» »

Banka

Banka

tabla ::

Pri kateri banki imate odprt račun? Jaz imam pri NLB, vendar me zanima, ker večinoma dvigujem na drugih bankomatih, kje so konkurenčni ali nudijo storitve pod boljšimi pogoji?
  • spremenil: tabla ()

dmk ::

Jaz imam tudi pri NLB ter poleg še postopno varčevanje. Pa sem prejšnji mesec prekinil varčevanje, tako da se mi sprosti februarja in bom komplet preselil na Delavsko Hranilnico http://www.delavska-hranilnica.si/
Sem malo prečekiral in se mi zdi da so najugodnejši.
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........

sumoborac ::

To je pa cisto odvisno za kaj vse nucas... Jst sm dobre 4 leta nazaj iskal opcije in mi je Abanka ponudila največ, iskal sem predvsem uprabno spletno banko kar takrat NLB-klik ni bil, brezplčano vodenje računa, 30 dnevni varčevalni račun pa še par malenkosti in na abanki mi je najbolj ustrezalo :)

Konkurenčnost je odvisna od kaj vse nucaš, a si študent, a maš varčevalne račune,... Najlažje dobiš informacije da preveriš zase na npr. 3 ali 4 bankah kaj ti ponujajo.

Sumoborac
Prid sm al pa tm ostan...

ender ::

Sparkasse. Sem bil na Abanki, pa sem šel stran, ko so začeli težit z virtualno tipkovnico (najprej na Koper, samo so nekaj mesecev kasneje preveč podražili storitve). Pri Sparkasse imaš na vseh bankomatih v evroobmočju brezplačne dvige.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

mat3 ::

Zaenkrat zelo zadovoljen z Abanko in niti ne gledam za ostalimi. Tista z virtualno tipkovnico je pa smešna (če zaradi tega zamenjaš banko), itak še vedno deluje vnos tudi s klasično.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

ender ::

Ob uvedbi so zapisali, da bo vnos z navadno tipkovnico sčasoma odstranjen, poleg tega pa si moral uporabljati virtualno tipkovnico pri avtorizaciji večjih zneskov. Ampak meni že samo to, da sploh pomislijo, da virtualna tipkovnica karkoli doda k varnosti (namesto da bi uvajali resne varnostne ukrepe) pove dovolj, da s tako banko nočem imeti opravkov.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

cortez ::

Imam Sparkasse in Abanko :

Boljš se mi zdi Sparkasse zaradi cenejše provizije pri plačilih položnic ter nimajo doplačila za spletno banko (Abanka-0,45EUR). Edina prednost Abanke je Visa Elektron, pa še za to moreš sedaj imeti vsaj elektronski račun; spet 0,85EUR). Pri Abanki seveda plačaš tudi provizijo pri dvigih na drugih avtomatih (0,45EUR).

Sparkasse ima dobro lastnost v Bonus računu, kjer se ti presežena sredstva obrestujejo 1+%,; denar pa je na svojem računu, tako, da tudi če ti ukradejo kartico, imaš denar na varnem. Z denarjem pa lahko razpolagaš, kakor hočeš, saj ni vezave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

kixs ::

Od semptembra pri Delavski Hranilnici, prej cca 20let pri LB/NLB.

primozzzz ::

lp

BOm kar sem pisal.. Danes sem dobil bančni spisek prejšnega meseca. IN mi je nekaj takoj padlo v oči in ugotovil sem, da sem ob 200 € :( kartice nisem uporabljal od zadnjega pologa.. 30.3 sem položil gor 200€.. Še isti dan po mojem pologu pa je biv kao opravljen dvig 2x po 100€.. Šel danes na banko izpolnil reklamacijo, da vidmo kje je biv kao dvig opravljen.. Je kkšna možnost, da bi bankir al karkol je biv nakazal drugam, kar sem položil in upal na mojo nanatančnost ob pregledu spiska.. Na srečo imam shranjeno potrdilo o pologu.. Lahko kar pozabim na tistih 200€? Je že kdo imel podobne izkušnje?
NI PODPISA

krneki0001 ::

Če je bil dvig opravljen na bankomatu s kamero, potem se vidi tudi kdo je dvignil denar.

STASI ::

Iz izkušen ti povem, da tudi posnetek ne pomaga.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Pyr0Beast ::

Pol pa wtf mamo kamere tam ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

STASI ::

Za profije gotovo niso. To so povečini tuji državljani. kako boš ti našel nekega Romuna al pa Bolgara?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19055310 (4833) cortez
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19454018 (30753) MrStein
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9229657 (24022) šernk
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4616195 (14049) ...:TOMI:...

Več podobnih tem