» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
34 / 34
»
»»

kuglvinkl ::

dobr, če je špaga, in če se potem res boljše počutiš, sure. Eni dajo 50k za avto...
Your focus determines your reallity

2dark ::

kuglvinkl je izjavil:

A to prow štekam, da lahko operacija stane 30k?


Odvisno kok goste lase želiš. Malo denarja malo glasbe.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kuglvinkl ::

No. malo las, bodimo konkretni :).
Your focus determines your reallity

2dark ::

Sta pa vsaj Elon Muck in Lewis Hamilton dokaz, da se da naredit presadit vrhunsko. Obsa sta bila dobesedno plešasta. Hamilton sicer tud brez las zgleda ok, MUsk bi zgledal pa smešno. Na drugi strani si pa težko predstavljam Jeffa Bezosa z lasmi ali Rocka. Rofl..

Pa tudi David Beckahm se je soočal s plešastjo in ima sedaj vsaj po videnem dobro urejeno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

pongping ::

Ok, dobil genericni finasteride-prostide 5mg, kar na recept brezplacno, hvala os zdravnici, naj bi bilo ze v osnovi poceni zdravilo. Me je opozorila da so to filmsko oblozene tablete da se taksne ne smejo rezat na kose, so kr majhni plan je rezat na 6 pa na dva dni jemat po 0.8mg. Ima kdo izkusnje z prostidom kot zdravilo proti izpadanju las?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pongping ()

okselp ::

pongping je izjavil:

Ok, dobil genericni finasteride-prostide 5mg, kar na recept brezplacno, hvala os zdravnici, naj bi bilo ze v osnovi poceni zdravilo. Me je opozorila da so to filmsko oblozene tablete da se taksne ne smejo rezat na kose, so kr majhni plan je rezat na 6 pa na dva dni jemat po 0.8mg. Ima kdo izkusnje z prostidom kot zdravilo proti izpadanju las?


A topical se ne da dobit? Ne vem, no, jaz se ne bi igral s tabletami. Sicer nameravam slej ali prej obiskati dermatologa (samoplačniško) in upam, da bo mozno kupiti topical - če bom lahko izbiral, bo finasteride 0.025 ali 0.03%. Baje je že ta koncentracija povsem zadosti.

Matheus ::

2dark je izjavil:

Sta pa vsaj Elon Muck in Lewis Hamilton dokaz, da se da naredit presadit vrhunsko. Obsa sta bila dobesedno plešasta. Hamilton sicer tud brez las zgleda ok, MUsk bi zgledal pa smešno. Na drugi strani si pa težko predstavljam Jeffa Bezosa z lasmi ali Rocka. Rofl..

Pa tudi David Beckahm se je soočal s plešastjo in ima sedaj vsaj po videnem dobro urejeno.


Za tak denar normalno, da je možna presaditev na vrhunskem nivoju. Pa še nekaj je izredno pomembnega. Elon Musk je bil občutno plešast spredaj ne pa zadaj, kjer se pobirajo lasje. Tam je imel po slikah sodeč zelo goste lase in takšni so že po defaultu neprimerno bolj primerni za presaditev las.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

okselp ::

Kaj uporabljate za dezinfekcijo/sterilizacijo dermarolerja in kje ste kupili? Na amazon.de ni nič namenskega (&da bi posiljali v slo). Bi rad kupil nekaj v spreju (ethanol ipd.) ampak v lekarnah nič ne najdem (wtf?). V Merkurju pa te zadev raje ne bi kupoval zaradi morebitnih primesi. Kakšen predlog?

hipertija ::

A lahko nekdo razloži, kje je finta, da hočeš proti naravi, svojemu telesu in si greš zadevo presadit? Čist na kratko simple? Ženske? patetično. Samozavest? patetično, tudi to ti je ne bo dvignilo na dolgi rok. Dokaz da lahko? patetično. Razumem nekoga, ki ne ve kam s kešom, takih v SLO ni... vsak ve kam, drugače ne bi goljufali...
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

musicfreak ::

hipertija je izjavil:

A lahko nekdo razloži, kje je finta, da hočeš proti naravi, svojemu telesu in si greš zadevo presadit? Čist na kratko simple? Ženske? patetično. Samozavest? patetično, tudi to ti je ne bo dvignilo na dolgi rok. Dokaz da lahko? patetično. Razumem nekoga, ki ne ve kam s kešom, takih v SLO ni... vsak ve kam, drugače ne bi goljufali...


