» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
4 / 34
»»

krnekdo2 ::

chucki je izjavil:

Si le dosegel zadnji stadij :D


Zgleda da res :D

RobiHarley: ja, omenil sem za visoko čelo, ostalo nisem preverjal. Pač za visoko čelo pri meni minoxidil ni čisto nič pomagal oz. je stanje še precej poslabšal.

Ganon ::

krnekdo2 je izjavil:

Kmalu se bom pa začel tudi briti na 0mm


Sicer je dolgo trajalo ampak čestitam, prišel si k pameti.

timmm37 ::

robiharley, mi prosim posljes tvoj mail na zasebno sporocilo, da te lahko kontaktiram. lp,tim

krispe ::

Jaz sem začel uporabljat ta Rogaine Minoxidil 5%. Lasišče me ne srbi in draženje kože tudi ni prisotno kot pri nekaterih uporabnikih.
Ne vem pa če izdelek dejansko pomaga ker sem komaj začel uporabljat. Čez kakšen mesec ali dva se bo verjetno že vedelo če ima pozitivne učinke.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

matija30 ::

Pozdravljeni,po enem letu raziskovanja po svetovnih forumih sem se odločil za presaditev las v eni najboljših klinik v evropi s fue tehniko.Danes je to že tako vpeljan postopek,da je še sam vprašanje časa,kdaj ti žačnejo novi laski poganjat,enim takoj,večini pa po 3 mesecih,po enem letu,če je oseba zdrava,so lasje že gosti in močni.Sem pač tak,da se ne sprijaznim takoj,videz in moji lasje mi dost pomenijo,ne vem kako pa ostali gledate na to.Denar investiran v sebe se ti nabolj povrne.Sicer bodo pa že čez 5-10 let klonirali lasne mešičke,pa bo vsak lahko imel gostejšo čupo,raziskave in napredek najdete na forumih,najbolj znan je thebaldtruth.com..obvestim o rezultatih...lp

krispe ::

Katera pa je ta najboljša klinika v Evropi?

Kot si že sam povedal, lasje začnejo poganjat že po 2-3 mesecih.
Tukaj je ena spletna stran, ki vsebuje zgodbe uporabnikov, ki so prestali presaditev las:
Klik
In primer kako izgleda uspešna presaditev :D: klik
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

blackbfm ::

Bistvo je v tem da ko se ti enkrat tole sproži potem je vse skupaj tako kot scanje proti vetru. Pa tudi če ti uspe s presaditivjo ali whatever, je to kvečjem kratkoročno, kvaliteta las bo še vedno upadala (tanjši, bolj puhasti lasje)..tu je spet genetika. Trenutno pač ni dobrih rešitev (oz. tole kar obstaja je bolj za silo) drugače nihče več ne bi bil plešast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

matija30 ::

Ja se strinjam,veliko je dejavnikov,ki vplivajo na uspešno presaditev,pa rezultate,menda pa obljubljajo kr dolgo življenjsko dobo teh presajenih las,ker so vzeti od tam,kjer lasje niso občutljivi na tisti hormon,ki vpliva na odmrtje lasnega mešička,še najbolj plešast moški ima vzadaj na temenu lase,menda bo nekaj na tem.Problem je le,če po presaditvi izpadajo ostali lasje proti sredini glave,nastane smešna slika..js imam reciding hair line po lestvici norwood 3,pa ne izgubljam več las že enih 5 let,zato sem se odločil za postopek.Sicer je pa fue primeren za tiste,ki so manj plešasti,tam do norwood 4,ostali bolje briti na skina pa mal fitnesa pa je look lahko tud super...
Moja klinika je v turčiji,let imam že rezerviran.ima kdo izkušnje s turčijo?najbrž ne,niti na hr. forumu ni nobenga.Zgodba je popolnoma drugačna na nemških forumih.

blackbfm ::

menda pa obljubljajo kr dolgo življenjsko dobo teh presajenih las,ker so vzeti od tam


Saj to je problem ker jih vzamejo. Potem imaš pa povsod praktično redke lase...polovična rešitev tako kot vse ostalo.

;-) ::

Sicer mi lasje ne izpadajo, imam goste, imam pa že pri 22 letih četrt sivih, kar me sicer ne moti (eni se barvajo na sivo) in glede na to da se mi bolj kot ne fučka za vse mislim da tudi živci niso krivi (kot nekateri pravijo da je to posledica).

