» »

Radeon 8500 problem

Radeon 8500 problem

rap3r ::

Ko igram špile neki časa mi sistem zmrzne še najbol očitno je to pr need for speed hot pursuit 2 ko mi po ene pol minute vedno in ko reseteram računalnik mi napiše tole Kot vidm je problem v driverjih ampak sm probu že beta najnovejše driverje pa tm do2 3 mesce stare driverje je pa tam problem da če jih hočem inštalirat v save modu mi napiše no device found, hočem jih pa tm inšalirat da se res lepo ištalirajo in ni nobenga programa zravn k bi kej srou.Ma kdo kkšno idejo kaj nej še probam?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)
  • spremenil: rap3r ()

gkovac ::

Ej a nima Microsoft en digitalni podpis za drajverje? Svetujem ti, da probaš prav MS drajverje za tvojo kartico in potem mogoče ne boš imel problemov, podrugi strani pa mogoče ne boš imel kompletnih možnosti uporabe tvoje kartice... dvorezni meč definitivno.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

LoneWolf ::

To je star in znan problem pri NFS: Hot Persuit 2 demo. Na kratko, zmanjsaj v nastavitvah Special Effects za eno stopnjo.

JohnyB ::

Hja ni res da je problem sam v tej igri, men isto naredi ko igram UT2k3 ali pa če poženem 3DMArk 2001 SE.

Kot zgleda nimam samo jest takih problemov !

Dej rap3r če ugotoviš kaj je narobe dej napiš, ker jest zdej HW sprobavam sam ni to !
Apple iMac

Soldier ::

priporocam ati catalyst 2.3(www.ati.com), ali pa www.rage3d.com(6.13.6193 driver)
problemov mora biti konec;) (za win xp)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Soldier ()

rap3r ::

Tud te tanove beta 6193 driverje sm mel že prej gori in sm probu!Kukr sm napisu pr NFS mi zmrzne že po ene pol minute pr drugih mi pa zmrzne po ene 15 min!Zdej sm use driverje deinštaliru šou na windows update in inštaliru od microsfta!Bom poroču kaj je blo!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

jc ::

sm probu jst od microsofta driverje, ampak ne pomagajo. moj sistem je bil najbol stabilen ko sm izbrisu dol vse kar bi malo dišal po ati-ju (tud uninstall kartice) in pol najbol ta frišne driverje gor dal.

rap3r ::

Kako to mislš uninstal kartice?Jz pač control panel in driverje uninstaliram!Kaj bi pa lahk še poleg tega?Aja sm probu od microsofta pa je nfs kr šteku:\ pol se je pa isto zgodil!Fora je v tem tud če sistem odvijem nazaj na default frekvenco je isto sranje!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

jc ::

v device managerju prtisneš na kartico in daš uninstall

sleby ::

v readmeju od nfs:hp2 ti lepo pise da je igra na radeonu 8500 nestabilna ce mas nastavitve kej vecje od default nastavitev.. no jz sm mel isti problem in sm naredu uno kar pise v readmeju in glej, glej, spil dela, ugotovu sm pa se celo, da mu probleme delajo sam special effects, kajti vse ostale nastavitve (car detail, resolution,...) lohk spreminjas kokr hoces, special effects pa daj na najvec 3/4. upam da ti bo delal!

x_roby ::

hja, meni tudi j*b* , sploh pa sem jezen ker v ut2003 kar zmrzne vcasih takoj, vcasih pa po kakih 20 min, sem ze mislo da se grafa pregreva, ma nevem no .....
sporbal sem ze vse, pa nic ne pomaga....
ima kdo kaksno pametno idejo???

al pa je kriv proklet ATI oz. driver macheri... ze razmisljam da bom sel nazaj na NV... na kak nv30 ko se prdeva na trg :)
...::: Powered by P4 HTT :::...

rap3r ::

Hvala bom probu! Za use tiste k vam pa dela v drugih špilih in vam napiše da je file ati2dvag.dll naredu napako pa probi te tole!Jz sm use deinštaliru control panel in driverje zagnou v safe mode in dou search ati2 potem zbrište use kar najde pol dejte še ati3 in isto use kar najde v system direktoriju pol pa še ati sam pa zbrište tist kar je v system direktoriju oz use kar se na ati začne!Potem sm zagnou od jv16 PowerTools registry cleaner in je najdu kr dost napak in je use uštimu pol sm pa najnovejše driverje gor dou in zdej mislm da bi mogl delat!Pa to si zapomnte pol k v safe mode use zbrišete in restartate v normalno dejte še enkrat search in poglejte če je kje file ati2dvag ker tega nesme bit!!!Upam da bo men in vm zdej delal k smo počist stare driverje!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Tko k sm reku po 2 urah nabijanja mafije in končno da sm pršu pr nsf do cilja lahk rečm da dela zdej!:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z igranjem iger- Directx

Oddelek: Pomoč in nasveti
211562 (1242) Venta20
»

Po namestitvi Radeon gonilnikov se vse sesuje

Oddelek: Programska oprema
121230 (984) opeter
»

Računalnik zmrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
10936 (806) Markko1
»

NFS 6 & RADEON9700pro

Oddelek: Igre
341793 (1223) mich
»

Driverji za radeon 8500

Oddelek: Pomoč in nasveti
261772 (1310) Binji

Več podobnih tem