Se pravi nekdo ki hodi na fitnes da pridobi konkretno misicno maso gre po tvoji logiki tudi proti naravi, ker po naravi ni nihce nabit. Ne, skusa samo izboljsat svoj videz. Pac ce to tehnologija omogoca, zakaj pa ne. Prevec uspesnih ljudi je bilo na operaciji da bi lahko rekel da hodijo samo nesamozavestni ljudje.
Jaz osebno mam raje lase kot pa dober avto npr. Imam od tega dosti vec. Ampak vsakemu svoje, ampak tega nekateri ne boste nikoli razumeli, ker je treba pac vse dol tlacit kar odstopa od standarda. Bodi srecen za koga raje, ce mu nekaj pomaga, pa tudi ce tebi to ni vsec.

okselp ::

hipertija je izjavil:

A lahko nekdo razloži, kje je finta, da hočeš proti naravi, svojemu telesu in si greš zadevo presadit? Čist na kratko simple? Ženske? patetično. Samozavest? patetično, tudi to ti je ne bo dvignilo na dolgi rok. Dokaz da lahko? patetično. Razumem nekoga, ki ne ve kam s kešom, takih v SLO ni... vsak ve kam, drugače ne bi goljufali...


Če je kdo tu patetičen, si to ti s tem tvojim vsiljevanjem, kako naj bi ljudje živeli. Si nadležen kot muha že v ostalih temah. Boš moral še pošteno delati na sebi, ker ima očitno hude težave sam s seboj, da se tako obremenjuješ z življenji drugih. Pusti ljudem živeti, kakor jim paše! Mi greste taki pacienti res na k... Boli me k... za tvoje mnenje, boli me k..., kako ti živiš, tako da se tudi tebi ni potrebno obremenjevati z življenji drugih. Sploh pa ne z življenji anonimnega folka po forumih. Pacient.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: okselp ()

Ziga1993 ::

okselp je izjavil:

pongping je izjavil:

Ok, dobil genericni finasteride-prostide 5mg, kar na recept brezplacno, hvala os zdravnici, naj bi bilo ze v osnovi poceni zdravilo. Me je opozorila da so to filmsko oblozene tablete da se taksne ne smejo rezat na kose, so kr majhni plan je rezat na 6 pa na dva dni jemat po 0.8mg. Ima kdo izkusnje z prostidom kot zdravilo proti izpadanju las?


A topical se ne da dobit? Ne vem, no, jaz se ne bi igral s tabletami. Sicer nameravam slej ali prej obiskati dermatologa (samoplačniško) in upam, da bo mozno kupiti topical - če bom lahko izbiral, bo finasteride 0.025 ali 0.03%. Baje je že ta koncentracija povsem zadosti.


Prijatelj, vidim tvoje obupane komentarje.
Topical finasteride je marketinška shema, ki ne nudi praktično nobenih učinkov. V primeru če imaš polno glavo las ti lahko preloži izpadanje za kakšno leto ali 2, v nasprotnem primeru je neuporabno. Ni sploh primerljivo z tabletami.
Sicer pa če si že če čisto plešast ti niti finasteride v tableti nebo pomagal.
V tvoji situaciji edina zadeva, ki ti morda lahko pomaga oživeti lase je dutasteride(avodart) ki zradira 98% sistemskega DHT-ja, v primerjavi z finasteride ki zniža za 65%.
Ampak iskreno povedano, čakal si predolgo. Če nimaš več svojih las ti verjetno nebo pomagal niti tablet, niti presaditev las(ker nimaš na voljo graftov).