Zanima me če ima kdo kako idejo o vzroku sivenja razen tistih glede živcev in kako rešitev. To imamo dedno, oče je imel sive lase že pred 30 letom.

blackbfm ::

Kar je od živcev in stresa se načeloma popravi samo od sebe po nekem obdobju, leto, dve recimo. Drugače pa je dedno ja in nimaš kej. Gre pa za to da korenina preneha proizvajat barvilo. No reason:P

Lasje so tempirana bomba, žal. Meni so se v treh letih iz močnih, svilnatih, čvrstih totalno poslabšali lahko rečem sigurno za 75%, stanjšali, ogromno sivih (ko dobivaš opazke "ej kako pa da maš že sive?" ja sam tko hočem verjetno:)). Sam se strižem zdej na 1mm tak da jebeš vse, čeprav sem bil najbolj zadovoljen z dolgimi lasmi do ramen. Slabi geni, jebiga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

jype ::

matija30> ne vem kako pa ostali gledate na to.

Takole:

;-) ::

Ja sem že veliko bral o tem o pomanjkanju melanina itd. načeloma me itak to ne moti.

Je možno kaj jest ali delat da rataš še prej siv (čisto siv)?

krispe ::

Mislim, da še tega ni nihče omenil tu, da prekomerno masturbiranje(1x na dan ali pa celo večkrat na dan) lahko povzroči izpadanje las.
To pa zato, ker se ob izlivu sperme izloči zelo veliko energije in vitaminov, ki jih potrebuje koža, lasje, nohti itd.

So be aware :D
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

jype ::

A, zato majo dušebrižniki vedno tako redke lase!

Jaz sem pa slišal, da se ti roke posušijo.

Looooooka ::

nuclear je izjavil:

Mater ljudje so lačni po svetu, vi pa se sekirate za plešo. Kdaj se bodo ljudje že nehali sekirati za svojo lepoto vsak dan. Ustvarjen si tko kot ti je dala genetika, takšen si. Kaj čmo ne.

Obrij se na nulo, pa 2 uhana pa bot frajer... To je to.

Kaj pa ce je bogi revez grd in so tisti ostanki las edina stvar, ki mu se omogocata tisto prvo sanso.Face it...lepsi ljudje prej napredujejo.Vedno so in vedno bodo :)

Spajky ::

jype je izjavil:

..sem pa slišal, da se ti roke posušijo..
:)) ma meni se niso, ma sem zato moral obe zapestji (karpalni sindrom) operirat pred skoraj dvajset leti ;( ... torej utegne bit nekaj resnice na tem ;):D ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

timmm37 ::

je kdo naročil peno na izpadanjelas.com. dobil sem stekleničko ki je nekoliko drugačna kot tiste na slikcah originalov. Gre mogoce za ponaredke, ima kdo izkušnje s tem. lp

krispe ::

Jaz tam naročam Rogaine Minoxidil 5% in sem vedno dobil enako stekleničko kot je na sliki.
Ti si pa naročil Rogaine in so ti poslali Foligaine, ali kako?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Uporabnik99 ::

Enako se je zgodilo pri meni.
Naročil sem Foligain MINOXIDIL 5% in embalaža je bila nekoliko drugačna kot na proizvajalčevi strani.
(spredaj na embalaži številka 3 ni bila obkrožena z svetlo modro barvo vendar z temno modro).
Pisal sem prodajalcu ta mi je zatrdil da so sedaj nove večje embalaže.
In da gre definitivno za originalni izdelek.
Je tu kak uporabnik ki izdelek uporablja že dalj časa?
Jaz ga uporabljam skoraj mesec dni in moram reči da se izpadanje ni nekaj zaustavilo.
Mogoče se je celo pospešilo...

timmm37 ::

Kupil sem paket minoxidil pene 5%, ki zadostuje uporabi za 3 mesece. Pordam še zapakirano originalno z računom itd. Kodar zanima naj mi piše na privat. lp, tim

krnekdo2 ::

Uporabnik99 je izjavil:

Enako se je zgodilo pri meni.
Naročil sem Foligain MINOXIDIL 5% in embalaža je bila nekoliko drugačna kot na proizvajalčevi strani.
(spredaj na embalaži številka 3 ni bila obkrožena z svetlo modro barvo vendar z temno modro).
Pisal sem prodajalcu ta mi je zatrdil da so sedaj nove večje embalaže.
In da gre definitivno za originalni izdelek.
Je tu kak uporabnik ki izdelek uporablja že dalj časa?
Jaz ga uporabljam skoraj mesec dni in moram reči da se izpadanje ni nekaj zaustavilo.
Mogoče se je celo pospešilo...


pri meni se je izpadanje zelo pospešio, uporabljal sem ga pol leta, potem sem prenehal, sedaj (po 1 letu) mi izpadli lasje niso zrasli nazaj tko da sam res močno, močno odsvetujem minoksidil (za visoko čelo)!!! Stanje se je poslabšalo in zgovarjati se ne morem na nič, ker v navodilih lepo piše, da ni namenjen za visoko čelo! :( V glavem, minoxidil je eno veliko sranje.

krnekdo2 ::

Pa še na nekaj sem pozabil. Po Rogaine sem dobil na namazanem delu mozolje, ki se jih nisem znebil še do danes! Se kar pojavljajo in pojavljajo - nikoli prej nisem imel s tem težav, prav tako na drugih delih lasišča ni težav - težave so le tam, kjer sem si nanašal to prekleto Rogaine peno!

