» »

LG LED TV 47LE5500

LG LED TV 47LE5500

Cuoresportivo ::

Pozdravljeni,

Kolega je pred kratkim kupil omenjen tv, ki ima med drugim tudi podporo mrežo , tako žično varianto kot wifi - dlna. Sedaj pa problem. V primeru wifi povezave, je potrebno na enega izmed USB vhodov priklopit wifi ključek. Priskrbel sem par različnih wifi usb kartic, ki pa nimajo podpore na tvju, to se tudi izpiše na ekranu. Po branju navodil, sem prišel do podatka, da sam lg nudi napravo, in sicer - LG’s AN-WF100 is a Wi-Fi USB adapter . Klical sem v Big Bang kjer omenjeno napravo celo imajo za kupit, vendar po ceni 60 - 70 €. Gre vbistvu za navadno wifi kartico, za katero pa so gonilniki integrirani v sam sistem od TVja... Ker pridejo omenjene kartice od bolj renomiranih firmi nekjd do 30 €, se mi zdi to malo lopovsko. Sedaj me zanima ali obstaja kljub vsemu kaka alternativna / cenejša kartica, ki podpira tv ali pa se da na kak način prelisičit sistem na TVju, ima kdo izkušnje s tem.

Hvala za vaše odgovore in lep dan še naprej.
lep pozdrav(best regards)

krebs11 ::

Na enaa imaš original LG-jev wi-fi adapter za 39,11EUR še link
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...

sinalko ::

LP. Bom si sposodil kar to temo. Imam enak tv, samo z krajšo diagonalo. Preko usb ključa sprobano predvaja AVI, MP4, MKV datoteke. Danes sem probal še DVD-VIDEO. Se pravi na usb ključ sem posnel mapo VIDEO_TS in vtaknil v tv. :) Televizor posamezne datoteke VOB prepozna in jih tudi predvaja če katero kliknem. A je kakšna možnost, da bi mi predvajal v celoti strukturo datotek z začetnim menijem, možnostjo izbire podnapisov.? Hvala

krebs11 ::

@Cuoresportivo
A se splača kupit tak tv-47le5500 ali je v redu samo le5300?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri TV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
3616140 (15171) theBill
»

Kateri TV za do 1000€ kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13227895 (25497) djordjevic
»

wi-fi oddajnik

Oddelek: Omrežja in internet
143741 (2967) lenart0
»

Domače omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
92300 (2067) Voluharr
»

Plazma TV

Oddelek: Zvok in slika
72170 (1253) Grizi

Več podobnih tem