Lp

Ziga1993 ::

vesoljec1212 je izjavil:

Ker so mi operacijo delali neki tehniki, kot omenjaš zgoraj. Tudi finasterida ne jemljem, niti ga nočem, prav temu sem se hotel z operacijo izognit. Danes mi je žal da si nisem obril glave. Poleg tega zgleda dokaj nenaravno.


Finasterid moraš jemati nujno, če greš na presaditev las.
Če ti tega ni povedal zdravnik, ki ti je delal transplantacijo, potem so ti verjetno samo pograbili denar na hitro.
Odloči se, tablet ali pleša, druge varjante nimaš.

musicfreak ::

Ziga1993 je izjavil:

okselp je izjavil:

pongping je izjavil:

Ok, dobil genericni finasteride-prostide 5mg, kar na recept brezplacno, hvala os zdravnici, naj bi bilo ze v osnovi poceni zdravilo. Me je opozorila da so to filmsko oblozene tablete da se taksne ne smejo rezat na kose, so kr majhni plan je rezat na 6 pa na dva dni jemat po 0.8mg. Ima kdo izkusnje z prostidom kot zdravilo proti izpadanju las?


A topical se ne da dobit? Ne vem, no, jaz se ne bi igral s tabletami. Sicer nameravam slej ali prej obiskati dermatologa (samoplačniško) in upam, da bo mozno kupiti topical - če bom lahko izbiral, bo finasteride 0.025 ali 0.03%. Baje je že ta koncentracija povsem zadosti.


Prijatelj, vidim tvoje obupane komentarje.
Topical finasteride je marketinška shema, ki ne nudi praktično nobenih učinkov. V primeru če imaš polno glavo las ti lahko preloži izpadanje za kakšno leto ali 2, v nasprotnem primeru je neuporabno. Ni sploh primerljivo z tabletami.
Sicer pa če si že če čisto plešast ti niti finasteride v tableti nebo pomagal.
V tvoji situaciji edina zadeva, ki ti morda lahko pomaga oživeti lase je dutasteride(avodart) ki zradira 98% sistemskega DHT-ja, v primerjavi z finasteride ki zniža za 65%.
Ampak iskreno povedano, čakal si predolgo. Če nimaš več svojih las ti verjetno nebo pomagal niti tablet, niti presaditev las(ker nimaš na voljo graftov).

Lp


jaz bi na njegovem mestu gledal raje za hair sistemi, ce je ze skoraj popolnoma plesast in bi res rad lase in se ne more sprijaznit s pleso, ker so sanse da bo mel po operaciji las (verjetno bi rabil vsaj 2, ce ne 3) gosto izjemno minimalne.

Ziga1993 ::

musicfreak je izjavil:

Ziga1993 je izjavil:

okselp je izjavil:

pongping je izjavil:

Ok, dobil genericni finasteride-prostide 5mg, kar na recept brezplacno, hvala os zdravnici, naj bi bilo ze v osnovi poceni zdravilo. Me je opozorila da so to filmsko oblozene tablete da se taksne ne smejo rezat na kose, so kr majhni plan je rezat na 6 pa na dva dni jemat po 0.8mg. Ima kdo izkusnje z prostidom kot zdravilo proti izpadanju las?


A topical se ne da dobit? Ne vem, no, jaz se ne bi igral s tabletami. Sicer nameravam slej ali prej obiskati dermatologa (samoplačniško) in upam, da bo mozno kupiti topical - če bom lahko izbiral, bo finasteride 0.025 ali 0.03%. Baje je že ta koncentracija povsem zadosti.


