» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
251 / 256
»»

čarli ::

Janša pa je druga zgodba. Njegova ekipa sodeluje v skladiščenju in transportu heroina iz Kosova. Za obiskovalce najvišjega ranga po lestvici JJ, fantje podrejeni Janši uredijo za visokega gosta karkoli. Od žensk do mamil in še česa. O naročenih likvidacijah nima več smisla pisat, ker gre za posebno meni nerazumljivo sprenevedanje organov pregona, politike in medijev. Čas se ni ustavil, zato še vedno verjamem, da bo Janšo, Krkoviča, Bavčarja, Njavra, Oražma, Suhadolnika in Hočevarja za vrat zgrabila roka pravice.
https://www.mikstone.si/mikstone-report...

Se mi zdi, da prav zanalašč izziva da bi ga jajo tožil>:D

leiito ::

Ne moreš vsakega vaškega posebneža tožiti, s tem bi dal njegovim nebulozam težo, ki si je ne zaslužijo. Poleg tega je Miki je še povsem indoktriniran v komunistične mite a la OF in NOB, njegov svet je črnobel, tega se ne more jemati resno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

matijadmin ::

leiito je izjavil:

Cveto je izjavil:

Odvisnika pač nihče ne bo jemal resno, Švajncar ima pa surlo, ker mu država ni financirala muzeja.

Sicer: kdor ve za kaznivo dejanje in ga ne prijavi, je ravno tako kriv, tako da dajte, rečite nas že tega JJ, ker ga imam tudi jaz že poln kufr.

Btw: kje so videoposnetki iz tiste kleti? Minila so leta (od takrat, ko je rekel da jih pokazal), pa nič...


Aja, če veš za kaznivo dejanje, si tudi ti kriv? Česa? Po katerem členu?


Opustitev ovadbe kaznivega dejanja ali storilca

281. člen

(1) Kdor ve za storilca kaznivega dejanja, za katero je z zakonom predpisana kazen najmanj petnajstih let zapora ali dosmrtnega zapora, ali kdor samo ve, da je bilo tako dejanje storjeno, pa tega ne naznani, čeprav je od take ovadbe odvisno, da se storilec ali dejanje pravočasno odkrije, se kaznuje z zaporom do treh let.

(2) Uradna oseba, ki zavestno opusti ovadbo kaznivega dejanja, za katero zve pri opravljanju svoje službe, če je zanj z zakonom predpisana kazen treh ali več let zapora, storilec pa se preganja po uradni dolžnosti, se kaznuje z zaporom do treh let.

(3) Kdor opusti ovadbo, se ne kaznuje, če je storilec zakonec, oseba, s katero živi v zunajzakonski skupnosti ali registrirani istospolni partnerski skupnosti, krvni sorodnik v ravni vrsti, brat ali sestra, posvojitelj ali posvojenec ali če je zagovornik, zdravnik ali spovednik storilca. Ker se katera od oseb iz tega odstavka razen zagovornika, zdravnika ali spovednika ne kaznuje za opustitev ovadbe iz prvega odstavka tega člena, se za opustitev ovadbe ne kaznuje niti njen zakonec niti oseba, s katero živi v zunajzakonski skupnosti niti partner iz registrirane istospolne partnerske skupnosti.
Vrnite nam techno!

leiito ::

Ja, ja, za kazniva dejanja, za katera je predpisana kazen najmanj 15 let zapora, umor ipd., meja je zelo visoko.

matijadmin ::

leiito je izjavil:

Ja, ja, za kazniva dejanja, za katera je predpisana kazen najmanj 15 let zapora, umor ipd., meja je zelo visoko.

Ja, je res visoka. Pa še izjeme so v zadnjem odstavku. Nekoč je, vsaj mislim da, bila nižja, vendar za obdolženca vedno velja milejša zakonodaja in ta zdaj je gotovo milejša (ker ga inkriminira pri šele pri višji meji).
Vrnite nam techno!

Matako ::

Jajov puščavski cimer Sneško razkriva:
"Gre za inkvizicijo.


http://www.rtvslo.si/slovenija/davcne-i...
/\/\.K.

Gregor P ::

Evo, včeraj ste dobili še eno porcijo informacij na Tarči, zaradi česar bi ta tema morala živeti vsaj še nadaljnjih 10 let:P


The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

ColdCat ::

Naj velja:

A...vascy, B...miki
A'...gašp, B'...stef

A in A' znani medijski osebnosti
B in B' z vojaškima pedigrejema (B' z dveletko v Tujski legiji), oba mladinska športnika (B košarka, B' nogomet)

F(X)=X' je preslikava, ki ohranja strukturo.

