» »

nakup televizorja

nakup televizorja

jaz1 ::

danes nam je mrknil matrixov tv diagonale 69cm, zaj pa bi rabli neko novo kišto za zijat vanjo :D

2,5m mamo do kavča tak da je bi diagonala lahko bila večja, lahko je lcd ali plasma, ful keša glih nimam da bi dala 1000evrov, kaki usb vhod bi bil fajn... aja pa kabelsko tv mamo

no o karakteristikah ki bi jih naj tvji imeli nimam pojma, tudi katere firme se obnesejo mi ni znano, pa kje kupiti tudi ne ker je tolko tega.

prosim za kak predlog, fajn bi bil kak pripopan link, aja pa do graza mi tudi ni daleč

tnx

BALAST ::

ful keša glih nimam da bi dala 1000evrov

to je keša dovolj za 50" LCD plus stenski nosilec za TV, gorivo in malico, še posebaj če greš v avstrijo.
Npr. tale 50" 127cm Plazma ima vse kar rabiš.

Spajky ::

Iz druge roke (rabljen par let, brezhiben) iz oglasov ali znanca nabavi za največ 150EUR 72cm Flat 100Hz CRT ... ali pa starega na servis, mogoče je smo kaka malenkost ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

DarwiN ::

Nimaš kaj dost razmišljat. Best buy p/p zadeva LG 50pk350
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

genius11 ::

BALAST je izjavil:

ful keša glih nimam da bi dala 1000evrov

to je keša dovolj za 50" LCD plus stenski nosilec za TV, gorivo in malico, še posebaj če greš v avstrijo.
Npr. tale 50" 127cm Plazma ima vse kar rabiš.


Na je napisala, da NE DA 1000 evrov za TV, vrjetno išče nekaj za 200-300-400 evrov.

extr3m3 ::

Torej, da ne odpiram nove teme, si bom sposodil kar tole.

Kupujem nov LCD TV (LED), diagonala 37" (94cm) do 900eur.

Zanimajo me vaši predlogi.
Hvala!
o_O

Redkvica ::

Tudi jaz ne bi odpirala nove teme, zato se pridružujem tejle: rada bi pa kupila en čim manjši LCD televizor, ker bi ga rada dala na en majhen košček stene v kuhinjo. Signal bi napeljala kar iz T-2 aminota, ki sicer s signalom že napaja TV v dnevni sobi. Ja, vem, da bom potem imela isti program v kuhinji in v dnevni, ampak ravno to si želim: da ko kuhamo in hodimo med kuhinjo in dnevno, da bo na obeh TV isti program. Konec koncev tudi daljinca za TV ne rabim, v kuhinji potrebujem le gumb za vklop in za uravnavanje glasnosti.

Zanima me, kako majhni LCD TVji sploh se dajo pri nas dobiti in če imate s kakšnim dobre izkušnje. Jaz sem našla na netu najmanjši LCD TV od LGja z diagonalo 19 col, bi pa rada manjšega, če obstaja.

Če bo kakšen nasvet ali mnenje, se zanj zahvaljujem.

bluefish ::

Še manjši LCD TV od 19" boš težko našla. Morda kvečjemu kak rabljen 17" LCD monitor z vgrajenim TV tunerjem.

EDIT: se motim. Izbire je (vsaj čez mejo) kar nekaj: http://geizhals.at/?cat=tvlcd&xf=33_son... , http://geizhals.at/?cat=tvlcd&xf=33_15%...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mataur ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mataur ()

Redkvica ::

Res hvala za odgovore. Tale iz conrada mi je pa sploh všeč.

ladoslo ::

Tudi jaz nebom odpiral nove teme, vendar sem nekje zasledil, da nekateri televizorji po določenem času zbledijo oz. barve niso več tako intenzivne. To naj bi se dogajalo na LED oz. OLED zaslonih. Mogoče kdo ve kaj več o tem, saj nebi rad po 5 letih spet zamenjal televizorja.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

bluefish ::

Za obdobje 5 let se ni za bati, če ne boš ravno imel prižganega cel dan na polni osvetlitvi. Več pa: Organic light-emitting diode @ Wikipedia

puek22 ::

Pozdravljeni!
Zanimam se za nakup novega lcd tv-ja in se odločam med tema dvema, Samsung LE46C652 in LG 47LD750:
http://www.mimovrste.com/artikel/135017...
http://www.akcija.si/izdelek/80803/LCD-...

Katerega mi bolj svetujete?
Hvala!
Lp

fpbs ::

ladoslo OLED televizorjev še praktično ni na tržisću, razen nekaj zelo majhnih diagonal in visokih cen. Vsi proizvajalci razen Sonya izdelujejo LCDeje z osvetlitvijo ozadja z belimi LEDiodami. Sony pri nekaterih modelih na mesto ene bele LED vgrajuje: rdečo, plavo in dve zeleni.Poznano je, da so LEDiode za različne barve narejene iz različnih materialov in imajo različno dobo delovanja. Posebno kritična je plava, ki ima najkrajšo dobo. Iz tega razloga lahko po nekaj letih pride do slablenja barv.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 3D LED TV s pasivnimi očali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5920506 (15139) fpbs
»

SHARP ali PHILIPS

Oddelek: Zvok in slika
132740 (2476) sennheiser
»

nov LCD televizor

Oddelek: Kaj kupiti
193903 (3081) zoot
»

TV do 900mm širine

Oddelek: Zvok in slika
5779 (593) popster
»

Nakup lcd tvja

Oddelek: Kaj kupiti
221580 (1019) popster

Več podobnih tem