» »

Telefon Siemens

Telefon Siemens

eddy22 ::

Zdravo

Doma imam gigaset 3070 isdn in pa slušalko siemens 3000L sedaj je ta slušalka začela nagajati pa me zanima katero slušalko moram kupiti da se bo povezala z gigasetom?
Imam pa vse skupaj na t-2ju.

Ne vem ali bi kaj takega delalo
http://www.mimovrste.com/artikel/252002...


Hvala

Izi ::

Tiste slušalke z mimovrste ne bi delovale. Rabiš Siemensovo slušalko, da bo kompatibilno.

A si prepričan, da nagaja ravno slušalka? Po mojih izkušnjah je veliko večja verjetnost, da nagaja baza. Jaz sem v 8 letih zamenjal že 2 baze. Slušalke (dve) pa delujeta brez problema že 8 let. Slušalki sta 4000L.

Slušalke 3000L verjetno ne boš nikjer več dobil, zato išči 4000L.
4000L so pri mas kar razširjene in jih je lahko dobiti in zagotovo delujejo s tvojo bazo.

 4000L

4000L



Na bolhi jih najdeš kar nekaj, sicer so nekaj let stare ampak verjetno delujoče.
Recimo tale: Gigaset 4000L - 20 EUR

Glede preverjanja kompatibilnosti pa imaš tukaj internet stran: Gigaset Compatibility
V prvo okno vpiši svojo bazo, v drugega pa različne slušalke.

Kot kaže na gornji strani je tale kompatibilen: Gigaset C59H - 68,34 EUR
pa tale tudi: Gigaset SL37H - 134,68 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

eddy22 ::

Najprej hvala za odgovor

Sedaj pa da oddam še jaz odgovor.
Jah pomoje je slušalka namreč če dam na zvočnik deluje vse normalno v kolikor prestavim na normalen pogovor enostavno ne slišim ničesar medtem ko me sogovornik na drugi strani sliši.Pa tudi tipke ne oddajajo nobenega tona ko jih pritiskam ko pa telefon položim na polnilec pa mi zapiska to pa je tudi vse kar je od zvoka.Je pa največji problem da se je to že enkrat naredilo pa se je potem kar samo popravilo po nekaj minutah in enako je tudi danes samo da danes ni trajalo nekaj min. namreč nekaj ur.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolikšna je električna moč toplotne črpalke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7142554 (13196) zamotsloteh
»

ISDN Aparat/slušalka

Oddelek: Omrežja in internet
12769 (631) MTB
»

DC motor z visokimi vrtljaji

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
353635 (2803) T0RN4D0
»

Kakšen Telefon za Siol IP telefonijo

Oddelek: Omrežja in internet
236503 (4509) x.sci
»

Razbita varnost DECT protokola

Oddelek: Novice / Varnost
74386 (3318) poweroff

Več podobnih tem