Prijatelj, vidim tvoje obupane komentarje.
Topical finasteride je marketinška shema, ki ne nudi praktično nobenih učinkov. V primeru če imaš polno glavo las ti lahko preloži izpadanje za kakšno leto ali 2, v nasprotnem primeru je neuporabno. Ni sploh primerljivo z tabletami.
Sicer pa če si že če čisto plešast ti niti finasteride v tableti nebo pomagal.
V tvoji situaciji edina zadeva, ki ti morda lahko pomaga oživeti lase je dutasteride(avodart) ki zradira 98% sistemskega DHT-ja, v primerjavi z finasteride ki zniža za 65%.
Ampak iskreno povedano, čakal si predolgo. Če nimaš več svojih las ti verjetno nebo pomagal niti tablet, niti presaditev las(ker nimaš na voljo graftov).

Lp


jaz bi na njegovem mestu gledal raje za hair sistemi, ce je ze skoraj popolnoma plesast in bi res rad lase in se ne more sprijaznit s pleso, ker so sanse da bo mel po operaciji las (verjetno bi rabil vsaj 2, ce ne 3) gosto izjemno minimalne.




Vidiš to je jebeno, ko ljudje berejo zgodbice na internetu pa se bojijo finasterida. Če bi začel jemat finasterid, ko je še imel svoje lase bi imel še zmeraj grivo na glavi, zaupaj znanosti namesto Googlu. Po toči zvoniti je prepozno.

Verjetno je tudi eden izmed tistih, ki misli da nas z cepivi hočejo zastrupit :D

hamez66 ::

Boljše se sprijaznit. Res že nekaj mesecev nisem pomislil na plešo, dokler nisem odprl te teme.. :)

Otrok te ima rad ne glede na laske, žena se pa tudi stara, kot se vsi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

A110 ::

Par let pred 30 se mi je začelo na robih čela pojavljati rahlo dvigovanje lasišča. Drugače imam zelo goste lase, ki pri frizerju še vedno potrebujejo redčenje. V družini Je prisotno nekaj ravno take plešavosti, da se ob straneh začne rahlo dvigovati lasišče. Ocenil bi, da je norwood scale največ 2. Ni še nič kritičnega, ampak bi vseeno raje preventivno preprečil širjenje. Opažam, da je 5% Minoxidil v slovenskih lekarnah okoli 50e na 60ml, v avstriji pa je takšna cena za 3 stekleničke po 60e. Je že kdo naročeval iz avstrije oz fizično šel kupiti v avstrijske lekarne? Kolikor vem, je Minoxidil na voljo brez recepta. Hvala

Nikonja ::

Če sm prav razumel potem finasteride dobiš dejansko sam pri osebnem zdravniku - a ste zdravniku povedali da jih rabite za lase ali kaj drugega, ker vidim da se vporabljajo za zdravljenje prostate.
Hvala

Ziga1993 ::

A110 je izjavil:

Par let pred 30 se mi je začelo na robih čela pojavljati rahlo dvigovanje lasišča. Drugače imam zelo goste lase, ki pri frizerju še vedno potrebujejo redčenje. V družini Je prisotno nekaj ravno take plešavosti, da se ob straneh začne rahlo dvigovati lasišče. Ocenil bi, da je norwood scale največ 2. Ni še nič kritičnega, ampak bi vseeno raje preventivno preprečil širjenje. Opažam, da je 5% Minoxidil v slovenskih lekarnah okoli 50e na 60ml, v avstriji pa je takšna cena za 3 stekleničke po 60e. Je že kdo naročeval iz avstrije oz fizično šel kupiti v avstrijske lekarne? Kolikor vem, je Minoxidil na voljo brez recepta. Hvala



Minoxidil ne naredi nič glede vzroka izpadanja las. Preventiva je finasteride, ne minoxidil.
Če hočeš svoje lase obdržati v stara leta se čimprej loti finasterida.

Nikonja je izjavil:

Če sm prav razumel potem finasteride dobiš dejansko sam pri osebnem zdravniku - a ste zdravniku povedali da jih rabite za lase ali kaj drugega, ker vidim da se vporabljajo za zdravljenje prostate.
Hvala




5mg finasterida se uporablja za zdravljenje prostate, 1mg finasterida pa za preprečevanje pleše.
Zdravilo je popolnoma varno, na začetku pade libido, prvi mesec je tudi občutek kot da bi te nekdo uščipnil za jajca. Po 4h-6h tednih jemanja bodi stranski efekti izvedeli, ko telo skompenzira svoj hormonski profil.

