» »

Cena osebne izkaznice?

Cena osebne izkaznice?

guest #44 ::

Rabim osebno izkaznico za novoletne praznike ker grem v tujino, stara osebna kartica pa mi je potekla.

Gledam

http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodki...


Pa nisem 100% o ceni. Torej 17.39 bi bila kartica za 10 let brez prioritetne izdelave. Za prioritetno izdelavo pa bi moral plačat dodatnih 16.26 EU?

Sicer pa tudi ne najdem v kolikšnem času ti izdajo navadno ali z prioriteto?
  • spremenilo: guest #44 ()

amigo_no1 ::

Da, tako je.

Bias ::

Pred letom sem jo dal narediti po redni poti brez prioritete pa se mi zdi da sem jo dobil tam nekje v 4 dneh.

guest #44 ::

Aha, pol vrjetno nima smisla da do konca mesca dam prioriteto, do drugega tedna bi pomojem ja naredili...


Sicer pa nisem prepričan če je res treba doplačat 16.26 EU. Tam piše da je taksa vloga in taksa izdaja 2x in brez obrazca. To bi pomenilo 16.26 + 9.26 za obrazec=25.52EU

Bias ::

Sam veš kaj je, kot je bilo zadnjič po tv, je baje v teh mesecih poteklo ogromno število osebnih izkaznic, kar posledično lahko pomeni večji naval in dalše roke izdelave. Predlagam, da greš na občino/upravno enoto z že pripravljeno fotografijo, staro osebno izkaznico in gotovino, pa ti bodo tam povedali rok izdelave in se boš na licu mesta odločil za redno ali prioritetno pot. Zadevo pojdi urejat v ponedeljek, kajti vsak da ti bo prav prišel v kolikor OI potrebuješ za novoletne praznike. Če pa imaš veljavni potni list, pol pa ni panike.

guest #44 ::

Takoj jutri zjutraj grem, in bom prašal. Potni list je tud star. Cetis sem vidu da objavlja kdaj so kartice odposlane, običajno je to 3 dni po prejemu, torej 4-5 dni do tebe.

Sam cena es mi zdi res mal čudna 33EU za prioriteto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Bias ::

Ja za ceno ne vem, takrat ko sem js dal naredit je bla mensezdi slabih 20EUR...no ne vem točno, ne da se mi pa brat zgornjega linka :) bo že držalo kot si napisal.

šernk ::

glede cene ne vem, prioritetno pa dobiš še isti dan če jo greš sam iskat v celje ali kaj vem kam že?

do konca leta je vsaj še 10 delovnih dni, tako da bi jo moral dobit navadno, več kot en teden je pomoje ne boš čakal.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

ttommy ::

Uh shit,še dobro da sem to zasledil na forumu-mi je namreč 6.12.potekla,pa nisem opazil....
Gamer

guest #44 ::

lol. pa se bomo že gužval :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava osebne izkaznice, če so vsi dokumenti potekli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12226686 (17662) mihapc123
»

Izgubljena osebna

Oddelek: Loža
183013 (2054) ETI3n
»

do osebne izkaznice še v istem dnevu?

Oddelek: Loža
2640952 (30999) Sergio4
»

Izgubljena osebna

Oddelek: Loža
83274 (2960) @nny
»

Nujno: čez mejo z poteklim potnim listom

Oddelek: Loža
4911770 (10751) bluefish

Več podobnih tem