» »

Hervis novoletno znižanje

Hervis novoletno znižanje

tt2 ::

Torej imam namen kupiti smuči v Hervisu, ampak me zanima, ker imajo trenutno 20% znižanje na smuči in ali morda kdo ve, če bo po novem letno znižanje še občutno večje, torej da se splača počakati ali pa jih naj kar kupim zdajle? :D

RockyS ::

Počakaj.

fosil ::

Možno da bojo cene nižje, ker bodo razprodaje, ampak bo pa zato izbira manjša.
Tako je!

Sc0ut ::

Jaz sem kupil lani po sezoni. Je bilo fajn znižano v sport 2000.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Drekcpekc ::

A kdo ve mogoče, kdaj bojo razprodaje v Supernovi? Nikakor ne morem nič pametnega najti na Guuglu.

genius11 ::

Jutri se začnejo uradno razprodaje, BTW v Avstriji so že 1 teden.

LeQuack ::

A se še komu zdi da je v Hervisu zadnje čase zelo slaba ponudba. Govorim o LJ (Vič, BTC), odkar so zmanjšali obe trgovine imajo veliko manj stvari, v primerjavi z Intersport in podobnimi. Imajo tisto kar je v katalogu v akciji, ampak recimo iščeš pulove imajo ravno ene 2 modela, hlače, bunde isto. A je kak razlog da so se odločili za to?
Quack !

starfotr ::

Ja, vsi rinejo v npr. Decathlon. Hervis je pač ob posel. Po moje bodo slej ko prej zaprli, tako je to naredil Gigasport že leta nazaj.

LeQuack ::

starfotr je izjavil:

Ja, vsi rinejo v npr. Decathlon. Hervis je pač ob posel. Po moje bodo slej ko prej zaprli, tako je to naredil Gigasport že leta nazaj.


Nisem še bil v tem Decathlonu, a nimajo samo eno trgovino v BTC ali so še kej? In ali imajo dejansko kakšno izbiro razen njihovih lastnik znamk?
Quack !

Bye ::

Kolikor mi je poznano, je trgovina še na Rudniku. Je nekaj malo izbire tudi drugih znamk, dasiravno prevladujejo njihove.

2dark ::

LeQuack je izjavil:

starfotr je izjavil:

Ja, vsi rinejo v npr. Decathlon. Hervis je pač ob posel. Po moje bodo slej ko prej zaprli, tako je to naredil Gigasport že leta nazaj.


Nisem še bil v tem Decathlonu, a nimajo samo eno trgovino v BTC ali so še kej? In ali imajo dejansko kakšno izbiro razen njihovih lastnik znamk?



Kvaliteta ni na nivoju. To je vse kar rabiš vedet.

Groot ::

2dark je izjavil:

LeQuack je izjavil:

starfotr je izjavil:

Ja, vsi rinejo v npr. Decathlon. Hervis je pač ob posel. Po moje bodo slej ko prej zaprli, tako je to naredil Gigasport že leta nazaj.


Nisem še bil v tem Decathlonu, a nimajo samo eno trgovino v BTC ali so še kej? In ali imajo dejansko kakšno izbiro razen njihovih lastnik znamk?



Kvaliteta ni na nivoju. To je vse kar rabiš vedet.


In v čem točno kvaliteta ni na nivoju? Več kot očitno govoriš na pamet. Ne rečem da so vse stvari na nivoju top znamk, ampak price to quality je zelo pogosto precej nad ponudbo drugih trgovin

jype ::

Ma, kvaliteta je čisto OK, še _piše_ gor, a je škart roba (in na tričetrt zastonj) ali resna roba (ki stane praktično isto kot high end stuff kjerkoli drugje). "Ni za vsakodnevno uporabo" in podobne reči.

2dark ::

Groot je izjavil:



In v čem točno kvaliteta ni na nivoju? Več kot očitno govoriš na pamet. Ne rečem da so vse stvari na nivoju top znamk, ampak price to quality je zelo pogosto precej nad ponudbo drugih trgovin



Jaz gledam, da dobim za svoj denar kvaliteto in udobje na dolgi rok. Tega v Decathlonu ni. Poceni izdelki, slabo izdelani, večina izdelkov notri ima tist nagravžen vonj, ki ga imajo najbolj poceni izdelki narejeni za reveže.

zato mi ne pisat, da je to super trgovina.

DObra primerjava za Decathlon je KIK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sportsdirect - nakup kolesa preko spleta

Oddelek: Loža
174834 (1657) knp36870
»

aktivna oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619036 (10715) slomakita
»

Zračnica/plašč za kolo

Oddelek: Šport
215495 (3550) DOOM_er
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918759 (12224) Okapi
»

Tekaška ura za merjenje srčnega utripa

Oddelek: Šport
182867 (2369) Karen

Več podobnih tem