» »

House glasba

House glasba

koro13 ::

Kaj priporočate, da si naredim eno dobro playlisto - House izvajalci, diskoteke, npr. David Guetta, Pacha, Space. In pa kaj priporočate še od rappa?
Iščen nekaj dobrega za moj ipod.

PacificBlue ::

Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Ciklamen ::

Ni house, je Trance, vendar se vseeno splača poiskat kak Tiësto, Armin Van Buuren, imata ta dva kar dosti kvalitetne muzike :) Just my opinion, though :)
- End of the Post ->

koro13 ::

;)

koyotee ::

ah, tiesto, avb,... To je KOMERCIALA, ki se s housem tut približno ne more primerjati! In fora teh trance partijev ni bohvekaka muska(moje mnenje), ampak bolj šov, ki ga napravijo z laserji in podobnimi zadevami. Drugače pa ti priporočam stran www.ump3.de Tu boš našel vse dj-e, vseh možnih elektronskih zvrsti, setov pa je toliko, da ti ne bo uspelo vseh dol potegnit. Če klikneš jeziček audio, imaš izvajalce po abecednem redu. Za komade pa si poglej na beatport ali kako drugo stran, na kateri je lestvica najboljših komadov.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

aljo558 ::

dobro house musko maš na: beatport.com,traxsource.com,trackspot.com bom pa tut js naredu kmau par mixov pa dam pol link klele. LP

Ciklamen ::

koyotee, to glih ni komerciala, no sicer zadnji čas je Tiësto padel pod komercialo, prej tega pri njemu ni bilo :)

Ampak glej, vsakemu svoje, jaz gledam na to kot na muziko, ki je meni všeč, kot pa raznorazni šovi ali kaj koli..
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

koyotee ::

vsekakor vsakemu svoje, zato pa je nebroj elektronskih zvrsti
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TechBeats ::

:)

poglej moj kanal na youtube z kar solidno kolekcijo progressive house, tech house, progressive trance,..
http://www.youtube.com/user/DigitalAcidd
Zame osebno najbojši komadi na progressive sceni,.. pozab tiesto in podoben šrot hehe8-)
AciD TriP

PacificBlue ::

Zame osebno najbojši komadi na progressive sceni,.. pozab tiesto in podoben šrot hehe


Podpis:) Ljudje bi morali se se kam drugat ozret, kot pa samo za Tiestom, Guetto in podobnimi.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

koro13 ::

TechBeats je izjavil:

:)

poglej moj kanal na youtube z kar solidno kolekcijo progressive house, tech house, progressive trance,..
http://www.youtube.com/user/DigitalAcidd
Zame osebno najbojši komadi na progressive sceni,.. pozab tiesto in podoben šrot hehe8-)


Men je zl ovredi, drugač pa na Ibizi je res skoz house pa še enkrat housu, najboljš pa je Pacha na ibizi ;)

Ciklamen ::

PacificBlue, vsak posluša svoje, vsak ima svoj okus, ampak prosim, PROSIM te da Tiësta in Guette ne mešaš skupaj!
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

PacificBlue ::

Seveda vsak poslusa svoje. Samo obzorje si je tudi dobr razsirit...samo predlog=). Tiesto in Guetta sta komerciali,v cem je problem? To da en vrti komercialni trance, drugi pa komercialni house? Poznam zvrsti, ne skrbi.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

koro13 ::

No torej mi lahka date še kak nasvet? Kje bi lahko našel res kaj dobrega - kakšen link?
No uglavnem iščem kakšne res dobre playliste..
Pripravlen sem kupit cd, dol potegnit, samo da si na 120GB ipodu nardim mal zaloge...

TechBeats ::

^ jep tiesto je totalen komercialn Trance, guetta pa še hujš - dance trance komerciala.. eni in isti synth shoots/riffs jao jao;((
Men je zl ovredi, drugač pa na Ibizi je res skoz house pa še enkrat housu, najboljš pa je Pacha na ibizi ;)
ja poznam to sceno sam sem se je že prenaposlušu :-|, nevem zadne cajte je preveč limonadasta - večina eno in isto, tko k disco house je tud že ratu preveč zlajdran že davnega 2004-2005, mogoče tud zato, ker sm jo poslušu non stop tm okol 2002:D,.. in zdej po 2006 Elektro house - to je pa največji polom house zvrsti.. ok mogoče kakšen komad, 2, 3, ostalo pa sam za klicanje jelenom lol :D Recimo: Hernan Cattaneo, Anthony Pappa, John Digweed, Sasha, Kasey Taylor, Way out west, Seb fontaine (prototype - prog trance), Steve Lawler, Danny Hwoells, Nick wareen, satoshi tomiie, Guy J, Christian smith,.. je le ene par hudih producentov, če iščeš v tej smeri boš najdu še veliko več, sicer je večina progressive/tech house, sam res zakon! al pa recimo frisky radio v winamp shoutcast, ma dostikrat tud zelo hudo prog house muzo še posebi lightworks ali pa artist of the week 8-)

koro13 je izjavil:

No torej mi lahka date še kak nasvet? Kje bi lahko našel res kaj dobrega - kakšen link?
No uglavnem iščem kakšne res dobre playliste..
Pripravlen sem kupit cd, dol potegnit, samo da si na 120GB ipodu nardim mal zaloge...
global underground, renaissance, Ministry of sound (čerpav se je preveč skomericalizeral), Bedrock (Sasha, Digweed), je ene par hudih produkcijskih hiš in albumov.. kle bi se tud kej najdlo http://alldj.org/index.php?name=News&op...
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

koro13 ::

Hvala, ipod bo vesel nove količine glasbe ;)

Ciklamen ::

Am, ja, zadnji čas je komercialni trance, drugače je pa prej (poišči kak In search of Sunrise - ISOS), pa boš videl zakaj ti hočem dopovedat, da jih ne daješ v isti koš :)
- End of the Post ->

echo ::

Sicer offtopic, ampak ko je govora o Tiestu, je pač treba upoštevat tole.

Parade of Athletes in Elements of life sta po mojem mnenju še zmeraj nekaj najboljšega v trace-u. Je pa seveda res, da ga ne poslušam preveč.

Ni vsa komerciala absolutno slaba (na primer za Deadmau5-a težko rečem, da se je razprodal). Marsikateri DJ/producent je imel na začetku zelo dobro glasbo, a jih je denar premikal. Saj jim ne gre zameriti.

Omeniti velja Guy J-ja in Richie Hawtin-a, Bonobo, Pantha du Prince.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rock glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
538148 (7000) Pebkac
»

A pozna kdo DJ Tiesto?

Oddelek: Sedem umetnosti
343392 (2144) Volta
»

Zvrsti glasbe. Metal/Rock in pa Techno

Oddelek: Sedem umetnosti
296619 (5937) Tear_DR0P
»

Vsi mamo radi Psy in Goa Trance! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
806551 (5433) snow
»

RAVE vs TECHNO

Oddelek: Sedem umetnosti
343404 (2882) Tr0n

Več podobnih tem