X je iz 1994, X' iz 2017.
X se je končalo z razbitim steklom na Lumini in prestrašenim A, X' z ubojem....obakrat so bile poleg opojne substance...
Nečesa F ne ohranja: pri X je poleg špelć, pri X' špelć ni.

EDIT: Lokal AS ima povezavo z X in X'

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

msjr ::

ColdCat je izjavil:

X se je končalo z razbitim steklom na Lumini in prestrašenim A

Tu se skriva dodatna zagonetka, govori se o Lumini, nekje se najde celo opis Pontiac Lumina(!), vprašanje je ali je šlo za Chevrolet Lumina APV ali Pontiac Trans Sport.

čarli ::

V teku je snemanje filma V imenu resnice. Ustvarjalcem zmanjkuje denarja, zato bo vsaka donacija dobrodošla.
http://mikstone1.blogspot.si/2017/07/vr...

To bo še zanimivo>:D

leiito ::

Bruce Willis bi bil dober Janša, čeprav je tako karizmo težko prenesi pa platno. Za Mikija pa Rick Moranis.

Cervantes ::

Za mikija?

Čuk Nori(s), the onlji van!
Ne bom pa nič doniral. Ima še mojih 24€, za knjigo.
Seveda nikoli dobil.
The way the cookie crumbles...

leiito je izjavil:

Bruce Willis bi bil dober Janša, čeprav je tako karizmo težko prenesi pa platno. Za Mikija pa Rick Moranis.

Če bi bil Jajo vsaj malo poduben Brcetu, bi ga mogoče še kdaj volil.
Tako pa, 2004 je bilo enkrat in nobenkrat več.

Zgodovina sprememb…

nnn ::

glej bolnike :)

bambam20 ::

Cervantes je izjavil:


Ne bom pa nič doniral. Ima še mojih 24€, za knjigo.
Seveda nikoli dobil.



Seveda si jo dobil. Prosto dosegljiva ne njegovi strani. Nekoč. Danes ne več.

mraz ::

bambam20 je izjavil:

Cervantes je izjavil:


Ne bom pa nič doniral. Ima še mojih 24€, za knjigo.
Seveda nikoli dobil.



Seveda si jo dobil. Prosto dosegljiva ne njegovi strani. Nekoč. Danes ne več.

ovce so za striženje

leiito je izjavil:

Ne moreš vsakega vaškega posebneža tožiti, s tem bi dal njegovim nebulozam težo, ki si je ne zaslužijo. Poleg tega je Miki je še povsem indoktriniran v komunistične mite a la OF in NOB, njegov svet je črnobel, tega se ne more jemati resno.

E moj čefur, tebe bo miki indoktriniral, da ne boš nikoli pozabil .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: mraz ()

čarli ::

Za tragični razplet spora v hangarju sem od vpletenih izvedel kasneje. Težko vprašanje. Odgovora ni!
http://mikstone1.blogspot.si/2017/08/fi...

Mene zanima kdaj je to izvedel od vpletenih. Namreč prej je (med drugim) pisal, da je naredil samomor>:D

Cervantes ::

Tudi jaz sem naredil samomor.
In sem o tem kasneje napisal knjigo.

Cervantes ::

BTW, oglasil se je pisecresnicec:
Tuki:

Okapi ::

A je že prišel iz romunskega prižona?

Oldi ::

Cervantes je izjavil:

Tudi jaz sem naredil samomor.
In sem o tem kasneje napisal knjigo.

A ni lepo napisal, da je dolgo cincal med lažjo in resnico, med drugim tudi zato, ker bi ga resnica spravila za zapahe.

Bo pa zanimivo, kako bodo vsi mediji ignorirali film. Če ga ne bi, bi se razkrilo preveč svinjarij Drugorazrednega državljana in bi kar naenkrat moral postati prvorazredni v čuzi.

gmajestix ::

V glavnem Miki piše knjigo. In other news je danes zvečer premiera filma V IMENU Resnice (Blaž Furjan). Več tukaj.

Nastopa tudi Miki :)

Zgodovina sprememb…

Oldi ::

Premiera je bila v petek. Mikija ni bilo, prišel je pa Peterle:D, na veliko začudenje vseh nas prisotnih. S Praznikom sva spregovorila par besed. Strinja se, da je bistvo kao vojne to, da je JLA hotela inštalirat Yu carinike, mi smo jih pa napadli. No saj, moraš bit debil, da tega ne vidiš.

