» »

odganjalec psov

odganjalec psov

Mare2 ::

Zanima me, če
ta stvar - odganjalec psov v resnici deluje na vse pse.

Sims ::

Takole ti bom rekel. Pred leti sem kupil dazer II. Seveda sem testiral na psih. Torej do 5 psov le eden ni niti približno reagiral. Nek mali cucek. So pa ti psi katere sem sprobal bili za ograjo(torej v svojem domačem terenu). Eden je bil od kolegice. Začel se je vtreti v krogu okrog svoje osi.

V praksi sem doživel "real" test. Sva šla z punco na sprehod in se prikrade nek pes renče za naju. Ga nabliskam in je v radiusu 2 metrov šel okoli naju in naprej. Oči pa strogo v naju oprte in renčal.

Skratka. Pozabi, da če boš s tem nabliskal psa, bo le ta cvile odfrčal. Vprašanje je, če bo v dani okolici in situaciji, sploh delovalo.

Aja odgovor na vprašanje.

Ne deluje na vse pse in tudi različno se odzovejo glede na situacijo, kje jih "bliskaš"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

keworkian ::

Verjetno bom obogatel ko bom izumil "odganjalec ljudi" za 50EUR.
Obscenities in B-Flat

Sims ::

To že obstaja, reče se mu "česen"

gulfstream ::

Za pse je pomoje še najbolj ziher kak CS sprej, ki ga za 5EUR kupiš marsikje. Lahko odženeš tudi kako žival na 2 nogah, če se te loti.

Učinkovitost? Na človeku praktično 100% (tudi največji silak se bo samo jokal eno uro), na psih pa nekateri pravijo, da občasno odpove, načeloma pa deluje.

V vsakem primeru pa ne smeš psu pokazat strahu - če skočiš proti živali jih boš s tem večino odvrnil od napada.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se braniti pred psi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9614722 (9028) Vice
»

Sranje psov po dvorišču (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12131904 (27005) Pšenični
»

Nakup Majhnega Rottweilerja

Oddelek: Loža
333347 (2556) kriko07
»

kako najhitreje ubiti psa.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16734849 (29333) Vajenc
»

Sosedov lajajoči pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111768 (10323) VidKo

Več podobnih tem