Ziga1993 je izjavil:

A110 je izjavil:

Par let pred 30 se mi je začelo na robih čela pojavljati rahlo dvigovanje lasišča. Drugače imam zelo goste lase, ki pri frizerju še vedno potrebujejo redčenje. V družini Je prisotno nekaj ravno take plešavosti, da se ob straneh začne rahlo dvigovati lasišče. Ocenil bi, da je norwood scale največ 2. Ni še nič kritičnega, ampak bi vseeno raje preventivno preprečil širjenje. Opažam, da je 5% Minoxidil v slovenskih lekarnah okoli 50e na 60ml, v avstriji pa je takšna cena za 3 stekleničke po 60e. Je že kdo naročeval iz avstrije oz fizično šel kupiti v avstrijske lekarne? Kolikor vem, je Minoxidil na voljo brez recepta. Hvala



Minoxidil ne naredi nič glede vzroka izpadanja las. Preventiva je finasteride, ne minoxidil.
Če hočeš svoje lase obdržati v stara leta se čimprej loti finasterida.

Nikonja je izjavil:

Če sm prav razumel potem finasteride dobiš dejansko sam pri osebnem zdravniku - a ste zdravniku povedali da jih rabite za lase ali kaj drugega, ker vidim da se vporabljajo za zdravljenje prostate.
Hvala




5mg finasterida se uporablja za zdravljenje prostate, 1mg finasterida pa za preprečevanje pleše.
Zdravilo je popolnoma varno, na začetku pade libido, prvi mesec je tudi občutek kot da bi te nekdo uščipnil za jajca. Po 4h-6h tednih jemanja bodi stranski efekti izveneli, ko telo skompenzira svoj hormonski profil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ziga1993 ()

pongping ::

Ok. YT *strokovnjaki* trdijo da najboljsa varijanta je mesanca zmletega finasterida v topical minoxidil 60ml + dermaroller 1mm. Ne mores pa dobit pravega infoja kolk tablet/mg zmlet na 60mg minoxa, eni trdijo da je 7mg prava mera 1,5 x 5mg tablet drugi pa 30mg oz 6 tablet x 5mg. Spet smo do minoxidila, kje nabavit poceni? Costco zal ne posilja v EU, tam je cena 17-20e za 6pack x60ml kirkland.

Ziga1993 je izjavil:

okselp je izjavil:

pongping je izjavil:

Ok, dobil genericni finasteride-prostide 5mg, kar na recept brezplacno, hvala os zdravnici, naj bi bilo ze v osnovi poceni zdravilo. Me je opozorila da so to filmsko oblozene tablete da se taksne ne smejo rezat na kose, so kr majhni plan je rezat na 6 pa na dva dni jemat po 0.8mg. Ima kdo izkusnje z prostidom kot zdravilo proti izpadanju las?


A topical se ne da dobit? Ne vem, no, jaz se ne bi igral s tabletami. Sicer nameravam slej ali prej obiskati dermatologa (samoplačniško) in upam, da bo mozno kupiti topical - če bom lahko izbiral, bo finasteride 0.025 ali 0.03%. Baje je že ta koncentracija povsem zadosti.


Prijatelj, vidim tvoje obupane komentarje.
Topical finasteride je marketinška shema, ki ne nudi praktično nobenih učinkov. V primeru če imaš polno glavo las ti lahko preloži izpadanje za kakšno leto ali 2, v nasprotnem primeru je neuporabno. Ni sploh primerljivo z tabletami.
Sicer pa če si že če čisto plešast ti niti finasteride v tableti nebo pomagal.
V tvoji situaciji edina zadeva, ki ti morda lahko pomaga oživeti lase je dutasteride(avodart) ki zradira 98% sistemskega DHT-ja, v primerjavi z finasteride ki zniža za 65%.
Ampak iskreno povedano, čakal si predolgo. Če nimaš več svojih las ti verjetno nebo pomagal niti tablet, niti presaditev las(ker nimaš na voljo graftov).

