» »

Nimo Pack mi pokvari MEDIA PLAYER

Nimo Pack mi pokvari MEDIA PLAYER

psihopat ::

:\ Imam nekaj DivXjev, kjer mi zvok noče delovati. Instaliral sem najnovejši Nimo Pack in takoj po inštalaciji zvok dela, ko pa resetiram računalnik, pa se media player zaustavi pri zaganjanju katerega koli divXja, v DivX playerju ki je priložen pri DivXbundle, pa zvok ne dela več. Potem moram tako media player še enkrat inštalirati, ker drugače zamrzne tako da ne ga ne morem niti "Končaj opravilo/end task"-at. Ima kdo kako idejo, kako bi vse delalo tako kot more???

JLP ::

Upam da nis inštalirov vsega kar je v paketu. Ker eni kodeki se med sabo tepejo in povzročajo probleme. Inštalirej sam une kodeke k jih nucaš in nič več.
Live long and prosper!

akulp ::

Točn tko, se je tud men nardil neki takega enkrat k sta se dva stepla je blča cela pizdar***..sem mogu polcaje klicat ....

lukslo ::

da si nisi instaliru g400 filtra al kaj je to k je namenjeno samo G400 karticam
to me je tudi mene zaje****** pol sm si uninstaliru NIMO pa še enkrat brez tega filtra pa dela vse normalno

TylerDurden ::

prvič g400 filter je priporočljiv tudi za nvidia kartice naprimer.

drugič: verjetno ti nagaja morgan media switcher, imaš dve varijanti, ali si naloži najnovejšega z neta ali pa si ga sploh ne naloži (beri odkljukaj pri inštalaciji nimota)

tretjič: ne uporabljaj nimo V8 ampak V7, naloži vse kodeke razen xvid, tega naloži posebej.
Let\'s make some soap ...

AngelOfDeath ::

četrtič: ne uporabljaj nima

Aspirinix ::

Al pa uporabljaj Nimo Lite verzijo. Meni je tudi povzročalo probleme, pa sem ga dol ruknu. Dal gor samo lite pack, pol pa dela 1A.

pivmik ::

petič: ne uporabljaj nimota


pa še to sem napisal v enem drugem topicu:
--------------------
Kdor inštalira NIMOta je lenuh in bedak.

preden karkoli se kdo pizdi naj si prebere prvo vrstico mojega podpisa
--------------------
LP, Gregor GRE^

boštjan ::

kaj pa narobe z nimo,mam naloženega pa dela fajn:D

astras ::

Nalozi si bundle 5.02 brez playerja
potem bs player in ac3 codec in ti bo vse
delal ko novo. Ce pa ti manjka kak kodek
potem ga pa rukni gor z nimotom, ampak
kot so ti ze povedali - nimo sucks (ce ne
ves tocno katere fajle nucas)

lp

AngelOfDeath ::

WinXP +5.xx = katastrofa >:D

matej97 ::

Mene pa zanima, če ste kdaj imeli problem z divx filmom, da je bila slika cela popačena. Vsi drugi filmi so mi delali normalno, ta pa ne. Imam bsplayer, mislim da predzadnja verzija in pa nimo codec pack inštaliran. Če kdo kaj ve/sluti naj prosim pomaga.

lp

boštjan ::

mogoče slabo narejen divx,si ga probal predvajat na drugem sistemu.

matej97 ::

Ne na drugem sistemu še nisem probal. Dvomim pa da je slab divx, ker je z sharereac... dvd rip. Je pa čisto nov film, pa bi mogoče rabil nove codece?

boštjan ::

če je nov,je verjetno stisnjen z xvid kodekom,ta kodek pa dobiš v nimotu ali pa divx full package al nekaj takega.

matej97 ::

hmmm... sem gledal še novejše filme od tega, ki ga mam zdaj pa so šli vsi. A bi naj probal z Nimo codec Lite?

matej97 ::

Ahhh sem ravno našel odgovor v eni drugi temi, ki je nisem prej našel... grrr;(

Vseeno hvala za pomoč!

BaRtMaN ::

Jst sm pa Najdu Gordian Knot System Pack 1.0 na doom9.net. Vsebuje DivX 3.11, 5.02, XviD, AC3 filtre in Morgan Media Switcher.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223763 (3497) ferjan
»

Filmi ne delajo in ne delajo...grhhhh....!!!!

Oddelek: Zvok in slika
132275 (1841) Damjan Jagar
»

Zvok pri Divx

Oddelek: Zvok in slika
91195 (1071) pivmik
»

NOLF2 + talk/speach

Oddelek: Igre
131709 (1554) cooolah
»

Gledanje filmov-zašteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
101303 (1039) sidney

Več podobnih tem