Okapi ::

In nauk vsega skupaj je, da če bi takrat, ko si odprl to temo, upošteval dobrohotne nasvete modrejših forumašev, ne pa trmoglavil po svoje, bi prihranil precej denarja, ne imel mozoljev in mogoče bi imel celo še kakšen las več. Sicer pa ne pravijo zaman, da vsaka šola nekaj stane;)

O.

Ganon ::

Okapi je izjavil:

In nauk vsega skupaj je, da če bi takrat, ko si odprl to temo, upošteval dobrohotne nasvete modrejših forumašev, ne pa trmoglavil po svoje, bi prihranil precej denarja, ne imel mozoljev in mogoče bi imel celo še kakšen las več. Sicer pa ne pravijo zaman, da vsaka šola nekaj stane;)

O.


Točno to, podpis!

krispe ::

Jaz ga zdaj uporabljam nekje 2 meseca in ne dobivam mozoljev ali kaj podobnega tam kjer nanašam peno.
O rezultatih še ne bom govoril ker je prehitro.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

lambda ::

Moraš počakat pol leta, da te strezne :D

timmm37 ::

Zdravo! Prodam 2 5% Rogaine peni. Zdraven dam tudi originalni račun, navodila itd. Ugodno!

timmm37 ::

Zdravo! Prodam 2 original peni Minoxidil Rogaine, z računom itd. Prodam po polovični ceni! če koga zanima naj mi piše na northar@gmail.com

Okapi ::

A so ti zrasli lasje in ne potrebuješ več?8-)

O.

krispe ::

S plešavostjo se bo očitno moral spopasti tudi slavni Justin Bieber.
 in to pri komaj 17-ih letih

in to pri komaj 17-ih letih

MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

timmm37 ::

haha ne ni se mi zaustavilo izpdanje las, pač pa sem se odločil, da se raje pobrijem na 0, na žalost šele po tem ko sem kupil paket treh pen:) torej še enkrat, če uporablja kdo rogaine minoxidil 5% naj me kontaktira, saj mu svoje zaloge prodam ZELO ugodno! lp

minimal1000 ::

Pozdravljeni! naj vam povem, da imam 2 prijatelja, ki sta na minoxidilu več kot eno leto in se je stanje izobljšalo. Tudi sam sem opazil "na žalost" visoko čelo in redkejše lase, zato sm frizuro skrajšal in nabavil rogain :) Sedaj ga uporabljam že 12 dni in spredaj mi je lase dosti "spucalo"...po domače rečeno se mi je še linija malo dvignila...ampak sem bral na njihovi strani da je to čisto običajno...uglavnem, k rogainu sem seveda dodal še tablete propecia...tko da ja, borba na polno proti izpadanju :) zdej pa me zanima, a ima kdo izkušnje s propecio? Jaz jo jemljem že kakšne 14 dni in ni nobenih stranskih učinkov, učinkov pa tudi ne :))))) dober, vem da je še prehiter...uglavnem, bral sem malo o stranskih učinkih...sedaj pa me zanima, ali je že kdo probal tabletko propecia dati na pol? in uživati pol tablete dnevno? ali bo učinek dosti manjši in ali se bo izpadanje sploh zavrlo? torej, če bi se zadeva dala tako uživat, bi bilo dokaj cenejše vse skupaj in manj riskantno.... kakšna so vaša mnenja ? uporabniki propecie? :))) in, se je že našel kdo ki mu rogaine pomaga?? :) jaz si bom verjetno mal z slikami pomagal... aja pa še to...na mašinco se brijem že od poletja in morem rečt da ženske interesira... 8-)

lambda ::

Ne skrbi, stranskih učinkov te zadeve skoraj nimajo. Tu so le določene kožne težave, impotenca, močneje izraženi joški, povečana poraščenost po drugih (običajno neporaščenih) delih telesa, rdečica, potenje, srbenje, težave z dihanjem, povečanje telesne teže itd. A to se sliši kot no big deal proti pleši. Le če imaš kake mačke pa pazi, minoxidil je za njih smrtno nevaren. Keep us posted.

minimal1000 ::

