» »

Kater program za organizacijo CDjev?

Kater program za organizacijo CDjev?

bastadu ::

Rabim en program za izdelavo kataloga in v katerega bom vnašal vso mojo zbirko CDjev. Poznam program WhereIsIt, ki je na tem področju zelo dober, ampak jaz rabim en takšen program, v katerega bo možno tudi napisati, kje se trenutno CD nahaja oz. komu sem ga posodil. A obstaja mogoče kakšen plugin za WhereIsIt ki bi to omogočal? Če ne pa bi rabil en drug program, ki bi služil temu namenu. Hvala za odgovore!

Mac ::

Pa saj WhereIsIt to omogoča.
_____________________________________
... lahko pa se seveda tudi motim ...

bastadu ::

Mi lahko poveš, kje natančno se nahaja ta funkcija:\

Han ::

Za začetek lahko desno-klikneš na CD. V meniju imaš vsaj tri možnosti vpisa dodatnih podatkov...

bastadu ::

Sedajle trenutno nimam možnosti uporabe tega programčka (ker me med tednom ni doma) in me še zanima, ali je ta možnost vpisa dodatnih podatkov namenjeno temu, kar jaz hočem, ali je to bolj za splošne zadeve? Ker bi bilo fino, da bi bila tudi funkcija printanja vseh CDjev, ki so posojeni in pri komu so itd...

Han ::

Funkcija je bolj splošne narave, je pa deloma ločena. Gre za User List, ki se odpre v svojem oknu. Pod "description" lahko vpišeš podatke, ki so potem vidni tudi pri tiskanju... Verjetno to ni prav tisto, kar imaš v mislih, a bi lahko zadoščalo za prvo silo.

bastadu ::

No jest rabim bolj specifičen program, ker si mislim (končno) organizirati vse CDje, tako da bi rabil kaj bolj konkretnega. Vseeno hvala!

ali3n ::

MP3 Collector ima možnost "Notes" - pa lahko sem vpišeš kdo si je kaj kdaj sposodil..
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

zile ::

Zame je najboljsi ant movie catalog, pa še free je :D

LoneWolf ::

WhereIsIt 3.50 ima vgrajeno tudi sledenje izposoje in izposojanja CDjev (komu/od koga, kdaj in komentar), izposojeni diski so oznaceni z dodatkom na ikonci, itd.

TylerDurden ::

Če je pa zadnja verzija na uradni strani 3.26 ???
Let\'s make some soap ...

Aspirinix ::

Kaj pa če probaš z enim čisto navadnim programom za mnjižnice?

bastadu ::

Ja LoneWolf, kako je s tem? Kje si to najdu?

LoneWolf ::

Vse novosti verzije 3.50 so javno obljavljene na web site-u programa.

Brainstorm ::

Za glasbene cd-je ni boljsga ko music collector
http://www.collectorz.com/music/

bastadu ::

Brainstorm: Jaz rabim za vse, ne samo za glasbene CDje... Sicer pa bo treba nekje dobiti WhereIsIt3.5... Hvala vam zaenkrat!:P

Matty ::

Glede verzije 3.5... tole pise na web strani

How things will go with future versions starting with 3.50, and in what form they may be available remains to be seen, but for the time being I have no plans to release version 3.50 to public. Existing versions 3.2x will continue to be available and supported, for the sake of all those who do care and have supported WhereIsIt before, or wish to do so in the future.

TylerDurden ::

whereisit 3.50 ni mogoče kupit, tako da mi nič ne pomaga, a je mogoče še kater drug program?
Let\'s make some soap ...

Wolverine ::

Jst uporabljam kar Excel, pa se zastonj je:D
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Brainstorm ::

Ja lahk pa probas se en program ki ga uporabla tut dost folka Advanced Disk Catalog
Sam ne vem ce ma ugrajenga Loan Managerja probi pa bos videl ce ti odgovarja sej ni velik.
http://www.elcomsoft.com/adc.html

Zgodovina sprememb…

Lime ::

TylerDurden ::

Če je to kakšen trojanski konj te bom najdu kje živiš in ti razbil zobe, če je pa soliden program te bom pa tudi poiskal pa ti dal za pivo. What will it be?
Let\'s make some soap ...

TylerDurden ::

HEHEHEH kaže da bo pivo. Ql!
Let\'s make some soap ...

Lime ::

Heinekena bom :D .

AngelOfDeath ::

LoneWolf
kje si staknil 3.50 ?

SkIDiver ::

Kje dobiš ta program WhereIsIt ?

-----------------------------------------
Sem že najdu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Lucas ::

Svetujem ti da si snemeš WinCatalog...je zastonj, in ponuja vse kar ti iščeš.

www.wincatalog.com/download.html
I was here...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucas ()

SkIDiver ::

lukatom ja zdej pa mal pogrešam za WhereIsIt tisto funkcijo ala privat chat na forumu. Le zakaj nek>:D

bastadu ::

Iščem nekaj takšnega kot je WinCatalog, samo da še ima funkcijo izpisa (npr. vseh izposojenih CDjev). Zakaj je ime programa kako WinCatalog Light? A obstaja tudi "neLight" verzija?

TheHijacker ::

Sam imam WhereIsIt kupljen. Če še kdo ne ve je avtor Slovenec in sicer bivši vegovec...

Nekaj časa nazaj sem ga povprašal kako je s 3.50 in je povedal, da zaradi piratiziranja te verzije ne misli javno izdati ampak samo specialnim uporabnikov, kot so razna podjetja... Ker sem registriran uporabnik bi moral dobiti tudi vse nadaljne verzije.

Seveda pa tudi mene zanima kje je LoneWolf staknil 3.50.
http://www.google.si

the_unborn ::

microsoft access:D

bastadu ::

Je že kdo našel kaj novega in uporabnega na tem področju?

Han ::

Where Is It? 3.50 Beta 1 je zdaj na voljo...

TheHijacker ::

Precej bugov...
http://www.google.si

zile ::

Še enkrat Ant movie katalog. Where is it je mal za cajtom.

Tr0n ::

Tale ant samo za movije :).

Tr0n ::

Hmm, vzamem besedo nazaj. Ant Movie Catalog = dbest stuff :).

matej97 ::

Ant Movie Catalog je res zelo, zelo dober.

No, mene pa zanima kateri tovrstni program je dober za igre. Do sedaj sem našel Game Collector. A ve kdo za kaj boljšega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za katalogiziranje diskov

Oddelek: Programska oprema
8919 (814) opeter
»

Program za katalogiziranje CD/DVD-jev

Oddelek: Programska oprema
51070 (881) vratar
»

Program s katerim bi lahko naredil spisek komadov

Oddelek: Programska oprema
122166 (1856) baal24
»

Program za isposojo cd-jev

Oddelek: Programiranje
201497 (1186) Bobb
»

CD KATALOG oz. ARHIV

Oddelek: Programska oprema
51200 (1041) PaJo

Več podobnih tem