» »

Povezava interneta z Televizijo

Povezava interneta z Televizijo

dpicul ::

Pozdravljeni,
zanima me kako bi televizijo povezal z internetom? Televizija ima možnost povezave preko kabla ali Wi-fi. Če bi se odločil za povezavo preko kabla, kam bi priključil en konec, na modem? Kako bi se potem dejansko povezal z internetom na televiziji, oz kje bi vpisal up. ime in geslo? Imam pa televizijo Sony kdl-40ex505 če vam to kaj pomaga.
Hvala

milc ::

Na Samsungu imam za lan port za Wireless pa se dobi Wireless usb adapter (seveda samo od Samsunga), ki ga vtakneš v en od dveh usb portov in ker je na routerju DHCP kar dela samo od sebe...
Sicer pa poglej v navodila, tudi jaz sem.

hodu63 ::

Samo na modem noben tv ne dela, vsi rabijo vmes še router. Up. imena in gesla pol ne rabiš, samo router nastaviš na DHCP, kot je napisal že Milc.
Pričakuj pa počasno delovanje, zdelo se ti bo, kot da se je čas zavrtel nazaj za 10 let.

l.p.

harvey ::

Da se pridružim temi. Je morda kdo preizkusil za LG televizor, ki ima WLAN podporo, še kakšen drug USB wifi dongle ali mora biti striktno LGjev.

edit:
tule vidim, da je že razprava na to temo. Očitno bo potrebno nabaviti LG rešitev.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

dpicul ::

Moja tv ima že vgrajen wlan, vsaj tako piše....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč kako povezati modem/router/3 računalnike

Oddelek: Omrežja in internet
3013519 (2865) verto
»

sinope568+in linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
175874 (5564) dreamtheater
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5623050 (21966) MTB
»

Internet pri notesnikih!

Oddelek: Omrežja in internet
121512 (1202) 'FireSTORM'
»

Povezava z internetom!

Oddelek: Omrežja in internet
173319 (3139) amigo_no1

Več podobnih tem