» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

strani: 1 ... 25 26 27 »

tt33 ::

Jaz bi samo rekel vsem, ki nameravate imeti presaditev, da prej res dobro preštudirate, kakšni so realni možni rezultati. Za dejansko plešaste - ko ti ostane bolj ali manj le še gola koža oz. veš, da je to tvoja prihodnost - jaz še nisem videl dobrega rezultata. Lasje skoraj vedno izgledajo hudo redki, sploh na zadnjem delu. Primeri: https://www.hairtransplantfue.org/asmed...

Kirurgu, ki si ne upa objaviti jasnih fotografij svojega dela, pa ni za zaupati. No, morda pa kdo pozna kaj boljšega in lahko deli ...

Vazelin ::

Evo, da vam malo dvignem duha

:D

Personanonim ::

"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

rupsi31 ::

Personanonim je izjavil:

:)):))

holonia999 ::

Če zna kdo za kakega vredu dermatologa za propecio (okolica mb) me prosim naj kontakira na zs. Pa če ma kdo kak višek doma pa ne uporablja več. mu odkupim po višji ceni ker je trenutno malo kriza z generiki iz tujine :'( :)):D

Fist ::

A propecio ti je dermatolog prepisal? Pomaga kaj? Stranski ucinki? Kaj je razlika med propecio pa minoxidilom

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Fist ()

miko22 ::

holonia999 je izjavil:

Če zna kdo za kakega vredu dermatologa za propecio (okolica mb) me prosim naj kontakira na zs. Pa če ma kdo kak višek doma pa ne uporablja več. mu odkupim po višji ceni ker je trenutno malo kriza z generiki iz tujine :'( :)):D

recept ti prepiše osebni zdravnik, tako da kar njemu povej.
Jaz mam nekaj viška generične propecie. ZS.

hamez66 ::

Zakaj pa lasulje niso bolj popularne, družbeno sprejemljive in tako naprej? Nekako najbolj smiselna izbira, ki ne vpliva na hormone, vizualno izgleda, za katero ni potrebna operacija, ... Samo "neki" je ful bad z lasuljami, pa ne vem točno kaj. Neka stigma... Zdej John Travolta je verjetno celo življenje nosil lasuljo, samo nekako nihče ni bil posebej pozoren na to. Da se, al kaj pravite?

Fist ::

Jaz grem verjetno do dr emrah cinik ce mi bo cas dopuscal. Porocam ce bo koga zanimalo

rupsi31 ::

hamez66 je izjavil:

Zakaj pa lasulje niso bolj popularne, družbeno sprejemljive in tako naprej? Nekako najbolj smiselna izbira, ki ne vpliva na hormone, vizualno izgleda, za katero ni potrebna operacija, ... Samo "neki" je ful bad z lasuljami, pa ne vem točno kaj. Neka stigma... Zdej John Travolta je verjetno celo življenje nosil lasuljo, samo nekako nihče ni bil posebej pozoren na to. Da se, al kaj pravite?

Da se. Travolta je ravno slab primer, ko se vidi takoj, da nosi lasuljo. Drugače pa lasulje iz naravnih las so drage.

Sicer pa lado bizovičar nosi lasuljo.

jype ::

miko22 je izjavil:

Zakaj pa berete to temo, če lasje niso pomembni?
Da opozorimo tiste, ki bi metali denar v jamo brez dna, da to nima pretiranega smisla, ker srečni ne bodo v nobenem primeru.

xardas ::

Pred nekaj meseci sem v tej temi spraševal za predloge strižnikov, pa nisem prejel nobenega odgovora.

Sam sem kupil tega, pa sem zadovoljen z njim.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: xardas ()
strani: 1 ... 25 26 27 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
923396 (1413) thetilko
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

337059 (5938) Pithlit
»

Je možno da gel za lase škoduje lasjem? (strani: 1 2 )

5510521 (7580) Blinder
»

Izpadanje las

424851 (4028) imagodei

Več podobnih tem