» »

DLNA server + LG tv problem.

DLNA server + LG tv problem.

Djz3l3 ::

Torej kupil sem tv lg xxLE5500, vse lepo in prav. Prva težava se pojavi pri DLNA serverju, ki pa je taka da vse skupaj zelo počasi dela in predvajanje filma se že v obliki dvd rip ustavi. Torej izberem film z serverja (torej računalnik) dam play in stvar melje in melje, mogoče se pojavi slika za par sekund in potem zopet ustavi.
Med tem ko internet deluje normlano, youtube zelo hitro nalaga in odpira.

Mogoče gdo ve o čem je težava? Kolikor vidim je mogoče prek dlna predvajanje 1080p filma,ampak men že dvd rip šteka... Zakaj?

Uporabljam lan povezavo prek kabla... Igra preformans PC-ja kakšno vlogo?

sinalko ::

To se je tudi meni zadnje čase začelo dogajat. Prej pa je vse delovalo normalno. Uporabljam pa Nero MediaHome. Kot, da računalnik ne bi bil več zmožen v realnem času pošiljat podatke televizorju.

Djz3l3 ::

sinalko sm se lih hotu nate obrnt, ker sem našel eno tvojo temo o tem... Bom probu se na drugem računalniku samo un ma še slabše specifikacije kot ta :D

sinalko ::

Djz3l3 je izjavil:

sinalko sm se lih hotu nate obrnt, ker sem našel eno tvojo temo o tem... Bom probu se na drugem računalniku samo un ma še slabše specifikacije kot ta :D


Te pa poročaj, če bodo kakšne spremembe.

Djz3l3 ::

MI lahko napišeš svoje specifikcije računalnika? Uporabljaš switch ali router? Lan ali wireless?

sinalko ::

Djz3l3 je izjavil:

MI lahko napišeš svoje specifikcije računalnika? Uporabljaš switch ali router? Lan ali wireless?


Core 2 duo E6550 (2,33GHz), 2MB ram, Nvidia 8600 GT, win 7 32 bit. Uporabljam routar. Wlan. Še nekaj časa nazaj mi je vredi delovalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razdelitev UTP kabla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10423768 (8730) Daniel
»

Prenosnik in strela

Oddelek: Strojna oprema
203134 (2392) STU-III
»

Prednosti medijskih predvajalnikov pred računalnikom

Oddelek: Zvok in slika
242613 (2190) jype
»

Chrome dobil funkcijo Remote Desktop (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5318893 (15469) poweroff
»

Samsung TV DLNA - dts zvok (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6916207 (13863) Dekinio

Več podobnih tem