Lp

Ni res, ucinki proti izpadanju las naj bi bili podobni ce ne boljsi z precej nizjo sistemsko izpostavljenost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pongping ()

2dark ::

musicfreak je izjavil:



jaz bi na njegovem mestu gledal raje za hair sistemi, ce je ze skoraj popolnoma plesast in bi res rad lase in se ne more sprijaznit s pleso, ker so sanse da bo mel po operaciji las (verjetno bi rabil vsaj 2, ce ne 3) gosto izjemno minimalne.




Je pri nas hair sistem ali samo v tujini?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

okselp ::

A iz Srbije je kdo že naročal? Baje v Srbiji finasteride ni na recept (za zdravljenje pleše) zato se lahko prodajajo brez recepta.

Torej zanima me tale stran:

https://www.hemiacosmetics.com/

Me je pa na reddit nasmejal tale komentar, ker niso prepričani, če je zadeva legit: "I'm on finagen just 0.025% topical fin. I've contemplated just drinking 4ml to test if I get ball aches, which is a symptom I have on oral fin" :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: okselp ()

mojsterleo ::

Okrog 5 let imam na zadnjem delu glave na lasišču in vratu neko trdovratno vnetje. Sprva mi je zdravnik predpisal klindamicin antibiotik za mazanje, pa potem tudi Sumamed; stvar je umirilo deloma tudi cinkovo mazilo ki suši akne. Žal se problem ponovno pojavi, še posebno nadležno je poleti.
Osebni zdravnik me je napotil k dermatologu, ta pa sumi na folikulitis, in me je dal na 'punch' biopsijo na vratni koži. Kolikor sem bral, je biopsija blazno neprijetna in je okrevanje precej dolgo, pa se mi nekako ne zdi smiselno da bi šel na biopsijo in tvegal trajno brazgotino na vratu ali drugo postoperativno poškodbo. Ali ima kdo kakšne izkušnje s tem?

J.McLane ::

Tole sem zasledil, a je za verjeti, da ne jemlje finasteride?



https://protocol.bryanjohnson.com/#hair...
Custom hair formulation. Recipe:
Caffeine USP 1%
Finasteride USP 0.25%
Minoxidil USP 5%
Azelaic Acid 1.5%
Diclofenac 0.5%
Tea Tree Oil 5%
Rosemary Oil 0.37%
Ginko Biloba 0.05%
Biotin 0.01%
Melatonin USP 0.0033%

Tole je pa ena draga kapca :)
https://www.capillus.com/products/capil...
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

okselp ::

Kako, da ne jemle finasteride? Saj piše, da ga je v raztopini 0.25% kar je ekvivalen 2.5mg v tableti. Torej ne samo, da ga jemle, še hudičevo visoko koncentracijo ga.

J.McLane ::

Jemlje kot tablete sem mislil..
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

okselp ::

Saj je že kar nekaj razsikav pokazalo, da je topical fin enako, če ne še bolj učinkovit kot tablete. Seveda na mesta, kjer se nanaša. Tip si na glavo torej daje 2.5mg fina, priporočena doza v tabletah pa je 1mg. Me ne preseneča, da ima posledično tako dobre rezultate.

enemon ::

Mislim, da da k takšni rasti bolj prispeva minoxidil, ki je tudi v raztopini. Finasterid večinoma vzdržuje trenutno stanje.

User77 ::

Pozdravljeni, ima kdo izkusnje ali pa da ve kaj o kliniki VatanMed v Bosni za presaditev las? Zaslediv sem nekaj pozitivne komentarje glede rezultatov in ocene klinike.

2dark ::

J.McLane je izjavil:

Tole sem zasledil, a je za verjeti, da ne jemlje finasteride?





