» »

Program s katerim bi lahko naredil spisek komadov

Program s katerim bi lahko naredil spisek komadov

Jeebs ::

Serbus folk! Počasi si povečujem mojo zbirko Audio CD-jev (navaden audio, ne mp3), prišel pa sem do tega problema, da včasih veliko časa porabim, da ugotovim, če nimam določenega komada že na kakem drugem cdju posnetega.:\ A mogoče kdo pozna kak program, v katerem bi se lahko vodilo seznam komadov, poleg tega, pa bi imel iskalno polje, da bi recimo vtipkal samo del naslova komada in bi mi izpisalo, če je kaj takega že posneto? Trenutno sem mučil tako, da sem si z Nero Cover Designer natisnil še en seznam komadov na CD-ju, vendar je postalo ročno brskanje po teh seznamih preveč utrujajoče in pa tudi ni tako natančno (včasih kak komad spregledam).8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

JOKER ::

LEP POZDRAV !

Eden najboljših programov (vsaj zame) je : WHERE IS IT !
O CD-jih, tako glasbenih kot MP3 ... itd imam popoln pregled.
Dolžine pesmi, komplet dolžina Audio plošče, dodajaš komentarje k posameznemu komadu .... itd. V glavnem ta pravi program, ki ga iščeš.
Če se še malo potrudiš pa je program celo v slovenskem jeziku. Naknadno naložiš SLO jezik, kot recimo v Winamp-u.

Ajde, bok !
________________________________________________________
Ka te češ ....

Timmah ::

se strinjam z jokerjem
WhereIsIt je tut zame najboljsi program
ne samo za mp3je ampak za vse vrste datotek in cdjev si lahko nardis kniznico.
sam ga uporabljam za sortiranje filmov in dvdjev. moznosti mas ogromno.
od tega da poisces med mnogimi stvarmi ki jih ze mas u katalogu pa do tega komu si kaj posodu ipd. lahko pa si spisek sprintas, naredis html page ... probej paus vidu
donde esta francesca

marS ::

poskusiš lahko tudi Visual CD, ki ti katalogizira vse kar hočeš in izpiše v več oblikah.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Jeebs ::

Hm... Sej vem, da sm lazy biatch, samo kako lahko v WhereIsIt naredim seznam komadov, tako da bi imel narejeno po naslednjih kriterijih:

1. Vrhnja mapa bi bila ''Glasba'', v katero bi bili razvrščeni CD-ji (Mix 1, Mix 2...)
2. V celotni mapi ''Glasba'' bi moralo biti možno iskati komade po izvajalcu in/ali naslovu komada
3. Seznam bi rad naredil popolnoma ročno, saj mi WhereIsIt prepozna komade samo kot ''Track01.cda, Track02.cda...), saj so CD-ji ''custom made'' in jih niti nisem vpisoval v CDDB bazo. Teh ''Track01'' zadevščin mi sicer nebi bil problem ročno preimenovat, še vedno pa ne vem, kako naj naredim vpis naslova komada in izvajalca tako, da bo možno iskanje po teh dveh kriterijih.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

JOKER ::

@Jeebs: Ja to se strinjam, da WhereIsIt prepozna glasbeni CD (Digital Audio) pesmi pod Track1 , Track2 ..... itd in tudi to je res, da jih ti potem preimenuješ.
Dejstvo je, da bilo kako jih boš vpisal ti bo program nudil možnost iskanja po obeh kriterijih ! Če boš vpisal : Metalica, ti bo pokazal vse pesmi, ki jih imaš v bazi od Metalice, če boš pa vpisal naslov pesmi ti bo pa prikazal naslove. Tako da ne glede, kako vpisuješ zadevo ti jo program v bazi najde.
Prednost programa je tudi ta, da če imaš CD v pogonu, lahko iz programa direktno predvajaš izbrano pesem.

V glavnem program je eden najboljših vsaj zame, in ti nudi XY možnosti.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Jeebs ::

Aha okej, čeprov še zmeri bi bil zlo vesel ene varijante, kjer bi imel posebej vnosno polje ''izvajalec'' in ''naslov komada''.:))
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

baal24 ::

MediaMonkey

osnovna verzija je free. Poskusi, mogoce pa ti bo vsec.

lp,b.

Roadkill ::

Ne samo, da se ta program dobi tudi v slovenskem jeziku.. Program je slovenski.

Jeebs ::

baal24: Če se kdaj kje vidva maš piwo v dobrem.:D Super program, sm v cca. pol ure vseh 18 CD-jev, k jih trenutno imam lepo spravu na seznam.:))
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jan987 ::

kako pa si to izvedu! jest sem zdej mal probavu pa sm se naucu da mi kopira iz navadnega zapisa na cd-ju v mp3 na disku!

Jeebs ::

jani123: Jst nism kopiral komadov al pa karkoli, ampak sem program rabil samo zato, da mi je naredlo seznam komadov na Audio CD-jih, da lahko na kompu vidim, kje imam kaj posneto.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

baal24 ::

se mi je zdelo, da ti bo všeč.
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za katalogiziranje CD/DVD-jev

Oddelek: Programska oprema
51070 (881) vratar
»

program za izpis vrste audio kodelka

Oddelek: Programska oprema
10948 (891) largie
»

Kater program za organizacijo CDjev?

Oddelek: Programska oprema
372507 (1644) matej97
»

CD KATALOG oz. ARHIV

Oddelek: Programska oprema
51200 (1041) PaJo
»

mp3 list

Oddelek: Programiranje
111776 (1503) edmund

Več podobnih tem