Cervantes ::

A bo še kakšna ponovitev?
Nikjer ne najdem.(

flyby ::

film V IMENU RESNICE bo na tv prvič predvajan 2. OKTOBRA 2017 ob 22.30 na TV Koper

msjr ::

Da se ne išče:

nevone ::

msjr je izjavil:

Da se ne išče:


Dobra manipulacija.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Oldi ::

Knjiga z delivnim naslovom "Book of Secrets" je končana.
http://www.mikstone.si/mikstone-report/...
Zakaj Toni ne sme prebegniti, ker ni naš, mislim baraba?

čarli ::

Me zanima kako bo potekala prodaja knjige glede na to da je že "izda" eno knjigo>:D Še bolj zanimivo bo kakšen sistem prodaje bo, ker če bo po sistemu preko spleta bo kar tvegana poteza za tistega ki bo to kupoval, da bo kdaj to tudi dobil;((

Malajlo ::

Mogoče bi lahko naredili kak ICO, pa da gre končno v denar vse skup. Nekateri so bili angeli, ostali bi pa lahko celo kaj zaslužili. Halo, smo le že leta v oporo aktivistu!

Massacra ::

čarli ::

Pahor ali Šarec? To prepuščam vam. Kar se knjige Book of Secret's tiče. Ne da se mi odgovarjat na vaše maile, kdaj bo knjiga! Ker ne vem. Knjiga je napisana in tekst lektoriran. Za "prelom", urejanje in tisk rabim nekaj financ. Ker gre večina denarja za sodne jebade, se mi načrti sproti podirajo. Ne bom ponovil napake iz leta 2012 (Patriotske igre). Ko mi bo "uspelo" zgodbo pripeljati do konca in knjigo postaviti na polico, boste izvedeli prvi. Do takrat pa so seveda vaše donacije zelo dobrodošle.
https://www.mikstone.si/mikstone-report...

čarli ::

Če se vrnem v zgodovino te puške. Kdo jo je kupil od Ferjana, ne bom omenjal (razen na sodišču). V času obiska papeža Janeza Pavla je bila puška v prtljažniku Darka Njavra. Nekaj časa je bila skrita pod posteljo sodnice za prekrške v Murglah. Tja jo je skril znani Viški lump "Repi", ki mi je v devetdesetih predstavil odvetnico Lucijo Ušaj Šikovec. Majhna vas je Slovenija. Pri danes zloglasni desni odvetnici sem takrat spil kavo in zdela se mi je čisto kul ženska. Danes pa katastrofa, zastrupljena s politiko in sovraštvom. "Repi" bi znal najbrž pojasniti, kako je puška končala v rokah ekipe iz mračnega gozda na robu Ljubljane. Takrat smo jim rekli "šumarji". Do njih si prišel po cesti v Gorice. Podmladek te mafije je danes razvpit zaradi ugrabitve in umora Zorice Škrbić. Z njimi sem se srečal večkrat v življenju, vedno pa je šlo za ekstremne pizdarije. Ugrabili so Klaro Janković, zaradi njenega takratnega tipa Marka Hodaka. Takrat sem bil del reševalne ekspedicije oborožene tople iz Šiške. Klaro smo rešili, o tem podvigu sem že pisal na blogu nekoč, zato se ne bom ponavljal.
http://www.mikstone.si/mikstone-report/...

A se kdo spomni kdaj je pisal o tej Klari?

Cervantes ::

Daj mi 24€, pa ti povem8-)

bambam20 ::

čarli je izjavil:

Pahor ali Šarec? To prepuščam vam. Kar se knjige Book of Secret's tiče. Ne da se mi odgovarjat na vaše maile, kdaj bo knjiga! Ker ne vem. Knjiga je napisana in tekst lektoriran. Za "prelom", urejanje in tisk rabim nekaj financ. Ker gre večina denarja za sodne jebade, se mi načrti sproti podirajo. Ne bom ponovil napake iz leta 2012 (Patriotske igre). Ko mi bo "uspelo" zgodbo pripeljati do konca in knjigo postaviti na polico, boste izvedeli prvi. Do takrat pa so seveda vaše donacije zelo dobrodošle.
https://www.mikstone.si/mikstone-report...