Upam, da ne boš pri 47-ih izgledal tako slabo kot tale šarlatan.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

2dark ::

In še vprašanje. Zakaj 52 letni Elon Musk izgleda boljše od 47 letnega Johnsona. In zakaj bo 65 letni Musk izgledal bolje kot Johnson pri 60-ih, ki bo izgledal kot slabo ohranjen 70 letnik.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

J.McLane ::

Morda zato ker to samo tebi tako zgleda? Vem, smešno, ampak na podlagi izgleda določat starost bi moral zajeti oceno nekih n oseb in iz tega pogledati povprečje, ker morda si pa samo ti na nekem koncu gausa.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

2dark ::

J.McLane je izjavil:

Morda zato ker to samo tebi tako zgleda? Vem, smešno, ampak na podlagi izgleda določat starost bi moral zajeti oceno nekih n oseb in iz tega pogledati povprečje, ker morda si pa samo ti na nekem koncu gausa.


Na podlagi izgleda se določa starost. Da. Johnnson zgleda obupno postaran. V njegovi betici je slika, da je on enako star kot njegov sin. Trololo.

Kot sem zapisal. Elon Musk je star 52 pa zgled amlajše kot tale JOhnson, ki je star 45 in zgleda kot, da je 58 letnik z ogromno plastičnimi operacijami. To, da ima minimalno podkožne maščobe mu ne gre v plus, ker se to vidi na koži na pbrazu njegovem ne zdravem načinu življenja.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

simonicmitja ::

Veliko vas ve o presaditvah, tabletah...
Ste bili na operaciji, jeste tablete?
Od 34 strani komentarjev je zelo malo potrjenih iz lastnih izkušen vsej tako se bere
Jaz lahko povem, da se da lase presaditi za manj kod 2 tisoc € v odlicni kliniki v Turciji, brez vseh teh tablet ki jih nastevate, jaz prvic slisim za vse te tablete.
Imam lastno izkušnjo in se ducat svojih znancev, ki lahko potrdijo v zivo in foto dokazi, da je zadeva zelo ok in da ne govorimo o manjku par las ampak konkretni plesi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

stara mama ::

Zdaj pa hitro naval zasebnih sporočil z vprašanji, koga pozna ta novo-registrirani agent....... ammm mislim rečt uporabnik!
očitno sistem provizij še vedno teče, so vsaj registrirani zdravniki tisti, ki izvajajo poseg?

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

stevemcq_ ::

simonicmitja je izjavil:

Veliko vas ve o presaditvah, tabletah...
Ste bili na operaciji, jeste tablete?
Od 34 strani komentarjev je zelo malo potrjenih iz lastnih izkušen vsej tako se bere
Jaz lahko povem, da se da lase presaditi za manj kod 2 tisoc € v odlicni kliniki v Turciji, brez vseh teh tablet ki jih nastevate, jaz prvic slisim za vse te tablete.
Imam lastno izkušnjo in se ducat svojih znancev, ki lahko potrdijo v zivo in foto dokazi, da je zadeva zelo ok in da ne govorimo o manjku par las ampak konkretni plesi.


Kar je seveda čista laž in zavajanje uporabnikov, za kar bi moral biti banan iz foruma. Vsak ki je šel na presaditev las, bo moral do konca življenja, seveda vkolikor bo želel zadržati presajen las, jemati finestarid. To ti bo zagotovil vsak kirurg, ki bo opravil to storitev.

simonicmitja ::

Zivite se naprej v svojem prav?
Jaz vem kaj jem in kaj dobim ali ne.
Mi je vsec, da ste eni prepricani v svoj prav.
Saj rabimo tudi kaj ljudi brez las???

Relanium ::

Pejd raje s Herto in Kokolom na kafe, boš vsem prišparal več časa in internetnega bandwitha.
Moderatorji, prosim eliminirajte tega reklamneža!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()
««
34 / 34
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97415 (6831) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173829 (3226) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214786 (12803) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312677 (11556) Pithlit

Več podobnih tem