
Aja, pa ukrepaj čimprej. Las izgubljen ne pride več nazaj. Meni več ne izpadajo, se je zaustavlo tam ko sem začel jemat propecio, vendar izgubljen ne začne rasti ponovno, ker izgubiš korenino.


Ti si prizadet :8)


Mam pa lase :)

Če si prizadet pa maš lase ti to nič ne pomaga ;)

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Ženske izbirajo tudi obrite, pojdi malo ven in poglej naokoli koliko jih je ;). Niso lasje edini faktor, tudi ne ključni.


Potem pa primerjajmo te obritogalvce z unimi, ki imajo lase in kateri ima lepšo žensko ob sebi. Lasje so zelo velik faktor ali bo moški izgledal privlačno. Tipi brez las so v 99% vizuelno neprivlačni. Če bi bili tako privlačni, potem bi vsaj na 5 let bil eden izmed njih najbolj sexy moški na svetu pa se to ne zgodi. Do sedaj se je v zadnjih 39-ih letih zgodilo dvakrat, da sta bila izbrana za najbolj sexy moškega na svetu pleškota. To sta bila v 80-ih Sean Connery in The Rock. Vsi ostali so imeli lase!

Hahaha s čim se ti človk tolažiš xD. Veš, zunanjost ni edini faktor. Če imaš lase in si bedak, ti lasje ne bodo nič pomagali da poskusiš žensko obdržati :D. Če pogledaš, je veliko moških z lasmi tudi samskih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

jype ::

Kako sta bila lahko plešasta tipa najbolj seksi, če so lasje tako zelo pomembni?

miko22 ::

Zakaj pa berete to temo, če lasje niso pomembni?

Jerry000 ::

Ker si ti trol in radi hranimo trole. In pa zato, da pridobimo kakšen nasvet glede žiletk, mašinc, kako se brijejo kateri. Nekateri pa iščejo kako zaustaviti izpadanje las. Nekaterim je vseeno, nekaterim ni. Meni je pač bolje bit obrit, nekaterim to ni všeč in niso vajeni.
Zakaj pa ti tukaj pišeš če imaš lase?

miko22 ::

Jerry000 je izjavil:

Ker si ti trol in radi hranimo trole. In pa zato, da pridobimo kakšen nasvet glede žiletk, mašinc, kako se brijejo kateri. Nekateri pa iščejo kako zaustaviti izpadanje las. Nekaterim je vseeno, nekaterim ni. Meni je pač bolje bit obrit, nekaterim to ni všeč in niso vajeni.
Zakaj pa ti tukaj pišeš če imaš lase?


Preverjam, kdaj bo svet lepši, pa vedno znova ugotovim, da nikoli, dokler bom bral takšne komentarje, ko nekateri drugo ne znate kot žalit. Torej če nekdo drugače misli, je trol, bedak, pa ne vem kaj vse.
Pa očitno najbolj žalijo tisti, ki nimajo las. Zanimivo, kaj pomanjkanje las pozvroči.

Jerry000 ::

miko22 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ker si ti trol in radi hranimo trole. In pa zato, da pridobimo kakšen nasvet glede žiletk, mašinc, kako se brijejo kateri. Nekateri pa iščejo kako zaustaviti izpadanje las. Nekaterim je vseeno, nekaterim ni. Meni je pač bolje bit obrit, nekaterim to ni všeč in niso vajeni.
Zakaj pa ti tukaj pišeš če imaš lase?


Preverjam, kdaj bo svet lepši, pa vedno znova ugotovim, da nikoli, dokler bom bral takšne komentarje, ko nekateri drugo ne znate kot žalit. Torej če nekdo drugače misli, je trol, bedak, pa ne vem kaj vse.
Pa očitno najbolj žalijo tisti, ki nimajo las. Zanimivo, kaj pomanjkanje las pozvroči.

Ker ti more folk 100x rečt pa še kar ne dojameš

Fist ::

Verjetno bom šel v Turčijo. Za tiste, ki ste šli prosim za odgovore:
- Kam ste šli oz. k kateremu kirurgu. Izbire je kar nekaj in ne vem za katerega se naj odločim
- Cena vidim, da je okoli 2000€. Pridejo še kakšni dodatni stroški kasneje?
- Koliko časa se čaka, da prideš na vrsto in izvedejo poseg od trenutka ko pošlješ zanimanje?
- Katera metoda je najboljša?
- Kakšni izraziti stranski učinki?

Upam, da bo kdo odgovoril. Hvala
««
26 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97250 (6666) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173774 (3171) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214572 (12589) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312576 (11455) Pithlit

Več podobnih tem