Nubes, si tud sam na propecii? najprej napišeš da ta zaddeva stranskih učinkov skor da nima...pol mi pa našteješ stranskih u dveh stavkih in zaklučiš z itd... :)))) to se verjetn ti mal šališ... drugač pa tud zdravnica zatrjuje da skor noben njen pacient ni tožaril po kakih stranskih učinkih...sj neveš več komu kej verjet...za rogain pa že postajam mal skeptičn, več zgubil kot pridobil...minoxidil bi mogl prodajat za redčenje ne pa za ponovno rast... bomo vidli kaj bo...tolk v prvem delu :)

minimal1000 ::

ja pa še to... čelo se mi zarad rogaina res dviguje, mi svetujete da ga opustim? kk mate kej izkušnje. propecia itaq zagrabi šele po treh mescih...da si neb s minoxom nardil več škode kot koristi???

lambda ::

Na propecii? Bodi resen, to je za otroke. Kokica je in ...

krispe ::

To je popolnoma normalno, da Rogaine oz. Regaine prvo stanje poslabša, saj se mora znebit tankih las, da lahko potem zrastejo novi, močnejši lasje. Jaz Regaine uporabljam kaka 2 meseca, mogoče kaj več in opažam nekaj novih laskov, ki so precej debelejši od prejšnjih. Za bolj očitne rezultate je treba počakat nekje pol leta. Moj predlog je: Še naprej nanašaj Regaine in boš videl, da se bo stanje izboljšalo.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

minimal1000 ::

Krispe...a ti ga nanašaš tudi na sprednji vrhnji del oz okolica čela?

Vitez ::

Kaj ste babe, al kaj. Pobriješ glavo, pa je.

-valvoline- ::

Prihodnost je itak takšna da bo vse 100% umetno...
http://www.eurolas.si/web/index.php/mos...

lambda ::

>> to se verjetn ti mal šališ

Ja čudn. Ne vem kako drugi na to gledate, ampak 10x več naredite zase in za svoje življenje, če trud, čas in denar namesto v to kemijo vložite v en brivnik za glavo (če vam s plešo ni živeti) in zadostno mero športa.

krispe ::

minimal1000 je izjavil:

Krispe...a ti ga nanašaš tudi na sprednji vrhnji del oz okolica čela?


Tako je.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

minimal1000 ::

evo...vsi podatki ter rezultati in opisi delovanj določenih produktov...če koga zanima...js sm zvedu dost zanimivih informacij, upam da komu kej pomaga...

http://www.bernsteinmedical.com/medical...

LP

detroit ::

No ma že kdo kake rezultate vidne? Men so zdj (nova tečna baba:DD) začel bolj izpadat imam feeling pa ne da sm plešast, samo ob teji hitrosti par let pa bom k žan luk pikard.
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

blackbfm ::

Lahko maš kakšno sezonsko foro da ti izpadejo začasno, lahko pa plešiš. Ko se ti enkat sproži to sranje, ti tableti in ostale zadeve ne morejo bistveno pomagat. Struktura in kvaliteta las se ti še vedno slabša. Bistvo je da so lasje čista genetika, in z zdravili nimaš kej dost za narest.

minimal1000 ::

propecia in/ali minoxidil , presaditev ali mašinca... druge ni. :) mene zanima ali ma kdo s propecio kakšne daljše izkušnje? Bi blo dobr, če mal pokomentira...

algo ::

detroit je izjavil:

No ma že kdo kake rezultate vidne? Men so zdj (nova tečna baba:DD) začel bolj izpadat imam feeling pa ne da sm plešast, samo ob teji hitrosti par let pa bom k žan luk pikard.


Pravo zdravilo za plešavost je znano že desetletja - KLIK. Do zdaj se je izkazalo kot edino, ki resnično učinkuje v 100%-ih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

7tom1ja ::

lambda je izjavil:

Ne skrbi, stranskih učinkov te zadeve skoraj nimajo. Tu so le določene kožne težave, impotenca, močneje izraženi joški, povečana poraščenost po drugih (običajno neporaščenih) delih telesa, rdečica, potenje, srbenje, težave z dihanjem, povečanje telesne teže itd. A to se sliši kot no big deal proti pleši. Le če imaš kake mačke pa pazi, minoxidil je za njih smrtno nevaren. Keep us posted.


resno me zanima zakaj pišeš take bedarije, kaj imaš od tega ?

lambda ::

Skrbim za malce sarkazma v tej temi zaprepadenih moških, ki mislijo, da se jim je svet podrl, ker jih najeda pleša.

Tudi mene se loteva, če te kaj pomiri. Če bi obstajala enostavna rešitev, bi takoj poprijel za zadevo. Ampak ozkogledno se mi pa zdi zatekanje k kemiji s kupom stranskih učinkov in vprašljivimi rezultati, v tem je bistvo ...
««
4 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97251 (6667) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173774 (3171) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214572 (12589) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312577 (11456) Pithlit

Več podobnih tem