» »

Win Xp čet Win2k

Win Xp čet Win2k

zumes ::

Danes sem prišel do licenčnih Win XP Professional pa me zanima, če jih je pametno naložiti preko Win2000+Service pack3. Lahko pričakujem kakšne probleme. Win2000 mi delal približno O.K. (včasih napadi velikega obremenjevanja procesorja). Ali naj vse skupaj pobrišem in naložim iz nule XP-je. Hvala za pomoč…

BendeR ::

Če maš gor pomembne podatke ki se jih ne da iz kakeršnega koli razloga prenest jih povozi z xpjam.Drugač pa je čista inštalacija še vedno najbolj stabilna (vsaj večinoma).:D
:=)

Duhec ::

Nič te ne stane, če jih poizkusiš naložiti preko Win2000. Če ne bo šlo jih še vedno lahko inštaliraš na novo.
Kaj pa je falilo Win2000 SP3 ?

BendeR ::

>>Danes sem prišel do licenčnih Win XP Professional<< to ti pove vse.Enostavno bi jih rad preizkusil.
:=)

zumes ::

Zadevo sem že delno spravil v red! Sem vseskupej arhiviral, potem pobrisal in nanovno naložil XP-je! En problem sem imel za nalaganjem na NTFS particijo, saj mi je vsakič zmrznil rač. pr nekje 70% nalaganja, potem pa reset ponovno pregledovanje in končno naloži do konca. Pol pa še prijava na Microsoft in še Service pack 1 in stvar mi ni preveč všeč! Že trikrat mi je vrgel v "640*nekaj - 60 Hz" in zavzeto sporičil naj ga restart-am;(( ! Drugač je pa vredi!

PS.: Pogrešam ikono Desktop, ki minimizira vse trenuto prižgane programem, da vidiš svoj desktop!

BendeR ::

Ikona desktop se skriva v Quick Launchu,ki ga moreš prvo omogočit.To storiš tako da greš nad taskbar in strineš desni gump miške =>toolbar in obkljukaj quick launch.Pol bi mogla bit ikona prisotna.
Kar se tiče problememov z resolucijo pa povej kako grafično maš in kere drivere maš gor.
:=)

zumes ::

Programi delajo! Zdaj sem se pa spravil še igre igrat, pa jih ne morem! Mam pa voodoo3 3000 in driver-je iz http://www.voodoofiles.com/4979 strani: (… po predhodnem branju starih vprašanj!), samo je problem, ker mi še vedno nič ne dela! Npr.: Virtual Tenis …Problem inistaling DirectX graphic…; NFS … Smo začne pa takoj ven vrže; Supre bike 2001 tudi samo začne pa ven vrže,… Ne vem ali so vse igre prestare ali imam še kakšen drug problem!

undefined ::

WinXP v nobenem primeru ni pametno naložit, po mojem mnenju. :>

BendeR ::

Zakaj jih te ni pametno naložit? Utemelji svoj odgovor.
:=)

undefined ::

Lastnega mnenja mi ni potrebno utemeljevat. Eni pa že vedo zakaj. :)

Ampak nameščat WinXP čez Win2k je pa res grozodejstvo. ;>

BendeR ::

Strinjam se z tem,da če nadgradiš obstoječ OS z WinXP se lahko pojavijo nestabilnosti.
Glede WinXP pa ma vsak svojo mnenje meni ugajajo ,če pa komu ne mu pač ne.
:=)

andrej ::

ce hoces zadevo samo stestirat potem je najboljse, da:
a. naredis dual boot
b. uporabis vmware ali virtualPC


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali imate licencne Winse?

Oddelek: Operacijski sistemi
452548 (1402) 20sdfj093f
»

Ali bi z win server 2003 kaj pridobil?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607345 (5901) krneki0001

Zakaj samo redki uporabljajo win2k??

Oddelek: Operacijski sistemi
432134 (882) -MiS-
»

katere windowse si naj instaliram

Oddelek: Operacijski sistemi
311688 (1203) cpu
»

WinXP & WinME

Oddelek: Pomoč in nasveti
111253 (1106) Justy

Več podobnih tem