Rabi on ovce. Me zanima kdo je od njega dobil nazaj denar za "prvo knjigo" s katero je nategnil en kup ljudi. KDor tega lopova še sploh financira si je sam kriv, da mu je ukradel denar.

Okapi ::

Saj knjigo smo na koncu dobili, v slo-tech produkciji in založbi ;)
Pa še čisto berljiv vohunski krimič je bila.

čarli ::

Do konca tedna imam čas, da zadeve rešim ali pa se ukinem. I really need your help and donations this time. klapEND
https://www.mikstone.si/mikstone-report...

Evo navalite z donacijami:P

Aja pa tole sem opazil šele sedaj:
http://mikstone1.blogspot.si/2017/11/v-...

BTW a je kdo gledal tednik?

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Saj knjigo smo na koncu dobili, v slo-tech produkciji in založbi ;)
Pa še čisto berljiv vohunski krimič je bila.


Kakšni založbi, če je prvo "knjigo" objavil kot del zapisov na stari svoji strani in je bilo branje dostopno vsem. Denar je pobasal, pisanje javno objavil, vprašanje koliko ljudi je bilo opeharjenih.

V drugo pa mislim, da mu ne bo uspelo, da bi ljudje financirali njegovo pohajkovanje po sodiščih.

čarli ::

Za vas imam resnično zgodbo, podprto s prisluhi, korespondenco in dokumenti. V glavnih vlogah nastopajo Nina Zidar Klemenčič, njen takratni ljubimec Janez Janša in prevarani soprog Goran Klemenčič. Zgodba se je dogajala pred leti Decembra in prve dni Januarja. Končala se je z objavo poročila KPK. Naslednjič se privežite, sicer berite na lastno odgovornost. klapEND
https://www.mikstone.si/mikstone-report...

A ni o tem že pisal?>:D

Cervantes ::

Seveda je.
Zmanjkuje štrene, evidentno.
Mmorda pa objavi video!?

bambam20 ::

A ga bodo končno steral v zapora? Sicer pa je kot stara pokvarjena gramofnska plata, ki goji zamere iz preteklosti in vleče okostnjake na plano.

matijadmin ::

Pa bo držalo, da je JJ v Puščavi (kje drugje kot v zaporu se nepogrešljivo mrežijo kriminalci?) spletel poslovne stike s Snežićem!

https://siol.net/novice/slovenija/vsi-g...
Vrnite nam techno!

bzzero ::

Nove tožbe zaradi filma: mladina.si

čarli ::

Sem zdaj pred parimi dnevi dobil na mail od mikija "kolumne" ki imajo starejši datum. Jih je že prej pošiljal in me je začudilo zakaj to pošilja strao "robo". No karkoli že, zdaj jih je poslal kar v šopu (4 skupaj). In malo berem prvega. In preberem tole:
Sledila je katastrofa. Po štirih letih krvave agonije, so v Daytonu v ZDA izdali mrliški list in dokončno pokopali Jugoslavijo. Pogrebci v mestu, ki je znano po avtomobilskih dirkah, so bili pravi.

Se pravi on je mesto Dayton (Ohio) zamenjal za Daytono Beach na Floridi:)) Saj dejansko ni nek big deal, samo če na tak način navaja "dejstva" v blogu pol zna bit problem z verodostojnostjo. No pa saj vemo, da mu georafija ni šla ravno od rok še od časov makedonske-romunske meje;(( Samo vseen pričakuješ da bo nekatere stvari malo bolje preveril...

Cveto ::

Pa saj to je njegov modus operandi: malo pobere tukaj in malo tam ter nekaj spesni in je kao blog. Rabi samo še kakšno ovco da donira, in je za novo črtico...

čarli ::

Miki pravi da je dobil neke dokumente iz BG. In je začel pisat mini krimi serijo:)
https://www.mikstone.si/mikstone-report...

čarli ::

čarli ::

Cervantes ::

Hvala za link.
Zanimivo.
Mikija že zelooo dolgo nisem sledil.
A kdo ve, kaj z Matakom?

Okapi ::

Okapi je izjavil:

A je že prišel iz romunskega prižona?

Bom odgovoril samemu sebi, skoraj leto dni kasneje;) Ja, lani julija so ga izpustili.

Oldi ::

Anton Peinkiher: Kar je slišal Mitja Klavora, to je potem pisalo v Mikstone. Mik ni kratica za Mitja Kunstelj.

https://twitter.com/AntonPeinkiher/stat...
««
251 / 256
»»