» »

mini namizni pc

mini namizni pc

pitch ::

Rad bi nabavil mini namizni pc, takšen, ki bi lahko bil skrit za LCD tv, oz. bi bil nameščen v bližini. Rabim ga zgolj za brskanje po netu in predvajanje filmov po LCD. Do sedaj stalno priklapljam in odklapljam prenosnik in mi je to nadse tečno opravilo, da ne omenjam kupa kablov...

Imeti mora HDMI izhod, kakšen USB, to pa je tudi vse. V mislih imam napravico, ki bi bila sposobna downloadat, da je lahko stalno v pogonu in zavzame minimalno prostora.

Kaj priporočate?

klinker ::

Bias ::

Pri teh ZBOX-ih dobiš škatlo, potem pa sam dodaš Disk in RAM, če sem prav razumel? Kako je z OS?

Je to dobra /in ugodna varianta za uporavnika ki PC nuca predvsem za internet/musko/film/foto?

ssitcm ::

Oglej si še Shuttle:

http://www.shuttle.eu/

twom ::

fit-pc

Lp,
Peter

Bias ::

Pozdravljeni!

Tale ZOTAC ZBOX HD-ID40 (SFF NEXT-GEN ION D525) http://www.pchand.si/vsi-izdelki/izdele...

Tu se potrebuje dodat še disk in ram, pa me zanima če bi dodal disk 500gb in vsaj 2gb rama kolk bi takšna disk/in/ram nanesla oz. kaj priporočate?

Je ta ZBOX tiha mašina? Poleg laptopa, (svojo "staro" kišto bi skenslal (poklonil nekomu)) za doma pa uporabljal takle mini PC saj nimam nekih hudih potreb, le da lepo laufa, da je tih...to da je pa tako priročen je pa samo plus!

zavajon ::

Po mojem ta ZBOX ni tako tih, ker je majhen, torej ima majhen ventilator, ki dela na višjih obratih.
Če ti je tišina prioriteta, si oglej kakšno itx ploščo s pasivnim hlajenjem procesorja, npr. kaj takega in ohišje z malo večjim ventilatorjem in brick napajalnikom (75W je čisto dovolj). Te bo stalo enako ali še manj. Če pa ne boš predvajal HD filmov, ni treba niti da ima ION grafiko, kar pride še precej ceneje. V nekatera ohišja lahko vtakneš še slim CD ali 2 diska (npr SSD za sistemski disk čez kaki 2 leti), nekatera imajo tudi kakšno PCI režo. Seveda to "plačaš" z velikostjo. Je pa tale ZBOX kar lepo oblikovan in majhen, tako da...
Za disk kupi 500GB 2.5", ki so tihi, 2GB rama bo čisto dovolj tudi za Windows 7, ker kakšnih hudih aplikacij na teh mašinah itak ne boš poganjal. Za browsanje in filme je to čisto dovolj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mini ITX računalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10422331 (18199) Dr_M
»

Zotac ZBOX in 1080p?

Oddelek: Zvok in slika
81790 (1495) chiuaua2
»

MINI računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
346311 (5542) HyperGL
»

Nakup računalnika z čim nižjo porabo energije

Oddelek: Kaj kupiti
314661 (4196) frudi
»

sestava računalnika cca 400

Oddelek: Kaj kupiti
101428 (1126) st0jko

Več podobnih tem